Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

رودی جولیانی با پاسخ دادن به پروژه لینکلن وقار نخواهد داد. او با پاسخ دادن به تقاضای حفاظت از آنها و تهدید به طرح دعوی تبرئه قریب الوقوع ، خود را تحقیر نمی کند. وكیل رئیس جمهور هرگز اینقدر خم نمی شود.

وی به استیو بانون گفت: “من برای آنها نامه ای می نویسم كه به آنها پاسخ می دهم كه به نامه آنها پاسخ نخواهم داد ، زیرا آنها این ادعا را نسبتاً شرورآمیز و افتراآمیز در مورد جرمی انجام داده اند كه من مرتكب شده ام.”

این … مهم نیست

در آخرین حضور جولیانی در برنامه گفتگوی بانون ، وی پروژه لینکلن را متهم کرد از برنامه ریزی برای شورش کاپیتول 6 ژانویه ، خود را به عنوان حامیان ترامپ مبدل به خشونت می کنند. این همان اتهامی است که آن را برافروخت ناخوشایند از طرف وکیل گروه ، متیو سندرسون از کاپلین و دریزدیل ، هشدار داد که “شما تا چهارشنبه 3 فوریه فرصت دارید اظهارات خود را به طور کامل پس بگیرید و از پروژه لینکلن علناً عذرخواهی کنید. در خطر خودداری کنید. “

بنابراین فقط شایسته است که جولیانی برای دفاع از خود به صحنه جرم بازگردد.

“بنابراین من به او نوشتم ،” می دانید ، پسر ، من نماینده داو جونز ، بارون ، وال استریت ژورنال ، نیویورک دیلی نیوز بوده ام. من این کار را برای امرار معاش کردم. و شما یک اشتباه کلاسیک مرتکب شده اید ، “

هرگز درگیر جنگ زمینی در آسیا نشوید!

اوه ، ببخشید ، منظور ما این بود ، هرگز در مقابل سیسیلی قرار نگیرید ، وقتی مرگ در خط است!

شوخی کردم

“در انتهای نامه ، شما ادعا کردید که من بدنام پروژه لینکلن را بدنام کردم. به جز هفت پاراگراف اول نامه ، شما حداقل چهار یا پنج بار به من بدنام کردید. “این همان چیزی است که او واقعاً گفت.

کدام یک بهتر از “من می دانم که تو هستی ، اما من چه هستم؟” اما فقط در حد حاشیه.

تا آنجا که این ادعا ریشه در واقعیت عینی دارد (همیشه یک پیشنهاد کوچک با رولز ماست) ، او احتمالاً در مورد این توصیف از سهم خود در شورش صحبت می کند:

به غیرتان گفتید که چه کار کنند. آنها گوش دادند. آنها تخریب کردند. آنها وحشت کردند. آنها زخمی شدند. آنها کشته اند.

شما مسئول اشغال مسلحانه پایتخت آمریکا و قیام علیه ایالات متحده هستید. شما مسئول اولین انتقال غیر مسالمت آمیز قدرت ملت ما از زمان جنگ داخلی هستید. شما مسئول 140 پلیس آسیب دیده کاپیتول هستید. شما مسئول پنج مرده آمریکایی هستید. شما در 6 ژانویه شورش ایجاد کردید و سپس ایستادید تا تماشا کنید. عکس العمل فوری شما در برابر صحنه وحشتناک آن روز این بود که با سناتورهایی که فرار می کردند خواستار این شدند که تاخیر شمارش آرا را که شما در ساخت آن کمک کرده اید بیشتر کنند ، این اقدامی خیانت آمیز است که مردم فقط از این جهت می دانند که شما نمی توانید یک تلفن هوشمند را کار کنید.

خوب. وجود دارد که

از آنجا که در ماه چهاردهم ماه سال 2020 هستیم ، اکنون توسط یک بسته کمر نقره ای پیر در معرض چندین ماه حرکات باشکوه قرار خواهیم گرفت که در پایان آن دادگاه به همه خواهد گفت که گم شوند و به گناهان خود فکر کنند.

اعتبار به حرفه!

رودی جولیانی به تهدید دادخواست پروژه لینکلن پاسخ می دهد: “من برای آنها نامه ای می نویسم که به آنها گفته می شود که به نامه آنها پاسخ نخواهم داد” [Law & Crime]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer