Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

جولیانی با اندری درکاچ ، قانونگذار اوکراینی ، در کیف ، اوکراین ، پنجشنبه ، 5 دسامبر 2019 ملاقات می کند. عکس ارائه شده توسط دفتر مطبوعاتی Derkach.

شهردار آمریکا گفت: “من هیچ جرمی مرتکب نشده ام و اگر فکر می کنید من مرتکب جنایت شده ام ، احتمالاً واقعاً احمق هستید ، زیرا نمی دانید من کیستم.” خراب شده ملیسا روسو ، خبرنگار NBC نیویورک هفته گذشته.

به احتمال زیاد وکلای او چیزی بهتر از “آیا می دانید من کیستم!” اگر و وقتی رودی جولیانی واقعاً متهم به جنایت شده است. دادستان سابق در حال حاضر تحت تحقیقات فدرال به دلیل عدم ثبت نام به عنوان نماینده خارجی پس از یک سال سرگرمی با وی مشغول به کار است عوامل کرملین در جستجوی خاک در جو و هانتر بایدن.

“آیا آن مردی که مافیا را در زندان قرار داده ، تروریست ها در زندان ، کمیسرهای اد کخ در زندان هستند و بدترین افراد در وال استریت – من پرونده نمی خواهم؟” پوزخند مسخره ای زد “منظورم این است که این فقط دیوانه است.”

در واقع ، او پرونده ای را تنظیم نکرد و به جای آن ، پرونده را انتخاب کرد یک بند وارد کنید در قراردادهای خود با نهادهای خارجی که این کار را به صورت قانونی ، بدون هیچ گونه لابی توصیف می کند. که ممکن است ناحیه جنوبی نیویورک را متقاعد کند یا نکند که همه چیز کاملاً شیک بوده است. هنوز مشخص نیست که او چگونه می تواند زندگی خود را تأمین کند ، زیرا از وکالت در نیویورک و دی سی معلق شده است و دیگر نمی تواند ادعا کند که برای وکلای فوق مخفیانه برای مشتریان خود در خارج از کشور فعالیت می کند.

برای آنچه که ارزشش را دارد، پاول فوکس سنگین اوکراینی کاملاً واضح بود که وی جولیانی را به عنوان یک لابی گرا استخدام کرده است ، نه “کارشناس امنیت” یا “وکیل”.

فوکس به او گفت: “من او را لابی گری برای خارکف و اوکراین می نامم – این در قرارداد قید شده است.” نیویورک تایمز در سال 2019 ، افزود: “برای من بسیار مهم است که شخصی مانند جولیانی به مردم بگوید که ما کشور خوبی هستیم ، که مردم می توانند با ما تجارت کنند. این همان چیزی است که ما می خواهیم برای رهبران آمریکا به ارمغان بیاوریم. “

و در واقع ، رودی ما موفق شد چراغ درخشانی بر اوکراین و رهبران آن بتاباند. اگرچه ، شاید نه آنطور که مشتریانش در نظر داشتند.

دانستن اینکه قاضی فدرال بازنشسته است ورق زدن هر سند روی هارد دیسک وی پس از حمله فدرال رزرو به دفتر وی ، ممکن است باعث شود که یک فرد عادی کمی محتاط عمل کند. اما نه رودی جولیانی ، که موافقت کرد با خبرنگاران در مورد داستانی در مورد بیستمین سالگرد حملات 11 سپتامبر صحبت کند ، سپس بلافاصله از راهپیمایی جشن شکایات رد شد.

اگر من بخواهند مرا به زندان بیاورند ، من بیش از حد حاضر به زندان هستم. و اگر این کار را بکنند ، عواقب آن در بهشت ​​متحمل می شوند. ” “من نیستم ، من هیچ اشتباهی نکرده ام.”

به نظر می رسد اذعان ضمنی است که مداخله الهی (یا قصاص) ممکن است تنها گزینه باقی مانده برای جولیانی باشد ، اکنون که او توسط ناجی مقدس خود بر روی زمین رها شده است. زیرا با وجود میلیون ها دلار ، دونالد ترامپ در حال جمع آوری پول است – هر چند نه به تعداد زیاد همانطور که او همه ما را وادار می کرد – او حتی یک پول نقد ندارد که بتواند برای رودی قدیمی اش رودی داشته باشد.

بااینکه، مطابق با بار خبرنگار مگی هابرمن ، همتایان رودی می گویند “او در آستانه شکست” است ، او دائماً در رده خارج قرار دارد ، زیرا “دستیاران ترامپ به وضوح می گویند که آنها هیچ مکانیزمی برای پرداخت صورت حساب های قانونی جولیانی که برای ترامپ مشکل ساز نیست نمی بینند ، و آنها فکر می کنند جولیانی اقداماتی را انجام داده است. وکیل باید می دانست که مشکل ساز است ، حتی اگر موکل بخواهد. “

بله فکر می کنید؟

اما جولیانی همچنان سرپیچی می کند و به NBC درباره آزار دهندگان خود می گوید “دروغ می گویند ، تقلب می کنند” ، اما با این وجود “من معتقدم که حقم خواهد بود.”

خوب ، موفق باشید برای او!

“مایل به رفتن به زندان”: رودی جولیانی تحقیقات اوکراین را “بی قانون” می داند [NBC New York]


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer