Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

آخرین باری که اعلام حضور کردیم با انجمن دادستان های جمهوری خواه (RAGA) و شاخه سیاستگذاری آن صندوق دفاع از قانون قانون (RLDF) آنها مشغول رکاب زدن بودند.

در پی شورش خشونت آمیز در پایتخت ، مشخص شد که RLDF یک سازمان شرکت کننده در تجمع بود که قبل از خشونت بود و جمعیت را شلاق می زد. ولی بیشتر از آن، آنها هزینه های robocalls را تشویق کردند که طرفداران را به حضور در تجمع تشویق می کنند. آدام پایپر ، مدیر اجرایی RAGA با صدور بیانیه ای سعی کرد سازمان را از شورش فاصله دهد و از هرگونه مسئولیت خشونت چشم پوشی کند.

اما به نظر می رسد آن مرغ ها برای سکونت به خانه آمده اند.

مانند گزارش شده توسط NBC News، پیپر در میان این جنجال ها از سازمان استعفا داده و گفته است که رهبری دادستان های جمهوری خواه “افتخار یک عمر و صادقانه یک رویا” بوده است.

استیو مارشال ، دادستان کل آلباما ، رئیس RLDF است (و همچنین در آن امضا کرد دادخواست ناموفق به چالش کشیدن نتایج انتخابات که باعث تشویق دروغ پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات سال 2020 شد). بیانیه وی در مورد استعفای پایپر “اهداف” اقدامات RAGA را ستایش می کند:

استیو مارشال ، رئیس هیئت مدیره صندوق دفاع از قانون قانون ، در بیانیه ای گفت: “هر تصمیمی كه آدام از طرف RLDF می گرفت با بهترین نیت و با توجه به منافع سازمان بود.”

من حدس می زنم که پرسیدن مسئولیت گیرنده خیلی زیاد است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer