Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط الکس وانگ/گتی ایماژ)

او خوب است!

خوب ، صادقانه بگویم ، او هرگز نرفت. نماینده دیوین نونز و وکیل مدافع تهمت او در مورد استیون بیس سالهاست که شکایات خود را ثبت کرده اند ، ظاهراً از عدم موفقیت کامل آنها دلسرد نشده اند. و دیروز او با مجموعه ای جدید به مجموعه خود اضافه کرد شکایت افترا در برابر NBC در 18 مارس 2021 پخش که در آن راشل مدو ادعا می کند نونس را به پذیرش بسته ای از اندری درکاچ سیاستمدار اوکراینی متهم کرده است – که بعداً توسط دولت آمریکا تحریم شده است بخاطر تلاش برای نفوذ در انتخابات با لعن دروغین به جو بایدن – و عدم تسلیم آن به FBI.

حرکت امضای نونس ، شکایت از شرکت های رسانه ای در دادگاه ایالت ویرجینیا بوده است توییتر، CNN، و واشنگتن پست. اما با خسته شدن داوران از آن بازی ، جمهوریخواه کالیفرنیا به دنبال مراتع سبزتر است.

مطمئنا ، NBC یک شرکت Delaware است که در نیویورک تجارت می کند. اما این دفتر در تگزاس دارد و آنجا پخش می شود. و اگرچه اظهارات افتراآمیز ادعا شده در نیویورک بیان شده است و خود شاکی هیچ ارتباطی با تگزاس جز داشتن اهداکنندگان و فالوئرهای رسانه های اجتماعی در آنجا ندارد ، اما او همچنان دوست دارد از مهمان نوازی منطقه شرقی تگزاس استفاده کند. البته این هیچ ارتباطی با آرایش محافظه کارانه دادگاه ندارد تصمیم اخیر توسط مدار پنجم ممنوعیت اعمال قانون ضد SLAPP ایالت Lone Star در دادگاه فدرال.

بنابراین نونز خودش را پیدا کرد عمومی عموم وکیل محلی و دو قدم وارد منطقه شرقی شد ، جایی که او بلافاصله به قاضی ناحیه ایالات متحده آموس لوس ماززانت ، III ، منصوب اوباما منصوب شد. شکم زنانه!

اما شاید پرونده آقای نونس به هر حال مقدر عظمت نبود. گذشته از مسائل مختلف قضایی ، اظهارات افتراآمیز شامل مدو می شود که می گوید نونس “بسته ای” از درکاچ را پذیرفته است ، “او از تحویل آن به FBI خودداری کرده است” و “جمهوری خواهان آقای نونس را به عنوان جمهوری خواه برتر در کمیته اطلاعات. “

گزاره های اول و سوم کاملاً درست است. دموکرات ها در کمیته اطلاعات دریافتند که درکاچ بسته را هنگامی ارسال کرده است که به اشتباه یک نسخه از رسید حمل و نقل DHL به آنها داده شد – خوشبختانه استدلال می کنید که تمایز بین پذیرش و دریافت بسته ای که شما مبالغی را به عنوان افترا به عهده دارید. و در واقع نونز هنوز رتبه ممتاز کمیته اطلاعات است.

در مورد بیانیه دوم ، نونس ادعا می کند که او سند را فوراً و بدون بازکردن آن به FBI تحویل داده است ، در نامه ای در 11 دسامبر 2019 به بیل بار نوشت:

کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان امروز بسته ای را از افراد خارجی دریافت کرد که خطاب به من بود. ما دلایل محکمی داریم که بر این باور باشیم که ارسال این بسته بخشی از یک کمپین اطلاعات غلط خارجی است که شامل مشارکت آمریکایی ها می شود. در نتیجه ، من درخواست ملاقات با شما را در مورد این نگرانی ها در اولین فرصت خود دارم.

