Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

قاضی رابرت (بابی) بل (با مجوز قاضی بل)

اد توجه داشته باشید: این ستون در اصل ظاهر شد بر صلاحیت اصلی، آخرین انتشار Substack از David Lat. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد صلاحیت اصلی در مورد آن کسب کنید درباره صفحه، و می توانید از این طریق مشترک شوید صفحه ثبت نام.

من امروز قصد داشتم درباره نظرات جدید دیوان عالی کشور بنویسم ، اما همانطور که شرح دادم توییتر، صبح دیروز در SCOTUS خیلی هیجان انگیز نبود. بنابراین من قصد دارم کمی “خوش گذرانی و انحراف” داشته باشم و یک داستان دل انگیز و علاقه مند به انسان را که شامل یک قاضی است ، با شما در میان بگذارم ، نوع داستانی که در زیر لباس های آنها در گذشته پوشش می دادم.

من اولین بار در مورد آن از قاضی دون ویلت از مدار پنجم شنیدم (نامزد انتخاب SCOTUS در آخرین دولت). او مرا در تماس با قاضی قرار داد رابرت (بابی) بل، یکی از اعضای قدیمی دادگاه تجدید نظر در دادگاه تجدید نظر در اوکلاهما ، و یکی از دوستان قاضی ویلت از زمان مشترک آنها در دوک لا Judicial Studies LLM برنامه

شنبه شب ، قاضی بل در یک شب خوب با همسر و دخترش لذت می برد. آنها تازه دیده بودند بادیگارد همسر هیتمنشرح داده شده توسط یک منتقد به عنوان “اکشن / کمدی عجیب و غریب مورد نیاز ما در حال حاضر” ، و قاضی بل برای من به عنوان “سرگرم کننده احمقانه” – و هنگام شام در رستوران و آبجوسازی Belle Isle در شهر اوکلاهما.

قاضی بل رو به روی همسرش ، کارولین و دخترش نشسته بود و پشت به بقیه اتاق غذاخوری بود. آنها در وسط غذاهای خود قرار داشتند. افتخار او داشتن همبرگر بود.

ناگهان چهره کارولین تحت تأثیر نگاهی از وحشت ناب قرار گرفت. “اوه خدای من ، بابی ، کاری کن!”

در آن لحظه قاضی احساس کرد کسی به شانه او ضربه می زند. برگشت.

این یک زن مسن بود ، و او در وحشت بود. شوهرش ، یک آقا بزرگتر ، روی پاهایش بود و آبی می شد. ستون انتظار یخ زده بود ، فقط آنجا ایستاده بود.

هنگامی که او در دانشگاه در دانشگاه اوکلاهما بود ، بل به عنوان یک نجات غریق کار کرده بود – و در همان لحظه ، آموزش هایی که دهه ها قبل دیده بود همه با عجله به او بازگشتند. او که احساس آرامش ماقبل طبیعی را گرفته بود ، ایستاد ، به پشت سر مرد رفت و شروع به انجام مانور هایملیخ کرد.

بل در سال 1987 مانور هایملیخ را در یک آموزش نجات بخش یاد گرفته بود – و او هرگز آن را در زندگی واقعی روی هر کسی انجام نداده بود. او آن را حدود 30 ثانیه روی مرد اجرا کرد که احساس یک ابدیت داشت. مرد ضعیف بود و بل از اینكه دنده های مرد را بشكند ترسید.

سرانجام ، یک تکه استیک مانند چوب پنبه ای که از بطری شامپاین بیرون آمده بود از دهان مرد خارج شد. مرد که قادر به نفس کشیدن بود ، برگشت و لبخند بزرگی به بل زد. و برای ثبت ، دنده های مرد خوب بودند.

این زوج وعده غذایی خود را بدون هیچ حادثه ای به پایان رساندند. قبل از ترک رستوران ، آنها کنار میز قاضی بل توقف کردند تا دوباره از او برای نجات جان مرد تشکر کنند.

قاضی دون ویلت از هیچ یک از اینها تعجب نکرد.

قاضی ویلت به من گفت: “بابی یک قاضی افسانه و حتی یک دوست بهتر است.” “جای تعجب نیست که او شروع به عمل کرد ، دقیقاً می دانست چه کاری انجام دهد و به طور غریزی آن را انجام می دهد. بابی ذهن قاضی و قلبی قهرمان دارد. “


عکس سر مربع DBLدیوید لات، سردبیر موسس کتاب “بالاتر از قانون” ، نویسنده و بلندگو در مورد قانون و امور حقوقی می توانید با عضویت در مقاله جدیدترین مقاله وی درباره حقوق و حرفه وکالت را بخوانید صلاحیت اصلی، خبرنامه Substack او. کتاب دیوید ، بلندپروازی های عالی: یک رمان (2014) ، توسط نیویورک تایمز به عنوان “پر سر و صداترین رمان سال” در میان نخبگان قانونی توصیف شد. قبل از ورود به رسانه ها و استخدام جهان ، دیوید به عنوان دادستان فدرال ، یک عضو دادگستری در Wachtell Lipton و یک کارمند دادگستری به قاضی Diarmuid F. O’Scannlain از دادگاه تجدید نظر در مدار نهم ایالات متحده کار می کرد. می توانید با David در ارتباط باشید توییتر (DavidLat @)، LinkedIn، و فیس بوک، و می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer