Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط درو آنگرر/گتی ایماژ)

وقتی رودی جولیانی مشغول نیست چه می کند فیلمبرداری تبریک تولد در Cameo با 375 دلار یک پاپ (از 199 دلار ، و بعداً 275 دلار) ، از زمانی که او برای اولین بار در وب سایت پیام های ویدیویی “افراد مشهور” قرار گرفت؟

خنده دار است باید بپرسید.

همانطور که معلوم شد ، گرفتن خود را پروانه وکالت به حالت تعلیق درآمد از آنجا که انتشار اطلاعات غلط در انتخابات از طریق دادگاه ها دقیقاً با دانشکده های حقوق که به شما مدارک افتخاری اعطا کرده اند مطابقت ندارد. تصور کنید که! کی فکر کرده بود؟

روز جمعه ، دانشگاه درکسل مدرک دکترای افتخاری حقوق خود را که در سال 2009 به جولیانی اعطا کرد ، مدت ها قبل از اینکه وی شهردار معزول آمریکا شود ، لغو کرد. در آن زمان ، جولیانی در آغاز دانشکده حقوق به عنوان سخنران اصلی درکسل خدمت می کرد. در حال حاضر – درست مانند دونالد ترامپ ، مشتری که قبلاً با وفاداری به او خدمت می کرد و خودش را شرمنده کرد برای – مدرسه دیگر نمی خواهد با او کاری داشته باشد.

در اینجا مختصر است بیانیه از Drexel در مورد بازکردن وکالت جولیانی:

دانشگاه درکسل تصمیم گرفته است مدرک دکترای افتخاری حقوق خود را که توسط دانشکده حقوق خود در سال 2009 به رودی جولیانی وکیل ریاست جمهوری و شهردار سابق شهر نیویورک اعطا شده بود ، لغو کند. مجموع اقدامات اخیر آقای جولیانی ، که منجر به تعلیق مجوز وی برای وکالت شده است ، شامل ادعاهای بی اساس مکرر مبنی بر تقلب گسترده در انتخابات ، به طور قابل توجهی در تضعیف ایمان مردم به نهادهای دموکراتیک ما و یکپارچگی قوه قضاییه ما کمک کرده است. با ارزش های Drexel مخالفت می کنند.

ما تصور می کنیم که دانشجویان حقوق در مدرسه – که از دولت درخواست کرده اند از فوریه – از این حرکت جسورانه کاملاً راضی هستند.

حالا ، اگر فقط NYU بتواند جولیانی را لغو کند واقعی مدرک حقوق….

دانشگاه درکسل درجه افتخاری اعطا شده به رودی جولیانی را کاهش می دهد [Drexel University]


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدینبه

logo-footer