که برخی را مطرح می کند جالب هست از آنجا که به نظر می رسد نونز در سال 2019 ، قبل از اولین استیضاح ، می دانست که در یک کمپین نفوذ خارجی شامل درکاچ و “آمریکایی ها” استخدام شده است. و در صورتی که مشخص نیست نونس به کدام یک از هموطنان خود اشاره می کند ، فقط توجه داشته باشید که 11 دسامبر 2019 شش روز پس از ملاقات عمومی وکیل رئیس جمهور ، رودی جولیانی با دروکاچ در اوکراین بود ، و برای عکس بدنام وی از وی پذیرفت. تعدادی اسناد در مورد جو بایدن

جولیانی با اندری درکاچ ، قانونگذار اوکراینی ، در کیف ، اوکراین ، پنجشنبه ، 5 دسامبر 2019 ملاقات می کند. عکس ارائه شده توسط دفتر مطبوعاتی Derkach.

و اگرچه نونس به FBI گفت که می داند که هدف حمله قرار گرفته است ، اما در آستانه انتخابات زمانی که جولیانی در تمام راه های هوایی دروغ های تحت حمایت کرملین را پخش می کرد ، به آن اشاره نکرد. در حقیقت ، او از گفتن چیزی در این باره خودداری کرد و حتی به همکاران دموکرات خود در HPSCI اعتراف نکرد که بسته را دریافت کرده است ، در یک مبادله آزمایشی که اولین بار توسط سیاست.

نونس به a اشاره می کند بریت بارت مقاله ای از 30 ژوئیه 2020 به عنوان اثبات اینکه مدو در صحت ادعای خود مبنی بر اینکه نونس از به اشتراک گذاشتن سند با مقامات اطلاعاتی امتناع کرده ، یا سهل انگاری کرده است. در آن ، نماینده ریک کرافورد (R-AR) گفت: “نکته اینجاست: این یک روش استاندارد است که اگر بسته ای را از منبع ناشناخته در یک کشور خارجی دریافت می کنید ، احتمالاً ایده خوبی است که با FBI تماس بگیرید و اجازه دهید آن را اداره کنند. و این بسته ها را اداره نکنید و آنها را باز نکنید و بروید ، “سلام من تعجب می کنم این چیست؟ فکر می کنم امسال کریسمس زود آمد. ‘ خیر ، شما پروتکل را دنبال می کنید ، یعنی آن را به FBI تحویل می دهید. این اتفاقی است که افتاده است. ”

نونس ، که قاطعانه از گفتن اینکه آیا این سند را به FBI داده است ، قاطعانه امتناع می ورزد ، به اعتراف کرافورد مبنی بر اینکه “این اتفاق افتاده است” اشاره می کند و تأکید می کند که مدو باید بداند که او نامه عاشقانه درکاچ را به FBI تحویل داده است. ولی سیاستکه در 23 جولای ماجرا را فاش کرد ، گزارش داد که اگرچه نونس درخواست های متعدد برای اظهار نظر را رد کرد ، “یک فرد آشنا با این موضوع گفت که اطلاعات به FBI تحویل داده نشده است.” و با Nunes AWOL ، یک استدلال معتبر وجود دارد که گزارش متناقض است.

از نظر مثبت نونز ، به نظر می رسد وکیل او در حال یادگیری است. بر خلاف مفاهیم قبلی Nunes/Biss ، این درخواست از میراث پرتغالی نماینده کنگره و ارادت به کشاورزی لبنی صرف نظر می کند. و اکنون که او در فاصله ای دور از ادعای معتبر قرار دارد ، تقاضای یازده میلیون دلار را برای جبران خسارت های ناشی از جریمه خود کنار گذاشته و تصمیم گرفته است که خسارت توسط هیئت منصفه تعیین شود. اما ، کل مشاغل مربوط به ثبت آن در تگزاس وجود دارد ، بنابراین…

گام آهسته ، دیوین ، شما کمی کمتر از حد معمول اشتباه می کنید.

Nunes v. رسانه NBCUniversal [Docket via Court Listener]


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer