Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

می سی سی پی از دیوان عالی کشور خواست که پس از 15 هفته ممنوعیت سقط جنین خود را لغو کند و دادگاه موافقت کرد. در آن زمان ، می سی سی پی بازی “مرگ هزار برش” را بازی می کرد و صریحاً نوشت که پرونده نیازی به اعتصاب ندارد قلیه. اما با توجه به اینکه ایمی کونی بارت حس خوبی را برای نیمکت نشینی Handmaid’s Tale – یا حداقل Gilead fanfic – به نیمکت نشان می دهد ، می سی سی پی تغییر حالت داده است.

که در خلاصه ای که دیروز ثبت شد، میسیسیپی AG لین فیچ اکنون از دادگاه خواسته است که به طور کامل لغو شود قلیه و نیم قرن تصمیمی که به عقیده آن بستگی داشت ، در تاریخ گیلاس انتخاب شده برای اصیل گرایان و شانه خالی کردن در مورد این ایده که هر حقی وجود دارد مگر اینکه دقیقاً در قانون اساسی بیان شده باشد. تعداد املا!

نانسی نورثوپ ، مدیرعامل مرکز حقوق تولید مثل ، این اقدام را خلاصه کرد:

می سی سی پی به طرز حیرت انگیزی از دادگاه عالی خواسته است که در پنج دهه گذشته رو و سایر تصمیمات مربوط به سقط جنین را لغو کند. گزارش امروز ، استراتژی افراطی و قهقرایی را نه تنها در مورد این قانون ، بلکه در بهمن ممنوعیت سقط جنین و محدودیت هایی که در سراسر کشور تصویب می شود ، آشکار می کند.

هدف آنها این است که دیوان عالی کشور حق کنترل بدن و آینده خود را – نه فقط در داخل – از ما بگیرد می سی سی پی، اما همه جا

در مورد استدلال مشکوک حقوقی می سی سی پی حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد ، اما پرواز در زیر رادار شاید احمقانه ترین ، شفاف ترین آشکارترین و ناقص ترین حالت نیمه قانونی تاریخ حقوقی باشد.

اول ، گزینه های مدرن درباره نظر و نظر در مورد فرزندآوری نگرانی هایی را که روی روی آن استوار بود ، کاهش داده است. رو پیشنهاد کرد ، بدون سقط جنین ، کودکان ناخواسته می توانند “زندگی و آینده پریشانی” را به زنان تحمیل کنند. 410 آمریكا در 153 سال است. اما قوانین زیادی كه از زمان Roe وضع شده است – رسیدگی به تبعیض بارداری ، نیاز به زمان مرخصی ، كمك به مراقبت از كودكان و موارد دیگر – توانایی زنان را برای دستیابی به موفقیت شغلی و زندگی خانوادگی غنی تسهیل می كند. به عنوان مثال ، قسمت زیر IB-5 را ببینید.

درسته خانم ها! سیاست های مرخصی زایمان نادیده گرفته شده است قلیه. مهم نیست که ممکن است مرخصی زایمان ، تمام آن شکسته شود، یا اینکه ما در اقتصادی زندگی می کنیم که بسیاری از زنان در مشاغلی کار می کنند که مرخصی گزینه ای نیست. زنان اکنون واقعاً می توانند همه چیز را داشته باشند! مگر اینکه “همه” شامل حمایت از تبعیض ناشایست و آزادی اساسی تولید مثل باشد. سپس ، کمی کمتر از همه است.

این مختصر نیست ، اما در او بیانیه مطبوعاتی، او “انعطاف پذیری اقتصاد گیگ” را دلیل این امر عنوان می کند قلیه لازم نیست شما می دانید ، اقتصادی که ارائه نمی دهد سیاست های ترک را ترک می کند؟ او در حال برچیدن بحث های بد خودش است! برای رسیدگی به پرونده ای از این دست نوع خاصی از وکیل لازم است.

امروز همه 50 ایالت و ناحیه کلمبیا قوانینی را برای “پناهگاه امن” وضع کرده اند که به زنان متولد فرزندان ناخواسته امکان “ترک [the] نوزاد تازه متولد شده مستقیماً تحت مراقبت دولت است تا زمان تصویب آن. مک کوروی علیه هیل ، 385 F.3d 846 ، 851 (پنجمین دوره 2004) (جونز ، ج. ، همزمان)؛ به عنوان مثال ، Children’s Bureau، HHS، Infant Safe Haven Laws 2 (2016) ، https://perma.cc/ZL5D-9X24 مراجعه کنید.

تصور احساسات دیستوپی بیشتر دشوار است. برای اینکه روشن شود ، این پناهگاه های امن مهم هستند و گزینه هایی را برای مادرانی فراهم می کنند که ترجیح می دهند جنین را به زودی منتقل کنند اما در نهایت خود را برای مراقبت از کودک بعد از واقعیت آماده نمی کنند. اما این یک موضع تاریک است که بگوییم ، “ببین ، ما نیازی نداریم قلیه زیرا اکنون یک شبانه روز برای نوزادان تخفیف داریم … این برای Blockbuster کار کرد! “

دوم ، حتی اگر یک بار سقط جنین به عنوان جایگزینی برای جلوگیری از بارداری بسیار مهم تلقی شده باشد ، به کیسی ، 505 آمریکایی در 856 نگاه کنید ، شرایط تغییر یافته این دیدگاه را تضعیف می کند. سیاست می تواند گسترش چشمگیری در دسترسی به داروهای ضد بارداری داشته باشد.

با نادیده گرفتن این واقعیت که سقط جنین زیادی در شرایطی اتفاق می افتد که پیشگیری از بارداری گزینه ای نبوده است ، اما بیایید به چگونگی استناد فیچ به دادگستری لابی سرگرمی مخالفت در اینجا حتی اگر این عقیده کامل در مورد “اکنون پیشگیری از بارداری دشوارتر است.”

ایالات متحده خود را در شرکت های چین و کره شمالی به عنوان تنها کشورهایی که مجاز به سقط جنین انتخابی پس از 20 هفته حاملگی هستند ، می یابد.

و می سی سی پی خود را در شرکت ایران و سومالی می یابد. صحبت خوبیه

صادقانه بگویم ، چرا حتی این مسائل را مطرح می کنیم؟ این کسی را تحت تأثیر این دادگاه قرار نمی دهد و صرفاً درج اعتبار آن را از بین می برد. به من بگویید که شما آزادی های اساسی را نابود کرده اید زیرا Framers در صورت عدم استدلال شما این سند را ننوشته است ، اما تلاش برای فروش “شما فقط می توانید از فروشگاه Etsy خود مرخصی زایمان بگیرید” کاملا مسخره است.

آه ، همه چیز خیلی خنده دار خواهد بود اگر اینقدر غم انگیز نبود.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer