Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از راب کیم / گتی)

امروز صبح Dominion Voting Systems تهدیدات خود را مبنی بر شکایت از Rudy Giuliani به دلیل افترا با توجه به ادعاهای کذب فراوان وی در مورد نقش این شرکت در انتخابات تحقق بخشید. طبیعتاً وکیل رئیس جمهور خوشحال شد.

وی با ابراز هیجان از اینکه واقعاً می تواند چیزی در مورد شرکتی که متهم به تقلب در انتخابات ریاست جمهوری است متهم شود ، به هر خبرنگار در DC ارسال کرد ، “دادخواست افترا برای Dominion به مبلغ 1.3 میلیارد دلار به من امکان می دهد تا تاریخ ، امور مالی و اقدامات آنها را به طور کامل و کامل بررسی کنم.”

شاید او سرانجام متوجه شود که Dominion “در اصل شرکتی از ونزوئلا نیست که برای کمک به پیروزی چاوز در ونزوئلا تشکیل شده باشد” ، اما در تورنتو ایجاد شده است تا رای دهی افراد نابینا را آسان کند. یا اینکه Smartmatic “شرکتی که صاحب Dominion است” نیست بلکه یک رقیب مستقیم است. یا اینکه از نظر جسمی غیرممکن است که دستگاه های رأی دهی که به اینترنت متصل نیستند ، برای تغییر شمارش آرا به طور مخفیانه هک شود ، به ویژه هنگامی که ورودی های اصلی در برگه های رای گیری که شمارش آرا را تأیید می کند ، حفظ شود.

یا شاید او این کار را نکند. درک مسئله وقتی برای مرد سخت باشد که تقصیر او به عدم درک آن بستگی داشته باشد. و نه دو نامه متوقف و لغو نامه Dominion با اشاره به همه اینها و نه بازشماری دست در میشیگان ، ویسکانسین و جورجیا که تأیید می کند ماشین آلات ، او را متوقف نمی کند تا دروغ ها را به عنوان مکمل های مشترک و بیمه عنوان تکمیلی در YouTube تبلیغ کند.

هنگام سفارش ACTUAL MALICE خود ، استفاده از کد RUDY20 را فراموش نکنید. الان تماس بگیر!

اما ، همانطور که دومینیون اشاره کرد ، یک مکان بود که جولیانی نتوانست ادعا کند که این شرکت مرتکب کلاهبرداری شده است. جولیانی در دادگاه فدرال ، جایی که او مشمول مجازات قانون 11 می شود ، گفت “این یک پرونده کلاهبرداری نیست” ، و او با احتیاط از پرونده های کراکن سیدنی پاول ادعا کرد که بدعهدی ها توسط Dominion انجام شده است.

با این حال وقتی صحبت از رسانه ها شد ، جولیانی کاملاً مایل بود دهان خود را شلیک کند در حالی که برای “سکه های طلا ، مکمل ها ، سیگار برگ و محافظت در برابر” سارقان اینترنتی “شیلینگ می گرفت. این علاوه بر نرخ روزانه 20000 دلار “دستیار” او (بخوانید: دوست دختر) ماریا رایان خواستار ارائه خدمات حقوقی رودی به کمپین شد.

این شرکت ادعای افترا دارد فی نفسه، و 1.3 میلیارد دلار خسارت جبرانی و جزایی طلب می کند. که ، خوب ، موفق باشید با جمع آوری آن. این پسر 230،000 دلار در ماه سوختگی دارد و مجبور شد 100000 دلار وام بگیرید از مایکل موکاسی ، وکیل همکار ترامپ لند در سال 2019 فقط برای پرداخت مالیات خود.

اما اگر هدف از این طرح دعوی علنی در مورد ادعاهای علیه دومینیون در تلاش برای بازخرید اعتبار شرکت پس از ترامپ و متحدانش است که آن را در لجن کشیده اند ، این ممکن است مفید باشد. البته ، مگر اینکه رودی موفق شود همه این چیزها را به یک سیرک سه حلقه ای تبدیل کند …

“مبلغی که درخواست شده است ، کاملاً واضح است که برای ترساندن افراد ضعف قلب است. این اقدام دیگری برای ارعاب چپ پر از نفرت است که باعث می شود که آزادی بیان و سانسور شود و همچنین توانایی وکلا در دفاع شدید از موکلان خود ، “جولیانی صبح امروز گفت. “بدین ترتیب ، ما در مورد یک دادخواست متقابل علیه آنها به دلیل نقض این حقوق اساسی تحقیق خواهیم کرد.”

چه احتمالاتی وجود دارد که رودی مسیر سیدنی پاول را طی کند و لین وود را برای دفاع از او استخدام کند؟ اما چه کسی از لین وود دفاع خواهد کرد؟ آیا آن رودی جولیانی خواهد بود؟

خانم ها و آقایان به سمت بالا بروید. این دیوانه کننده ترین نمایش در زمین است.

US DOMINION، INC. v. GIULIANI (1: 21-cv-00213) [Docket at Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer