Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

خسارت ناشی از بیمه Omega PregnancyCare رسوایی همچنان به سوار شدن ادامه می دهد. مدیر تصفیه دادگستری منصوب شده برای شرکت نمونه کارهای جداگانه مستقر در کیمن – که نهاد اصلی بیمه محصول بیمه فروخته شده در ایالات متحده را در خود جای داده بود – خواستار مطالبات قربانیان شد. همانطور که در 6 مه 2021 ، بزرگنمایی گزارش شده است جلسه طلبکاران، این ادعاها از 6 میلیون دلار فراتر رفته و پیش بینی می شود قبل از اتمام شمارش افزایش یابد.

این ادعاها تاکنون توسط بیش از 350 قربانی – جانشینان اجباری ، والدین مورد نظر و سازمانهای حامی که به امگا اعتماد کردند ، هنگامی که به آنها وعده داده شده بود یک محصول بیمه مطمئن برای تأمین هزینه های پزشکی مربوط به بارداری جایگزین خود داشته باشند ، ارائه شده اند. در ازای این کار ، آنها حق بیمه ماهانه بیش از 1000 دلار پرداخت کردند و تا زمان جمع شدن شرکت در اواخر سال 2020 ، دو سال پس از تأسیس ، به 1300 دلار نزدیکتر بودند.

حسابداری فعلی دارایی های باقیمانده شرکت امید زیادی برای بهبودی به قربانیان نمی دهد. حداقل از شرکت به طور مستقیم نیست. مدیر تصفیه گزارش داد که حساب بانکی کیمن این شرکت به زحمت به 200000 دلار می رسد ، با 50،000 دلار دیگر در یک حساب دیگر و 350،000 $ ممکن از طرف های مرتبط با “ارزش قابل تحقق ناشناخته” به این شرکت بدهکار است. اما با حسابداری ماهانه هزینه های مدیران تصفیه از 20،500 دلار در مارس و 52،500 دلار در آوریل ، این حساب ها به سرعت در حال كاهش هستند.

جمع آوری بودجه برای تحقیقات بیشتر

مدیر تصفیه کیمن تجزیه و تحلیل مقدماتی را در مورد راه های بالقوه بهبود ، از جمله ، بیمه نامه مدیران و افسران (D&O) انجام داده است. با این حال ، مدیر تصفیه توضیح داد که برای پیگیری چنین دارایی های احتمالی بودجه قابل توجهی لازم است ، از جمله تحقیق کامل ، دادخواست و اجرای قانون. آنها تخمین می زنند که این فازها چیزی در حدود 800000 تا 1050،000 دلار باشد. مدیران تصفیه به دنبال پیشنهاد از طرف های ذینفع برای تأمین بودجه هستند و از این علاقمندان می خواهند تا 30 ژوئن 2021 با آنها تماس بگیرند

این مبلغ قابل توجهی است اما اگر مدیر تصفیه قادر به دستیابی به صندوق های سیاست D&O برای کمک به جبران خسارت باشند ، ارزش آن را خواهد داشت.

نامه قربانی

از نظر مقامات دولتی بی توجه نمانده است. چندین ایالت – از جمله کالیفرنیا و اورگان – نیروهای تحقیقاتی در کار دارند تا به آنچه اتفاق افتاده است برسند. از جمله کسانی که به عمق حفاری می پردازند ، بخش بیمه کالیفرنیا است. برای کمک به قربانیان هنگام تلاش برای مبارزه با صورتحساب بیمارستان ، این بخش “نامه قربانی” را صادر کرد. این نامه توضیح می دهد که این بخش شکایات مربوط به شرکت بیمه امگا و برنامه مراقبت از بارداری را دریافت کرده است و این اداره در حال بررسی این شکایات است و از دادخواست های مربوطه آگاه است.

علاوه بر اطمینان به قربانیان در مورد تحقیقات فعال ، قربانی نامه اعتبار توضیحات قربانیان را هنگام توصیف وضعیت به بخشهای صورتحساب ارائه دهندگان پزشکی ارائه می دهد. بله ، آنها بیمه شدند. اما نه ، بیمه نامه پرداخت خسارت تحت پوشش نیست. واقعاً

خیلی دعاوی

در نامه قربانی به چند مورد از پرونده های قضایی مربوط به وضعیت مراقبت از بارداری امگا اشاره شده است ، اما نه همه. برای صاف نگه داشتن چیزهای زیادی وجود دارد! وکیل متخصص ورشکستگی جاستین لئونارد از نزدیک دنباله پرونده های مختلف قضایی است و آنها را به شرح زیر خلاصه می کند:

