Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

فن آوری های قانون رعد و برق، یک استارتاپ در سیاتل که در حال توسعه نرم افزاری برای شهادت از راه دور و مراحل قانونی است ، یک میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است که شرکت از آن برای تسریع توسعه پلتفرم خود استفاده می کند.

توسط وکیل دادگاه سیاتل تأسیس شد آلیسا برودکوویتز، این استارتاپ در حال توسعه یک پلت فرم کامل برای شهادت از راه دور ، میانجی گری ها و مراحل قانونی است. این شرکت ماموریت خود را “تسهیل عدالت آنلاین” توصیف می کند.

این شرکت می گوید: “این شرکت برای تکمیل شهادت از راه دور و حل مشکلاتی که وکلا ، واسطه ها ، طرفین ، قضات و هیئت منصفه با واسطه گری و دعوا از راه دور در زمان واقعی با آن روبرو هستند ، تاسیس شد.”

مدیرعامل آلیسا برودکوویتز

این دور توسط داریل فینکتون از صندوق پایان فقر ، Make Trillions Fund ، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر سازمانی که ماموریت آن از بین بردن فقر در ایالات متحده از طریق ارتقای درآمد پایه جهانی است ، رهبری شد.

این صندوق در کارآفرینانی از زمینه های محروم یا دارای نمایندگی های ناچیز سرمایه گذاری می کند که بر حل مشکلات فشرده جوامع خود متمرکز هستند.

Lightning Law می گوید “راه حل های نهایی برای حل اختلافات آنلاین را ایجاد می کند که باعث ایجاد گردش کار کارآمد ، کاهش هزینه خدمات حقوقی و افزایش دسترسی به عدالت می شود.”

برودکوویتز ، مشاور شرکت شروت گلد مارک بندردر وب سایت Lightning Law می گوید که وی در نمایندگی قربانیان سانحه هواپیما تخصص دارد ، زیرا این شرکت را تأسیس کرده است زیرا از ابزارهای محدود موجود برای گرفتن واریز از راه دور یا ارائه شاهدان از راه دور در محاکمه ناامید شده است.

این وب سایت می گوید: “در طول راه ، او دریافت که با نوآوری در زمینه شهادت از راه دور می تواند به افزایش دسترسی به عدالت و توانمندسازی گزارشگران دادگاه کمک کند.”

او دو بنیانگذار در این شرکت دارد: اسکات گراف، مهندس نرم افزار ، و دینین اسکیلانت، متخصص تنگ نویس

همانطور که گزارش دادم اوایل امسال، بر اساس تحقیقات انجام شده توسط کریستین ساندای، موسس و COO راه اندازی فناوری قانونی پالادینتعداد زنان بنیانگذار فناوری حقوقی از 66 نفر در سال 2018 به 57 نفر در زمان تهیه گزارش کاهش یافته است.

logo-footer