Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق Cameo)

بودن توسط رئیس جمهور سابق سخت شده است، نگاه به a Gofundme را فلاپ کرد، و بدون شغل Biglaw به عنوان یک شبکه ایمنی، رودی گیلیانی مجبور است راهی پیدا کند تا هزینه های قانونی انباشته شده در پرونده های جنایتکارانه مزاحم را که در آن وارد شده است ، پرداخت کند. مردی که باید در اروپای شرقی به کجا مراجعه کند لابی کردنآیا مشاوره مشاوره خشک می شود؟

ظاهراً پاسخ Cameo است.

رودی جولیانی در توییتر اعلام کرد که به Cameo ملحق می شود و سلام شخصی مطمئناً دقیق و شخصی خود را با 275 دلار برای یک موسیقی پاپ ارائه می دهد (که از 199 دلار بعد از ظهر دیروز افزایش یافته است … با این اطلاعات هر چه می خواهید انجام دهید). و شما فکر می کردید که نرخ صدور صورت حساب Biglaw غیرقابل توجیه است.

اما رودی از مردم انتظار ندارد که این نوع پول را بدون ارائه نمونه ای از میزان جدی بودن کار جدیدش به ما اختصاص دهند. خود صفحه Cameo – که واقعاً باید آن را بررسی کنید – برخی از فیلم های نمایشی را ارائه می دهد.

مردم ، آنها یک سفر هستند.

اول ، ما یک تبریک تولد برای “مولی” داریم ، که به ما گفته می شود دارای صدای زیبا و پادکست است. در این مرحله ، رودی متمرکز می شود که توضیح دهد ، همانطور که اتفاق می افتد ، او TOO پادکست دارد. سپس یک سوم پیام به نحوه اشتراک در پادکست “Rudy’s Common Sense” اختصاص داده شده است. بازی Cameo برای من کمی گیج کننده به نظر می رسد ، اما من کاملاً مطمئن هستم که قرار نیست یک زمین فروش باشد. اگر می خواستم فقط برای شنیدن صدای فروش دیگران پول خرج کنم ، حداقل به من قول قسط زمانی بدهید!

تبریک تولد دوم ما برای “جو” است ، که بیش از حد وندی می خورد و سعی می کند با دختران زیبایی که در حال انجام یوگای ساحلی هستند ملاقات کند. به نظر می رسد مردی است که واقعاً گله های خود را با هم دارد. شما می دانید که وقتی از دوستانتان خواسته می شود که شما را به عنوان یک انسان به نفع یک سیاستمدار بی آبرو معرفی کنند ، در زندگی خود برنده می شوید و تنها چیزی که می توانند به آن برسند این است که “او از بیکنرها و خزنده بودن خوشش می آید”. او همچنین طعم بدی در دفاع میانی دارد که رودی آن را درک نمی کند زیرا فوتبال فانتزی به نظر می رسد از دست رفته است.

این بار فقط یک پلاگین 20 ثانیه برای عقل سلیم رودی! آیا می دانید اشتراک رایگان است؟

رودی هم با پپ صحبت کرد! او با ورود به سال اول تحصیل در نیویورک با رویای وکیل شدن ، یک پیام تبریک به “جانی” می دهد. اگر بخواهیم صادقانه بگویم ، این بهترین دوربین رودی است زیرا او عمیقاً مانند عموی مرده ای که سالها با او صحبت نکرده اید و فقط در جشن فارغ التحصیلی شما ظاهر شده است ، به آن نزدیک می شود. جولیانی داستان خود را درباره رفتن به NYU برای دانشکده حقوق به اشتراک می گذارد ، “که من مطمئن هستم هر روز در راه رفتن به کلاس خواهید دید … هایدن هال.” هایدن خوابگاه است ، اما هر چه باشد. همچنین ، من برای دانشگاه حقوق به نیویورک رفتم و هیچ چیز نشان نمی داد که جولیانی به آنجا رفته است … و او در آن زمان به طور غیرقابل توصیفی محبوب بود.

اما او واقعاً توصیه ها و تشویق های مفیدی را با آمیخته های معمولی ارائه می دهد. او در مورد وکیل بودن توضیح می دهد که “راه های بسیار متفاوتی برای وکالت وجود دارد ، شما می توانید یک وکیل محاکمه ، یک وکیل تجاری ، یک وکیل تجاری” باشید … چالش انتخابات نوعی وکیل است. دنیا صدف شماست.

متأسفانه ، جانی هرگز یاد نمی گیرد که چگونه مشترک عقل رودی شود زیرا این بار ذهن جولیانی را از بین برد.

“آندره” از “اسکندریه” پیام تولد 50 سالگی دریافت می کند. او فرم را به خوبی پر نکرده است زیرا رودی مطلقا هیچ کاری برای کار با او ندارد ، به جز سن پسر. اما در مرجع مبهم “شما آنقدر جوان هستید که می خواهید باشید” ظاهر شوید

سرانجام ، “Rich” بازنشسته شده و از شهردار Dingbat امریکا تماس می گیرد. اوله ریچ در حال مهاجرت به فلوریدا است و از فرهنگ لغو متنفر است. البته او می کند. رودی از این فرصت استفاده می کند و می گوید که مردم شمال شرقی به دلیل دموکرات ها به فلوریدا نقل مکان می کنند و بر خلاف هوای تابستانی در طول سال است.

در حالی که فرض می کنیم جولیانی با تصور Cameo که در یک فیلم متحرک اصلی قفل می کند ، در Cameo ثبت نام کرده است ، اما بعداً متوجه شدیم که این پلتفرم “محوطه سازی کامل” از قطعات فیلم کمی است ، مطمئناً ما برای او بهترین ها را در تلاش جدید آرزو می کنیم. و اگر می خواهید به یکی از دوستان خود درباره عقل سلیم رودی اطلاع دهید ، تنها 275 دلار با شما فاصله دارد.


هدستجو پاتریس سردبیر ارشد در بالای قانون و مجری مشترک است مانند یک وکیل فکر کنیدبه در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر. او را دنبال کنید توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوز سالم اخبار ورزشی کالج علاقه دارید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPNبه

logo-footer