  • یک دادخواست در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در کنتاکی علیه شرکت بیمه عملکرد SPC (عملکرد) (WD کنتاکی 3: 20-cv-00330) ، در مورد ادعاهای کلاهبرداری بیمه شامل اسیر عملکرد (شرکت بیمه امگا SP) ، و ادعا می شود که سیاست های تقلبی ( PregnancyCare) از طریق خدمات خانواده امگا ، LLC صادر شده است.
  • پرونده ورشکستگی فصل 7 شرکت خدمات امگا خانوادگی ، LLC (SD Cal. پرونده ورشکستگی شماره 20-06121-LA7) ، که همچنین به عنوان “راه حل های بیمه نخست” و “Lyfgro” تجارت می کرد) و طرح بیمه PregnancyCare را به جایگزینی های مختلف به بازار عرضه کرد. آژانس ها و والدین جایگزین احتمالی و والدین مورد نظر.
  • پرونده ورشکستگی فصل 7 شرکت امگا ریسک مدیریت ، LLC (SD Cal. ورشکستگی شماره 21-01389-MM7) ، که دارای نام تجاری “شرکت بیمه امگا” در ایالات متحده بود ، و دارای وب سایت های بیمه امگا بود شرکت و مراقبت از بارداری.
  • مراحل تصفیه داوطلبانه شرکت بیمه عملکرد عملکرد SPC و شرکت های بیمه اسیر آن ، از جمله شرکت بیمه امگا SP (دادگاه بزرگ جزایر کیمن پرونده شماره FSD 70 سال 2021 (RPJ)) ، از جمله انتصاب مستقل منافع بین المللی (کنت ام.) کریس و نیل اس. دمپسی).
  • پرونده ورشکستگی فصل 15 شرکت بیمه عملکرد عملکرد SPC و شرکتهای بیمه اسیر آن ، از جمله شرکت بیمه امگا SP (پرونده ورشکستگی شماره 21-12609-AJC بیمه فلوریدا (میامی)) ، بر اساس تشخیص دادگاه ورشکستگی ایالات متحده از روند تصفیه خارجی .

وای. این بسیاری از دعاوی پیرامون یک محصول بیمه ای است!

مشکل واقعی

مدیر تصفیه کیمن شرکت بیمه امگا SP نامزدی هایی را انتخاب کرد و کمیته ای موقت را با مسئولیت مشاور تشکیل داد و از آن برای ارتقا transp شفافیت با طلبکاران استفاده کرد. لیزا استارک هیوز ، بنیانگذار مادران جایگزین حاملگی صندلی و آموزش و پرورش و معاون خزانه داری سازمان غیرانتفاعی انجمن اخلاق برای اهدای تخم مرغ و جایگزینی مادر (SEEDS)، داوطلب شد و به کمیته منصوب شد.

استارک هیوز توضیح داد که در این مرحله ، هیچ کس دقیقاً نمی داند در چه سطحی کلاهبرداری اتفاق افتاده است و چه کسی چه زمانی می دانسته است. با این حال ، استارک هیوز توضیح داد ، جرم واقعی ، وضعیت سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده است که قربانیان امگا را در موقعیتی قرار می دهد که نمی توانند به گزینه های معمول بیمه اعتماد کنند. بیشتر والدین در نظر گرفته شده برای یک روش اجاره ای ، قبلاً از طریق عدم موفقیت در روش های باروری – که احتمالاً تحت پوشش بیمه نیستند – رنج برده اند. به طور کلی در ایالات متحده ، بیمه والدین در نظر گرفته شده هزینه های مربوط به مراقبت های پزشکی جایگزین را پوشش نخواهد داد. و سپس ، برای دشوارتر کردن شرایط ، بیمه شخص جانشین مرتباً قادر به تأمین هزینه های پزشکی وی نیز نیست. در صورتي كه حاملگي يك خانم به جاي خود جايگزين باشد ، تعدادي از طرح هاي بيمه شامل پوشش مراقبت هاي دوران بارداري نيستند. سیاست های دیگر برای هرگونه خسارت ممکن است یک فرد جایگزین برای اقدام به عنوان یک جانشین دریافت کند.

فقدان یک سیستم بیمه درمانی ثابت و جامع ، قربانیان را به آغوش باز “ارائه دهندگان” بیمه منحصر به فرد مانند امگا سوق می دهد.

نوادا ایده درستی دارد

من اطمینان دارم که افراد از هر دو طرف راهرو می توانند توافق کنند که سیستم بیمه پزشکی آمریکا می تواند از پیشرفت قابل توجهی استفاده کند. چند سال پیش نوادا وقتی صحبت از پوشش بیمه برای زنانی که به عنوان جایگزین عمل می کنند ، موضع گرفت. این ایالت قانونی را تصویب کرد که منع تبعیض در رحم اجاره ای را ممنوع می کند و ارائه دهندگان بیمه را موظف می کند که مانند سایر زنان باردار که فرزند خود را حمل می کنند ، با مادران جایگزین رفتار کنند.

تضمین مراقبت های بهداشتی ارزان قیمت برای همه امیدوار است که کلاهبرداری های نوع PregnancyCare در آینده ، از جمله مزایای دیگر ، از بین برود. در این میان ، خریدار مواظب باشید ، موفق باشید برای قربانیان بارداری ، و به همه وکلای شغلی که از مزاحمت بهره مند می شوند تبریک بگویید.


الن تراچمن وکیل مدافع است Trachman Law Center، LLC، یک شرکت حقوقی مستقر در دنور متخصص در قانون فناوری کمک به تولید مثل و میزبان مشترک پادکست من می خواهم یک کودک را در تو بگذارم. می توانید به او برسید نوزادانabovethelaw.com.

logo-footer