Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در سپتامبر ، دیویس پولک واقعاً نوار پاداش های ویژه را افزایش داد، به همکاران تا سقف 40000 دلار بر اساس سال کلاس به رسمیت شناختن از سخت کوشی آنها در سراسر بیماری همه گیر ارائه می دهد. این پاداشها فقط برای همکاران دیویس پولک مهم نبود – اکنون تقریباً همه شرکت ها جایزه ویژه دیویس پولک را در نظر گرفته اند تا مبادا در هنگام ارائه خسارت در بازار در گرد و غبار رها شوند.

و اکنون ، 20 شرکت حقوقی برتر Am که موجب رونق بزرگ پاداش 2020 شده است ، پاداش پایان سال خود را اعلام کرده است. جای تعجب نیست که این شرکت با نرخ بازار غالب که برای اولین بار توسط آن اعلام شد مطابقت داشته است بیکر مک کنزی و بعداً توسط کراوات. در اینجا مقیاس پاداش دیویس پولک برای سال 2020 آورده شده است:

پاداش پایان سال در شرکت در 15 دسامبر پرداخت می شود. سال خوب را به همه در شرکت تبریک می گویم. دیویس پولک مطمئناً تقریباً از همه همکاران دیگر در فضای Biglaw تشکر کرده است که در این کابوس یک ساله حساب های بانکی خود را پر از پاداش ویژه کرده است.

(برای خواندن کامل یادداشت جایزه دیویس پولک به صفحه بعدی بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا از مهمترین به روزرسانیهای جایزه با خبر شویم ، بنابراین در صورت مطابقت شرکت ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. با تشکر از همه کمک شما!


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer