Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هفته گذشته هیچ رویدادی منجر به حمله به کاپیتول نشد ، اما یکی از مهمترین نشانه های تبلیغات گسترده انتشار نظریه کوکامامی بود که معاون رئیس جمهور ایالات متحده از قدرت مخفی قانون اساسی استفاده می کند تا فقط از آرای دانشگاه های انتخاباتی چشم پوشی کند. این مقیاسی از اقتدار است که اگر وجود داشته باشد ، تصور می شود جان آدامز دوست داشته باشد از آن با خبر باشد. افسوس که وجود ندارد.

پس چگونه این احمقانه وارد اتر راست شد؟ دونالد ترامپ البته آن را تبلیغ کرد. اما چگونه دونالد ترامپ به این مزخرفات قانع شد …

همانطور که کایل مک آنتی از شفافیت دانشکده حقوق دیروز به ما یادآوری کرد ، مارک مارتین در حال حاضر یک رئیس دانشکده حقوق است ، وکلای جوان تأثیرگذار را در دانشکده حقوق دانشگاه رجنت شکل می دهد. این مدرسه توسط شخصی که فکر می کند تأسیس شد توفانها حقوق همجنسگرایان را هدف قرار می دهند و اینكه زمین لرزه نتیجه طبیعی سرنگونی برده داری است و به یاد ماندنی ترین آلوم حقوقی وی مونیکا گودلینگ بود – وکیل نسبتاً بی تجربه ای که به دلایلی از مقامات عالی رتبه وزارت دفاع بود و دولت W. را در رسوایی اخراج وکیل ایالات متحده فرو برد – وقتی صحبت از این دولت می شود ، از نفوذ بسیار زیادی برخوردار است. وکیل ترامپ و مسئله وضعیت مالیات خیریه جی سکولو ، که شاید از بعضی از او بخاطر داشته باشید ترامپ عجیب تر نظریه ها در طی استیضاح اول، دکترا گرفت از ریجنت اساساً این هاگوارتز برای مشاوره حقوقی مشکوک است.

که ما را به مارتین ، رئیس دادگستری سابق کارولینای شمالی می رساند ، جایی که تایمز گزارش می دهد عمق زیادی در مورد مشارکت او ارائه نمی دهد:

در یک زمان ، آقای ترامپ به معاون رئیس جمهور گفت که با مارک مارتین ، رئیس دادگستری سابق دادگاه عالی کارولینای شمالی صحبت کرده است ، او گفت که به او گفته است که آقای پنس از این قدرت برخوردار است. آقای پنس به آقای ترامپ اطمینان داده بود که این کار را نمی کند. آقای ترامپ در ملاقات با وکلائی که رودلف دبلیو جولیانی به صف آنها کمک کرده بود ، معاون رئیس جمهور را به دفاع از منطق خود واداشت.

باور اینکه کسی با تجربه مارتین این قانون را به سختی زیر پا بگذارد ، دشوار است ، اگرچه درس چند ماه گذشته این است که وکلائی که از شهرت قابل قبولی برخوردار هستند ، مایل به نفوذ در قلمرو وحشیانه خارج از کشنده هستند. یاد آوردن، کمتر از یک سال پیش دانشکده های حقوق از لین وود تجلیل می کردند. هنوز هم ، ترامپ یک راوی غیرقابل اعتماد است ، بنابراین برداشت خود را از سخنان مارتین با یک دانه نمک بپذیرید ، اگرچه حتی اگر این تفکر منعکس کننده تفکر مارتین نباشد ، ما از این مرحله گذشته ایم که باید متعهد هر وکیلی باشد که با او صحبت کند رئیس جمهور محتاط باشد در مورد اینکه چگونه هرگونه مشاوره حقوقی می تواند پیچیده شود و سو mis تعبیر شود WRAL به مارتین رسید اما رئیس به پرسش پاسخ نداد.

این احتمالاً حرکت خوبی است. شاید به سوال بعدی دفتر بیضی پاسخ ندهید.

هاوس برای ترامپ مجبور به برکناری شد و در صورت عدم مجازات پنس ، استیضاح خود را اعلام کرد [New York Times]
آیا ترامپ پیش از حمله به کاپیتول با رئیس دادگستری سابق NC مشورت کرد؟ [WRAL]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer