Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


رسانه است گزارش نویسی تحقیقات جنایی هانتر بایدن در «مرحله بحرانی» است و هیئت منصفه در حال بررسی مجموعه‌ای از اتهامات شامل تخلفات مالیاتی مختلف و نقض احتمالی لابی‌گری خارجی است. من قبلاً در کنگره در مورد قرار گرفتن در معرض جنایی احتمالی هانتر تحت قانون ثبت عوامل خارجی (FARA) شهادت دادم. به نظر می رسد شواهد زیادی برای چنین اتهاماتی وجود دارد، اما سؤالات روشنی در مورد نحوه رسیدگی دولت بایدن به تحقیقات خانواده بایدن وجود دارد. آنچه که قابل توجه است، واکنش اولیه کارشناسان در کانال های کابلی مانند MSNBC است که مدت ها این اتهامات را نادیده گرفته یا کم اهمیت جلوه داده است.

آشکارترین سوال مطرح شده در این گزارش، باز هم، امتناع دادستان کل مریک گارلند از انتصاب یک بازرس ویژه علیرغم توجیه قاطع چنین انتصابی است. برای بیش از یک سال، من در مورد نیاز آشکار به یک مشاور ویژه در تحقیقاتی می نویسم که نه تنها برای خانواده بایدن شرم آور است، بلکه نه تنها هانتر بلکه عمو و پدرش را نیز درگیر می کند.

با توجه به این شواهد فزاینده، موقعیت دادستان کل گارلند در طفره رفتن از موضوع انتصاب بازپرس ویژه از مشکوک به مضحک تبدیل شده است. او ادامه می دهد از پذیرفتن این درگیری ها خودداری می کنند با رئیس جمهور

مقررات فدرال اجازه انتصاب a مشاور ویژه زمانی که به نفع عمومی باشد و «تحقیق یا تعقیب قضایی آن شخص یا موضوع توسط دادستانی ایالات متحده یا بخش دعوی وزارت دادگستری موجب تضاد منافع وزارتخانه یا سایر شرایط فوق‌العاده شود».

به سختی می توان پرونده قوی تری برای انتصاب بازپرس ویژه تصور کرد. دادستان کل گارلند در وظیفه خود برای محافظت از وزارت دادگستری در برابر چنین درگیری ها یا ظهور چنین درگیری ها شکست خورده است.

در مورد استقلال تحقیق سوالات طولانی مدت وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، اگر در حال بررسی موارد نقض لابی مرتبط با نفوذ آشکار هانتر هستید، چرا نمی خواهید از مردی که به عنوان “مرد بزرگ” نامیده می شود سؤال کنید که ظاهراً ده درصد سهم یکی از مشکوک ترین معاملات را از دست داده است. ? او همچنین همان مردی است که طبق گزارش‌ها از حساب‌های مشترک پول دریافت کرده و توسط هانتر به مشتریان خارجی به عنوان بخشی از انگیزه دادن به او پول ارجاع داده است. او هدف دستفروشی نفوذ است. او هم اکنون رئیس جمهور ایالات متحده است.

بدون صحبت با چنین چهره هایی، وزارت دادگستری می تواند متهم به نابینایی عمدی در مورد نقض احتمالی توطئه نه تنها هانتر بلکه خانواده او شود. اگر بعداً به هانتر با اتهامات محدودی رسیدگی شود، این سؤالات را بزرگتر خواهد کرد. این امر به‌ویژه اگر این موضوع قبل از اینکه جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان را بردارند و تحقیقات خود را در مورد این موضوع آغاز کنند، بسته شود. این خطر بروز درگیری را می‌توانست با انتصاب یک وکیل ویژه بیش از یک سال پیش اجتناب کند.

آنچه نیز قابل توجه است، واکنش رسانه‌هایی است که مدت‌ها لپ‌تاپ هانتر بایدن را «اطلاعات غلط روسی» یا اخبار جعلی می‌خواندند. در MSNBC، پل بگالا اهمیت هرگونه اتهام جنایی پسر رئیس جمهور را در یک طرح دستفروشی نفوذ چند میلیون دلاری رد کرد:

«نه. نه. برای آن مرد آرزوی سلامتی دارم. او با اعتیاد دست و پنجه نرم می کرد و، می دانید، هیچ کس او را متهم به چیزی نکرده است. اما این تثبیت جمهوری خواهان بی فایده بوده است. آنها هیچ سود سیاسی از این موضوع ندارند. چند ماه پیش از ران جانسون، سناتور ایالت ویسکانسین، در مورد تیراندازی های دسته جمعی پرسیدم… او گفت: “قبل از تصویب هر چیز جدیدی در مورد اسلحه، بیایید قانونی را که از قبل داریم اجرا کنیم.” بیایید با هانتر بایدن شروع کنیم. چه لعنتی؟ بنابراین این یک چالش برای هانتر بایدن است. برای او آرزوی سلامتی می کنم، اما این یک موضوع سیاسی نخواهد بود.»

پاسخ کاسی هانت جالب‌تر بود: «به نظر می‌رسد که احتمالاً به دموکرات‌ها انرژی می‌دهد زیرا باعث می‌شود آنها فکر کنند که این موضوع سیاسی است و جمهوری‌خواهان فقط به همین دلیل او را دنبال می‌کنند.»

این یک کیفرخواست در دولت بایدن خواهد بود، اما هانت در حال حاضر انتقادات مورد انتظار را اینگونه به تصویر می کشد که “جمهوری خواهان فقط به دنبال او هستند.” هیچ ابراز نگرانی در مورد ایمیل‌هایی وجود ندارد که میلیون‌ها دلار را به هانتر پرداخته است، زیرا او دسترسی و ملاقات با پدرش را افزایش می‌دهد. همان کارشناسانی که اساس تحقیقات را رد یا کم اهمیت جلوه دادند، اکنون یافتن احتمالی علت احتمالی جنایات فدرال را رد می کنند.

همانطور که قبلاً صحبت شد، شگفت آور است که خانواده بایدن تا چه حد موفق شد این رسوایی را قبل از انتخابات 2020 با کمک بیشتر رسانه ها از بین ببرد. این شبیه به هودینی بود که فیل 10000 پوندی خود را جنی در اقدام خود ناپدید کرد. با این حال، ترفند بایدن به صورت زنده در مقابل تماشاگران میلیونی رخ داد. رسانه ها این ماجرا را ناپدید کرده اند به جز چند تا از پریزهای معمولی.

شروع چرخش نشان می دهد که حتی اتهامات جنایی ممکن است رسانه ها را مجبور به دیدن کل فیل نکنند. کلید این ترفند درگیر کردن رسانه ها در ترفند اصلی بود تا خبرنگاران در این توهم سرمایه گذاری کنند. مثل این است که مخاطبان را برای کمک به اجرا به روی صحنه بخوانیم. خبرنگاران باید اصرار داشته باشند که چیزی برای دیدن وجود نداشته یا باید اعتراف کنند که بخشی از فریب اصلی بوده اند. رسانه ها نمی توانند فیل را ببینند بدون اینکه مردم چیزی در مورد رسانه در تلاش های گذشته خود برای پنهان کردن آن ببینند.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer