Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بنابراین ، ما اوه ، خوب ، ما دیروز واقعاً به دنبال روز جونز رفتیم. و از هیچ چیز پشیمان نیستم. اگر سعی کنید نتایج یک انتخابات آزاد و عادلانه را با ماشینکاری در دادگاه لغو کنید ، برخی از افراد را خسته خواهید کرد.

اما بین نیویورک تایمز مقاله منفجر کردن آنها، و پروژه لینکلن نوید یک کمپین تبلیغاتی هدف قرار دادن نه تنها شرکت Biglaw در مورد دعاوی مربوط به انتخابات ، بلکه مشتریان آنها نیز خوب بود ، نمی توانست روز خوبی برای کار در دفتر روابط عمومی آنها باشد. و بالاتر از قانون ، اطلاعاتی از اطراف بیگلاو متوجه ترک های زره ​​شرکت شدند.

مانند افرادی که در جریان جنجال توجه به حضور خود در شبکه های اجتماعی دارند:

FYI ، فقط فکر کردم که باید بدانید توییتر جونز دی با نظرات منفی پر می شود. پست های LinkedIn آنها نیز با نظرات منفی پر می شد تا اینکه جونز روز همه آنها را حذف کرد و عملکرد نظر را غیرفعال کرد!

و تعداد کمی از افراد متذکر شدند که به نظر می رسد سرورهای شرکت نمی توانند از پس توجه ناگهانی برآیند.

وقتی وب سایت آنها سرانجام فعال و فعال بود ، پیوندی به a بیانیه روز جونز در مورد دعاوی انتخابات ظاهر شد. اوه ، این خوب خواهد بود

اول از همه ، روز جونز انتقاد شدید و قاطعی از پوشش منفی را صادر کرد:

جونز دی نماینده رئیس جمهور ترامپ ، مبارزات انتخاباتی وی یا هیچ یک از طرفهای وابسته در هیچ دعوایی نیست که ادعای تقلب در رای دهندگان را داشته باشد. روز جونز همچنین نماینده هیچ نهادی در هیچ دعوایی نیست که نتایج انتخابات عمومی 2020 را به چالش بکشد. گزارش های مخالف رسانه ها نادرست است.

وای. خوب ، پس بگذارید ما اولین کسی باشیم که عذرخواهی خود را بیان می کنیم … آه صبر کنید ، موارد دیگری وجود دارد.

جونز دی به عنوان نماینده GOP پنسیلوانیا در دادخواستهای معلق احزاب خصوصی که در آوریل 2020 و حزب دموکرات پنسیلوانیا در آگوست سال 2020 تشکیل شده است. در این دادخواست ، دادگاه عالی پنسیلوانیا دستوری را برای تمدید مهلت قانونی برای برگرداندن برگه های رای گیری از طریق پست صادر کرد مجمع عمومی پنسیلوانیا.

ایناهاش.

جونز دی نماینده کسی نیست که “تقلب در رای دهندگان” را ادعا کند … جونز دی فقط نماینده حزب جمهوری خواه در پرونده ای است که اساس همه ادعاها مبنی بر انتخابات سرقت شده است. این تمایزی است که به نظر کم اهمیت می رسد ، اما در واقع هنوز هم بی اهمیت است.

حزب جمهوری خواه پنسیلوانیا ، از طریق روز جونز ، خواستار بازبینی در دادگاه عالی ایالات متحده به این دلیل است که این دستور خلاف قانون اساسی است زیرا اختیارات عمومی مجمع عمومی پنسیلوانیا را برای تعیین روش های انتخابات از جمله مهلت آرا ball غایب غصب کرده است. دادگاه عالی ایالات متحده در حال حاضر در مورد اعطای گواهی نامه در حال تصمیم گیری است. چهار قاضی با مواضع مشتری ما موافقت کردند و با صدور رأی به صدور قرار بازداشت موافقت کردند ، این نشان داد که آنها معتقدند که دادگاه احتمال چشم انداز بررسی و تغییر را دارد. سه قاضی بیانیه صادر کرده اند که “احتمال زیادی وجود دارد که دستور دادگاه عالی پنسیلوانیا قانون اساسی ایالات متحده را نقض کند.” در تاریخ 6 نوامبر ، عدالت آلیتو به مقامات انتخابات پنسیلوانیا دستور داد آرا ball را که پس از مهلت قانونی برای حفظ موضوع می آیند ، تفکیک کنند و سابقه رأی با و بدون رأی تفکیک شده را داشته باشند.

اساساً ، روز جونز به جهانیان فریاد می زند که آنها نوعی لباس دو بیتی نیستند که مورد بی حرمتی قرار بگیرند شنیده های درون شنیده ها، گویی که خلأیی که از مقاله تایمز گرفته اند برای آن است وکیل بد بودن به عنوان مخالف وکیل شرور بودن آنها کم کاری می کنند زیرا آنها وکلای خوبی هستند که می خواهند هزاران نفر را در وسط یک بیماری همه گیر حق رای دهند.

جونز دی از آن نمایندگی کناره گیری نمی کند.

هر کس حق دارد مشاوره مورد نظر خود را استخدام کند. و نباید وكلا را به عنوان وكیل بر اساس پرونده هایی كه می گیرند قضاوت كنیم. با این حال ، وکالت نیز یک تجارت است و بخشی از آن محافظت از نام تجاری است. جونز دی یک بیماری همه گیر جهانی را به وجود آورد که نگرانی های جدی در مورد بهداشت عمومی ایجاد کرد و فکر کرد که خوب است که سیلی زدن به نام آنها را مجبور کنید مردم را به خطر بیاندازند تا زندگی خود را به رأی دادن شخصی به جای رأی دادن غیرحضوری – یک شکل کاملاً امن از رأی دادن – فقط به این دلیل که می تواند بهبود بخشد مشارکت در انتخابات و تضعیف قانونگذار ایالتی پنسیلوانیا که به طور معمول از چگونگی محدودیت های رای گیری ضد قانون اساسی خود می بالد با هدف کمک به آنها در حفظ قدرت ایجاد شده است. روز جونز از این نمایندگی استقبال می کند … و جونز دی باید آماده باشد تا با واکنش بازار مرتبط برای آن حرکت روبرو شود.

یا می توانستند مثل بچه ها غر بزنند.

جونز دی انتظار دارد که رسانه ها گزارش های نادرست بی شماری را با توجه به حقایق ذکر شده در بالا تصحیح کنند ، همه این موارد به راحتی در پرونده عمومی قابل تأیید بودند.

می بینم که ما راه دوم را در پیش می گیریم.


عکس سرعکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot.
جو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN. در صورت تمایل به ایمیل جو یا کاترین هر گونه نکته ، سوال یا نظر.

logo-footer