Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اوه ، مواد قابل اشتعال از دادگاه مجازی شنیدن … آنها فقط لذت دیگری هستند که دوران COVID-19 برای ما به ارمغان آورده است. آخرین نمونه از دادرسی دادگاه مجازی که به بیراهه کشیده شده از انگلستان است ، جایی که 140 ناظر در جلسه دادرسی درباره تیم های مایکروسافت در مورد اینکه آیا باشگاه فوتبال (فوتبال) سویندون تاون متعلق به نماینده ورزشی مایکل استینگ است ، تنظیم شده اند.

قاضی آیین پستر از ناظران خواست تا از ایجاد اختلال جلوگیری کنند ، “در طول این دادرسی اگر گزارشی ارائه نمی دهید ، میکروفن خود را برای قطع صدا بچرخانید. تجربه به ما می گوید که بسیار بسیار بهتر کار می کند. ” اما ، البته ، اینطور نبود.

یک ناظر صفحه خود را به اشتراک گذاشت ، فقط مشکلی است؟ این نتایج جستجوی تصویر Google برای “مردان با استعداد” را نشان داد. Yikestown گفته می شود قاضی پاسخ داده است:

“در حال حاضر یک صفحه کاملاً عجیب دارم. من تعجب می کنم که چه کسی در رفتار دادگاه دخالت می کند؟ ” وی ادامه داد: “من می ترسم اگر این اتفاق ادامه پیدا کند ، می گویم فقط نمایندگان احزاب می توانند در آن شرکت کنند ، زیرا ما نمی توانیم دادرسی مانند این داشته باشیم.”

اما این تذکر نادیده گرفته شد. به عنوان گونه حقوقی توصیف:

هشدار قاضی نادیده گرفته شد ، زیرا لحظاتی بعد یک نفر از مردم ادعا کرد که فریاد می زند “من را بکش”. همچنین با ادامه دادرسی ، کاربران به اشتراک گذاری پورنوگرافی و سایر تصاویر ادامه دادند. در همین حال ، به نظر می رسید که حاضران با بی صدا شدن قاضی و وکلای دادرسی توسط سایر کاربران ، می توانند تنظیمات تماس ویدیویی را کنترل کنند.

بعد از اینکه کاربران شروع به ایجاد صداهای آتش بازی ، دمیدن تمشک و تقلید از یکی از لهجه های اسکاتلندی وکالت کردند ، مشکلات بعدی بوجود آمد. پس از اینکه یکی از مفسران خواستار “# PowerOut” شد ، در حالی که دیگری فنجان های چای ارائه می داد ، رفتار عجیب و غریب در نوار چت متنی نیز مشاهده شد.

وکیل مدافع ، کالین وست ، گفت که جلسه دادرسی “یک سیرک” بود. اگرچه او استدلال كرد كه باید از حضور آزاد بازنگری شود ، قاضی گفت كه او فقط شیوع ناشایستى را نادیده گرفته و موضع “سرباز” را گرفته است. دادرسی در این مورد برای اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022 برنامه ریزی شد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer