Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

داغ روی پاشنه آزمایش رودی جولیانی برای COVID مثبت است پس از فرار از جلسات قانونگذاری میشیگان ، رفیق وی در نیروی اعتصاب نخبگان ، جنا الیس ، اکنون گزارش شده است که به همکارانش گفته است که وی نیز ویروس گرفته است. اگر شما پزشک نیستید ، شاید باورش سخت باشد کسی که ساعت ها بدون نقاب در کنار ناقل بیماری پراکنده نشسته است می تواند به این بیماری مبتلا شود. اما جنا الیس پزشک نیست ، علی رغم تمام تلاش هایش برای اینکه وانمود کند JD او را به این افتخار واگذار می کند، بنابراین ما اینجا هستیم.

طبق این گزارش ، کارمندان کاخ سفید که جمعه را بدون مهمانی با الیس در مهمانی می گذرانند ، رتبه بندی کردند زیرا دولت ترامپ برای کارمندان ارشد یک مهمانی تعطیلات برگزار کرد ، زیرا آنها از توقف عبور مانند COVID در کمپ تابستانی خودداری می کنند. می بینید که آنها به سادگی باید صاحب لیبو باشند.

پرواز در زیر رادار در این Axios در مورد نارضایتی کارمندان ارشد که از الیس رنجیده اند گزارش می دهد این واقعیت است که همه این دلارها نیز برای مهمانی حاضر شده اند! مطمئناً ، آنها نمی دانستند که الیس می خواهد COVID را در چادرشان بیاورد ، اما این شبیه نوعی عصبانیت است که کسی سفلیس را به عیاشی بی حجاب Saturnalia خود آورده است – شاید مشکل در همه حال شما بود. الیس مطمئناً نسبت به ویروس بی احتیاط بود ، و بنابراین بیشتر از بیشتر قربانیان سزاوار سرزنش است ، اما او به اندازه کاخ سفید برای ادامه برگزاری این رویدادها بعد از مهمانی امی COVID بارت تقریباً تمام بال غربی را کشت.

در هر صورت ، الیس در حال آموختن یک درس سخت است که چرا ما این احترام “پزشک” را برای پزشکان خارج از کشور قائل هستیم.

زودتر: وکلایی که خود را “دکتر” می نامند هنوز احمقانه هستند: نسخه وکیل ترامپ


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer