Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وکلای ترامپ لند هستند ویلدین بیرون امروز. و البته هر روز ، اما امروز چیز خاصی است. رودی جولیانی را ببینید ، که به سمت یک گروه شورانگیز “Macho Man” به صحنه رفت ، سپس پیروان خود را ترغیب کرد تا ترامپ را با “جنگ” حفظ کنند.

او گفت: “بیایید با جنگ محاکمه کنیم” ، وسط شعار “ماشینهای کج Dominion” غرش کرد. و شاید او فقط درمورد یک چالش انتخاباتی صحبت می کرد ، اگرچه این سخنرانی جالب هنگام سخنرانی به جمع آشوبگران مسلح است که قصد حمله به کنگره را دارند تا اطمینان حاصل کند که پسر آنها در قدرت باقی می ماند. (در واقع ، همانطور که در حال تایپ بودیم ، همان معترضین در کنگره سد امنیت را شکستند و مجبور به تخلیه ساختمان کانن شدند.)

در اینجا جان گلیلی ، جان ایستمن ، وکیل مدافع ترامپ در چالش های انتخاباتی متعدد و نویسنده سرمقاله بدنام ادعا می شود که کامالا هریس نامزد صلاحیت برای ریاست جمهوری نیست زیرا شهروندی حق ابتدایی خبر جعلی است ، و به اتهامات مزخرف درباره کارگران نظرسنجی جورجیا جعل رای می پردازد.

“آنها آراots را از آن پوشه مخفی تخلیه می کردند ، مطابقت می دادند – آنها را با آن رأی دهنده بدون رای مطابقت می دادند ، و وویلا ما رأی کافی داریم تا به سختی از خط پایان عبور کنیم. “او قبل از اینکه به نظریه حیوانات خانگی عجیب خود بپردازد که معاون رئیس جمهور می تواند یک طرفه انتخاب کنندگان ریاست جمهوری را رد کرده و یک رئیس جمهور را انتخاب کند ، ادعا کرد.

“تمام خواسته های ما از مایک پنس این است که امروز بعدازظهر ساعت یک باشد ، وی به مجالس قانونگذار ایالت اجازه داد تا این موضوع را بررسی کنند ، بنابراین ما به ته آن می پردازیم ، بنابراین مردم آمریکا می دانند که آیا ما کنترل جهت دولت ما ، یا نه. “

هشدار Spoiler: جواب منفی.

در همین حال ، لوئی گوهرت ، قاضی سابق در ایالت زادگاهش تگزاس ، این کار را انجام داده است درخواست تجدید نظر خود تلفات هم در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شرقی تگزاس و هم در مدار پنجم به دنبال بیرون راندن انتخاب کنندگان بایدن. تنها سه روز بعد – ساعاتی قبل از برگزاری كنگره برای تأیید صلاحیت انتخاب كنندگان – او خواستار این شد كه دادگستری آلیتو وارد عمل شود و به مایك پنس بگوید كه انتخاب كنندگان مجاز را به نفع یك دسته كلاس پخش های واكو رد كند.

و صحبت از wacko ، نگاه کنید که امضای این درخواست چیست.

کراکنس به اندازه جزر و مد اجتناب ناپذیر است. اگرچه در شمال ، جایی که وکلای شهر دیترویت در آنجا حضور دارند ، طوفانی در حال دمیدن است خواستار مجازات قانون 11 شد علیه سیدنی پاول و لین وود ، که “طرح دعوی فوری را برای اهداف نامناسب ، از جمله آزار و اذیت شهر و تند تند تضعیف” ایمان مردم به روند دموکراتیک و اعتماد آنها به دولت ما “آغاز کرد.”

در اینجا یک قسمت انتخاب وجود دارد:

آنقدر ادعاهای دروغین عینی در شکایت وجود دارد که پرداختن به همه آنها در یک مختصر امکان پذیر نیست. در این مختصر برخی از نمونه های افراطی بیان خواهد شد.

به عنوان مثال ، شاکیان ادعا می کنند که کارشناسان خودخوانده آنها شامل یک تحلیلگر اطلاعات نظامی هستند ، اما هنگامی که آنها به طور تصادفی نام او را فاش کردند ، مشخص شد که “متخصص” دوره آموزش اطلاعات نظامی را شسته است. مشاور شاکی اطلاعات را برای “محافظت” از “مخبر” تغییر نداد ، آنها این کار را کردند تا کلاهبرداری خود را در دادگاه پنهان کنند.

گزارش های “متخصص” شاکیان با اظهارات نادرست قانون میشیگان و رویه های انتخابات بسیار زیاد است. این گزارش ها فاقد ساده ترین پایه تخصص فنی هستند ، حتی نمی توانند از روش های آماری ابتدایی استفاده کنند و به نتیجه هایی می رسند که فاقد هرگونه ارزش اقناعی است. اما ، این نتیجه گیری های غیر علمی ، مبتنی بر مقدمات نادرست و تکنیک های معیوب ، در اینجا ارائه شده است که گویی مظهر یک حقیقت غیرقابل انکار است.

شهر از دادگاه درخواست می کند تا از عواقب ناخوشایند متعدد شاکیان و وکلای آنها بازدید کند ، از جمله “مجازات های پولی علیه شاکیان و مشاوران آنها به میزان تعیین شده توسط این دادگاه برای جلوگیری از سوisc رفتار در آینده” ، شاکیان را مجبور به ارسال اوراق قرضه و قبل از طرح شکایت در ناحیه شرقی میشیگان ، منع وکالت از وکالت در این ناحیه ، به قاضی قاضی ثابت کنید که ادعاهای آنها خلاف واقع نیست و “ارجاع کلیه مشاوره شاکیان به کمیسیون شکایات دادستان میشیگان” []و همچنین به مقامات انتظامی حوزه های قضایی خانه خود. “

اما لین وود کاری ندارد.

و سپس او به جمع معترضین پیوست ، برخی از آنها در حال حاضر به کاپیتول حمله کرده و کنگره را مجبور به قفل کردن کرده اند.

چه کسی باید یک وکیل را در اینجا تهدید کند تا این روزها از کار بیفتد؟

هیچ کس نمی داند.


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer