Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دکتر جیل بایدن (عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

اساتید محترم حقوق:

این کار با یک “دیگر او را دکتر صدا نکنیم” شروع شد قطعه ضربه نوعی که قبلاً بارها نوشته شده است. نه ، من قصد ندارم به آن پیوند دهم.

سپس راهنماهای سبک ارائه شد ، که نشان می داد فقط کسانی که دارای MD هستند باید دکتر نامیده شوند. گویی می توان گفت که انتشار این قطعه کاملاً مشکلی ندارد. من بخشی از راهنمای سبک را ندارم که روزنامه ها Ph.D را “kiddo” می نامند. شاید بتوانید به من در یافتن آن کمک کنید.

سپس “سباستین گورکا چطور؟” رازها حق با شماست. او را باید دکتر صدا کرد و اکنون: استدلال شما چیست؟ داشتن دکترا به این معنی نیست که فراتر از منازعات سیاسی هستید ، که همیشه درست هستید یا هر نوع دیگری. این بدان معناست که شما دارای تخصص هستید. این فرض درستی نیست. اما حق با شماست دکتر گورکا هست بحث بعدی؟

ضمناً ، آیا می توانید به جایی که دکتر گورکا “kiddo” گفته می شود اشاره کنید؟ پیداش نمی کنم

آه ، فقط به عنوان یک کنار: من می بینم که اساتید حقوق هر روز ** دکترا را رد می کنند. منظورم این است ، مگر اینکه آنها بخواهند کسی را با دکترای تخصصی استخدام کنند. JD پس از آن OMG GUSH بسیار چشمگیر است. آیا می خواهید حدس بزنید که این معمولاً چه نفعی دارد؟ آیا می خواهید حدس بزنید که JD های آنها از کجا ناشی می شود؟

سپس “خوب من قصد ندارم هر کسی که پزشک پزشکی نیست را دکتر بنامم. اگر کسی فریاد بزند ، “آیا در خانه پزشکی وجود دارد؟” ”آه کشیدن. بله ، دکترا در فلسفه بلافاصله نشانه می شود که بیماری در واقعیت وجود ندارد و قربانی را با استفاده از نظریه انسجام حقیقت نجات می دهد. این چیزی است که می خواهید بشنوید؟ زیرا شانس مهم بودن زمینه است و فقط کسی با آموزش پزشکی پاسخ می دهد.

ضمناً ، در فرضیه شما ، اگر یک پزشک پرستار خانواده به تماس پاسخ دهد ، آیا آنها را مجبور می کنید که بنشینند و کمک نکنند؟ “ببخشید ، من توانایی نجات جان آنها را دارم اما لعنت بر من ، من یک پزشک نیستم. متأسفم ، “پرستار در جهان شما می گوید.

پس از آن “خوب ، JD ها هم اکنون می توانند خود را دکتر نیز بنامند ، درست است؟” نه. اما اگر S.JD دارید بله. اما در غیر این صورت ، در صورت تمایل آن را در مقابل قاضی امتحان کنید. خیلی خوب پیش خواهد رفت

بله ، کمیک های متمایل به چپ نیز افراد دکترا را که در حوزه سیاسی هستند مسخره کرده اند. و حتی MD هایی مثل دکتر استین! من اینجا نیستم من برای هیچ یک از احزاب یا هر حزب مهم نیستم. این اشتباه است. بنابراین اکنون که آن را اعتراف کردم ، اکنون می توانید اعتراف کنید که یک قطعه ضربه زن ستیزانه برای حمله به زنی که دکترای آموزش دارد نوشته شده است؟

نه؟ متعجب. خنده دار که

خوشحالم که می شنوم دانش آموزانتان به شما نمی گویند “دکتر” یا “استاد” شما خیلی باحال هستند! شما آن تجمل و امتیاز را دارید. مانند من. دیگران این کار را نمی کنند. بله ، ممکن است هر چند وقت یک بار توسط آلفای کلاسی خود تماس بگیرید. اما نمی فهمید که این اتفاق هر روز برای زنان اساتید رخ می دهد. مخصوصاً زنان اقلیت. آنها آن امتیاز لوکس را ندارند. و شما این را می دانید زیرا لحظه ای که شخصی اقتدار شما را به طور واقعی به چالش می کشد ، شما درمورد چگونگی پایان جهان پستهای وبلاگ می نویسید و روسای جمهور AALS اهمیتی ندارند یا برخی از آنها مانند آنها است.

ببینید ، این فقط در مورد دکتر بایدن نیست. این مربوط به ریز تجاوزی است که زنان هر روز با آن روبرو می شوند. کمبود تخصص آنها. این واقعیت که شما بهانه ای پیدا خواهید کرد برای اینکه دکتر او را صدا نکنید فقط به این دلیل که شما را آزار می دهد. اما متشکرم برای بحث خوب در مورد تأثیر متفاوت با استانداردهای “من فقط پزشکان MD” هستم. می خواهید به آن داده ها نگاهی بیندازید؟

این در مورد این است که چگونه وقتی سلسله مراتب توسط اقلیت ها و زنان متجاوز به چالش کشیده می شود ، به این معنی است که به نوعی معنای دستاوردها کمتر است زیرا این جایزه تنها مردان سفیدپوست نیست. این همان چیزی است که دکتر گورکا و بایدن مشترک هستند. می توانید پست های وبلاگی را بنویسید که چگونه با اساتید حقوقی نوشتن مانند استادان مستخدم برخورد می کنید ، مثل این است که با یک دکتر پرستار تماس بگیرید. جدا از مسائل آشکار جنسیتی در قیاس شما ، این موارد تلخه است. شما نمایش های زیادی درباره پزشکان تماشا کرده اید ، نوعی که مادرم از دیدن آن امتناع می کند زیرا با هزینه واقعیت یک بیمارستان باعث تجلیل پزشکان می شود. اوه ، آیا توجه کردید که چگونه تعادل جنسیتی پرستاران به سمت مردان متمایل می شود ، دستمزد افزایش می یابد؟ اما به قیاس های خود ادامه دهید.

در مورد حمله به آموزش و پرورش نیز هست. اما خوشحالم که با آن خونسردی

بنابراین ، اساتید عزیز ، بیایید دست و پا بزنیم ، اینطور نیست؟ در غیر این صورت ، دفعه دیگر که شما را می بینم ، دیگر نمی خواهم استاد شما را صدا کنم. ببینید ، راهنمای سبک من می گوید فقط دکترا می توانند استاد باشند. متاسف. اما قوانین ، قوانین هستند ، درست است؟ شرط می بندید ، کیدو.


دکتر. LawProfBlawg یک استاد ناشناس در 100 دانشکده برتر حقوق است. شما می توانید بیشتر از علاقه های او را ببینید اینجا. او ادعا می کند که او در رسانه های اجتماعی بسیار سرگرم کننده است. لطفاً او را در توییتر دنبال کنید (lawprofblawg) یا فیس بوک. برای او از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected].

logo-footer