Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اخبار SCOTUS
قضات در دادگاه برای سرمایه گذاری بارت ، جمعیتی که از ماسک استفاده می کردند.

لیزا موناکو ، معاون دادستان کل ، تلاش می کند تا کمیسیون قضایی بارت توسط منشی قرائت شود ، زیرا بارت و خانواده اش در حال بررسی هستند. (Art Lien)

دیوان عالی کشور روز جمعه مراسم سرمایه گذاری برای قاضی امی کانی بارت را برگزار کرد. اگرچه بارت بود قسم خورد به عنوان یک عدالت مدت کوتاهی پس از تأیید وی تقریباً یک سال پیش ، سرمایه گذاری-یک مراسم کوتاه که در آن دادگاه به طور رسمی کمیسیون قضایی جدید را دریافت می کند-به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. و بیماری همه گیر خود مراسم را تحت الشعاع قرار می دهد: کمی قبل از شروع برنامه ، دیوان عالی کشور اعلام کرد که قاضی برت کاوانا تست کووید -19 مثبت شد و حاضر نمی شود

خود مراسم از یک فیلمنامه آشنا ، اگر کوتاه ، پیروی می کند. عدالت جدید وارد صندلی می شود که توسط جان مارشال رئیس دادگاه در اوایل قرن 19 استفاده شد. به طور معمول ، دادستان کل کمیسیون قضایی را ارائه می دهد. بعد از اینکه منشی دیوان عالی کمیسیون را با صدای بلند می خواند ، قاضی جدید برای سوگند قضائی به منصب صعود می کند.

با توجه به پوشش سرمایه گذاری توسط جسیکا گرسکو از آسوشیتدپرس ، تقریبا 100 مهمان در مراسم روز جمعه شرکت کردند. شش نفر از هفت فرزند بارت آنجا بودند – همه به جز کوچکترین ، بنیامین. همه مهمانان و کودکان بارت ، مانند قاضی سونیا سوتومایور ، که دیابتی است و بنابراین در معرض خطر بیشتری برای عوارض ناشی از COVID-19 است ، ماسک پوشیده بودند. بارت و بقیه همکارانش از ماسک استفاده نکردند.

لیزا موناکو معاون دادستان کل کمیسیون بارت را که توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق امضا شده بود به دادگاه ارائه کرد. مریک گارلند ، دادستان کل ایالات متحده ، که خود در سال 2016 توسط باراک اوباما ، رئیس جمهور وقت کاندیدا معرفی شد ، اما هرگز توسط مجلس سنای تحت کنترل جمهوریخواهان به جلسه رسیدگی نرسید ، در مراسم سرمایه گذاری کاواناو در سال 2018 شرکت کرد ، اما روز جمعه حضور نداشت.

پس از این مراسم پنج دقیقه ای ، بارت به همراه جان روبرتز ، رئیس دادگاه ، قدم های سنتی را در جلوی دادگاه طی کردند. سپس همسرش ، جسی ، به برت ملحق شد. پس از عکس گرفتن ، ظاهراً آنها به داخل ساختمان دادگاه بازگشتند.

این مقاله بود در ابتدا در Howe on the Court چاپ شدبه

logo-footer