Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در اخبار مشابه اعلامیه ازدواج مشترکاً توسط هاتفیلدز و مک کویز ، دو رقیب دیرینه در بازار تحقیقات حقوقی ، قصر ساز و جعبه جعبه، ادغام شده اند و یک شرکت واحد با نام تجاری Fastcase ایجاد کرده اند که تعداد مشترکان بیش از سه چهارم وکلا در ایالات متحده تخمین زده می شود.

بیش از یک سال پیش ، این دو شرکت در دادگاه فدرال در آتلانتا بر سر ادعاهای حق چاپ توسط Casemaker در مقررات اداری جورجیا علیه یکدیگر درگیر بودند. اوایل دسامبر 2019 ، شرکت ها شرط كرد كه آن دعوا را رد كند پس از رسیدن به توافق در شرایط نامعلوم.

رقابت بین آنها به سالهای اولیه هر دو شرکت گسترش یافت ، زیرا هر یک برای پیروزی در کسب و کار تبدیل شدن به عضو ترجیحی عضو انجمن های وکلای دادگستری ایالتی و محلی رقابت می کردند. سالها ، یکی از محبوب ترین پست های من مقاله ای بود که من در سال 2009 نوشتم و در آن یک مقاله نوشتم مقایسه سر به سر از دو سرویس تحقیقاتی.

اکنون ، پایگاه مشترکین شرکت ترکیبی شامل کانون های وکلای دادگستری در 50 ایالت ، ناحیه کلمبیا ، جزایر ویرجین ایالات متحده و چهار ده کانون وکلای شهری ، شهرستان و ویژه برای تعداد کل کاربران بیش از 1 میلیون نفر خواهد بود. وکلا ، از تخمین زده شده 1.3 میلیون وکیل در کشور.

(در اینجا لیست های شرکای بار Fastcase و از شرکای بار Casemaker.)

اد والترز ، بنیانگذار و مدیرعامل Fastcase ، گفت: “از امروز ، هر عضوی از یک وکالت دولتی در کشور از طریق شرکت مخلوط ما به تحقیقات حقوقی دسترسی دارد.”

بدون تغییر فوری

در فوری ، این ادغام هیچ تأثیری بر آن مشترکان نخواهد داشت ، زیرا هر دو سیستم عامل تحقیق Casemaker و Fastcase به فرم های فعلی و تحت نام تجاری قبلی خود به کار خود ادامه خواهند داد.

با این وجود ، در پشت صحنه ، این دو شرکت تیم ها و فناوری های خود را با هدف نوآوری بیشتر در زمینه محصولات تحقیقاتی ، تحلیلی و گردش کار ، ارائه می دهند. همه کارمندان هر دو شرکت با نهاد ادغام شده باقی خواهند ماند ، از جمله رئیس Casemaker و مدیر عامل شرکت Satish Sheth ، که به هیئت مدیره Fastcase می پیوندد ، و بنیانگذاران Fastcase Walters ، مدیر عامل ، و Phil Rosenthal ، رئیس جمهور.

والترز دیشب به من گفت که هیچ تصمیمی درباره سرنوشت سیستم عامل های تحقیقاتی این دو شرکت اتخاذ نشده است. با گذشت زمان ، تصمیم گرفته می شود که یکی را نگه دارید یا هر دو یا حتی ممکن است بهترین ها را در یک سیستم عامل جدید ترکیب کنید.

والترز گفت که وی از پتانسیل حاصل از ترکیب قدرت تحریریه Casemaker با “DNA ابتکاری” Fastcase و مارک های دیگر تحت چتر ، داکت و شرکت تحلیلی آن بسیار هیجان زده است. دزدگیر دکمه، سکوی ورشکستگی فصل بعدی، و ، آخرین کسب آن ، شرکت تحقیقات حقوقی جودیکاتا.

والترز گفت: “اکنون هر بار که ما نوآوری می کنیم ، تقریباً همه وکلا در آمریکا بلافاصله آن را دریافت می کنند.”

One Plus One برابر با سه است

مذاکرات منتهی به ادغام تقریباً بلافاصله پس از حل و فصل دعوی شرکت ها در دسامبر 2019 و رسمی شدن ادغام در 1 ژانویه آغاز شد. اکنون ، والترز گفت ، آنها یک دوره طولانی را برای تجزیه و تحلیل چگونگی استفاده بهتر از مزایای شرکت ها سپری خواهند کرد. کتابخانه های تحقیقاتی مختلف ، منابع داده و سایر دارایی ها.

وی گفت: “این واقعاً یكی از جاهایی است كه یك به علاوه یك برابر با سه است.” “خدمات همه بهتر خواهد شد ، و همه همزمان.”

والترز گفت که کانون های وکلا که با آنها روابط قرابتی دارد نقش مهمی در کمک به تعریف مسیر آینده شرکت و شکل محصولات آن خواهند داشت.

وی گفت: “ما كارهای سخت زیادی در پیش داریم ، اما منافع ما این است كه می توانیم با تمام دادگستری های كشور در این باره صحبت كنیم ، می توانیم از آنها راهنمایی و راهنمایی بگیریم.”

رئیس شركت Fastcase روزنتال در بیانیه شركت گفت: “مشخص است كه چقدر می توانیم با هم برای شركای شركت و شركت خود عمل كنیم.” “ما مدت هاست آنچه Casemaker برای کانون های وکلا و اعضای آنها انجام داده است تحسین می کنیم. ما از سرمقاله و عالی تولید Casemaker و درک عمیق آنها از بازار میله بسیار قدردانی می کنیم. “

اگرچه در بازار رقیب هستند ، این دو شرکت مدتهاست که احترام متقابل مشترک دارند ، همانطور که شخصاً می توانم از طریق گفتگوهای سالهای گذشته با رهبران هر دو گواهی کنم.

این شرکت ها همچنین از نظر محصولات و دامنه متفاوت هستند. Fastcase فراتر از تحقیقات حقوقی متنوع است و تحقیقات خود را آغاز می کند مطبوعات کامل دادگاه بازوی انتشارات و دستیابی به زنگ هشدار و رسانه خیابان خیابان در سال 2018 ، فصل بعدی در سال 2019 ، و فن آوری و تیم از جودیکاتا در سال 2020.

در همین حال ، Casemaker یک بازوی تحریریه قوی برای به روزرسانی اساسنامه ها و مقررات ایجاد کرده است ، دارای مجموعه ای از پرونده های قضایی است که شامل مطالب تاریخی بیشتری است که متعلق به قبل است ، و دارای منبع استناد به پرونده قضایی خود در CaseCheck + است.

رئیس شركت Casemaker Sheth در بیانیه ای گفت: “تركیب دو برنامه ما مدت زیادی است كه به پایان رسیده است و در حال حاضر سرگرم كننده واقعا آغاز می شود.” “اولین کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که همیشه انجام می دهیم ، ما مشتریان خود را در اولویت قرار می دهیم.”

خط پایین

Casemaker در اواخر دهه 1990 تاسیس شد وكیل سین ​​سیناتی با اتحادیه وكلا در ایالت اوهایو برای ایجاد یك پایگاه داده قابل جستجو از پرونده های اوهایو تاسیس شد. والترز و روزنتال هنگامی که شرکت خود را ترک کردند ، در Covington & Burling همکار بودند Fastcase را در سال 1999 پیدا کرد.

اگر از من می پرسیدید که چه زمانی Casemaker و Fastcase با هم ادغام می شوند ، پاسخ من این بود: “وقتی جهنم یخ می زند.” خوب ، خوب من یک پالتو آوردم.

نکته آخر اینکه این خبر بزرگی است. نه به طور بالقوه بزرگ. اکنون بزرگ است.

همانطور که من این داستان را در مورد رقابت بین Casemaker و Fastcase به تصویر کشیده ام ، واقعیت این است که آنها هر دو در رقابت با حق تحقیق تحقیقاتی حقوقی تامسون رویترز (با Westlaw) و LexisNexis بوده اند. آنها را دوست داشته باشید یا از آنها متنفر باشید ، Wexis ، همانطور که برخی از آنها می گویند این دو نفره ، تقریباً در انحصار بازار تحقیقات حقوقی مسلط شده اند.

در آنچه ممکن است یک جستجوی کیشوتیک به نظر برسد ، Casemaker و Fastcase در طی سالها با تبدیل شدن به گزینه های مناسب وستلاو و لکسیس ، با ظرافت بیشتر ابزار تحقیقاتی خود و جمع آوری وسعت و عمق کتابخانه های خود ، جذابیت بیشتر و بیشتری پیدا کرده اند. .

اکنون ، به عنوان یک شرکت واحد با تعداد مشترک داخلی بیش از سه چهارم وکلای ایالات متحده ، این Fastcase جدید ، بیش از هر زمان دیگری ، نیرویی است که باید در تعریف آینده تحقیقات حقوقی و بازار نشر حساب شود. .

قانون قسمت 45: همزمان با 20 ساله شدن Fastcase ، بنیانگذاران تاریخچه آن را بازگو می کنند و آینده آن را پیش بینی می کنند

logo-footer