Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

همانطور که یوگی بررا یک بار گفت: “پیش بینی به خصوص درباره آینده دشوار است.”

آینده دونالد ترامپ به خصوص برای من مبهم است.

در اینجا اولین نسخه از آینده است که می توانم تصور کنم:

همه دادستان های تحقیق درباره ترامپ تصمیم می گیرند که وی کار اشتباهی نکرده است ، یا شک دارند که می توانند او را محکوم کنند. دادستان کیفرخواست نمی دهد. یا شاید ، یک دادستان (یا شاید دو نفر) ترامپ را متهم کند ، اما انتخاب هیئت منصفه بسیار دشوار است. یک طرفدار مخفی ترامپ در نهایت به هیئت منصفه می رسد ، از محکومیت خودداری می کند و هیئت منصفه آویزان می شود. ترامپ از زندان خارج می شود.

مشکلات مالی ترامپ بیش از حد موج می زند. مطمئناً ، بسیاری از مشاوران خارجی او را ترک کرده اند ، اما همیشه مشاوران بیشتری از آنجا آمده اند. مطمئناً ، ترامپ بدهکار است و شخصاً یک صد میلیون بدهی را که باید طی چند سال آینده بدهد ، تضمین کرده است. اما اخیراً ترامپ صدها میلیون کمک سیاسی در این زمینه به ارمغان آورده است و او به یک شخص بسیار مشهور تبدیل شده است. بانک های خارج از کشور از تجارت با او خوشحال هستند. بسیاری از مردم هنوز هزینه امتیاز داشتن نام ترامپ را بر روی خواص خود پرداخت خواهند کرد. مهارت ترامپ در زنده ماندن از خطر مالی است. ترامپ ثروتمند باقی می ماند.

مسئولیت های مدنی ترامپ بیش از حد بیان شده است. هر پرونده مدنی با پرداخت پول قابل حل و فصل است. ترامپ حل و فصل در انتظار موارد افترا؛ و پرونده ای که خواهرزاده اش ، مری ، آورده است. و هر موردی که از طوفان کاپیتول در 6 ژانویه بوجود آید ، این فقط پول است. چند ده میلیون و مشکلات داخلی ترامپ پشت سر او است.

حزب جمهوری خواه پشت رهبر آشکار خود تجمع می کند. ترامپ با موفقیت از چالش های اصلی اکثر اعضای کنگره که استیضاح را حمایت می کنند حمایت می کند.

چهار سال دیگر ، دوباره سال 2016 است.

اما در اینجا نسخه دوم آینده است که می توانم تصور کنم. من فکر می کنم احتمال وقوع آن کمی بیشتر از مورد اول است ، اما من کاملاً مطمئن نیستم:

چندین دادستان که ترامپ را تعقیب می کنند ، کیفرخواست او را انتخاب می کنند. برای دادستان ها انتخاب هیئت منصفه در شهرهای نیویورک ، آتلانتا یا واشنگتن دی سی نسبتاً آسان است. این شهرها به شدت دموکراتیک هستند. هر “12 مرد خوب و واقعی” (برای جنسیت متاسفم ، اما نقل قول از قرن 17) خوشحال می شود که بر اساس شواهد مناسب محکوم شود. دادستان ها محاکمات قرن را انجام می دهند. همه ما از تماشای تلویزیون لذت می بریم. ترامپ بقیه عمر خود را پشت میله های زندان می گذراند.

مشکلات مالی ترامپ البته غیرقابل حل است. ترامپ بیشتر در مشاغل سرگرمی و مهمان نوازی فعالیت می کند. آن مشاغل توسط همه گیری خرد شدند. همه مشاوران خارجی او را ترک کردند. بدهی های کلان سررسید می شود. هیچ کس حاضر نیست در شانس زنده ماندن ترامپ با تأمین مالی او قمار کند. ترامپ به ورطه نابودی می رود.

پرونده های مدنی خطرات زیادی را برای ترامپ ایجاد می کند. ترامپ مجبور است در دادرسی های متعدد زیر سوگند شهادت دهد. او باید هزینه های دفاع را پرداخت کند. افراد آسیب دیده در طوفان پایتخت تصمیم می گیرند در بسیاری از پرونده های قضایی شخصاً از ترامپ نام ببرند. شاکیان ، با تشویق مشاورانی که می خواهند برای خود اسم بسازند ، انتخاب تاس را به جای تسویه حساب انتخاب می کنند. ترامپ به دلیل احکام گسترده مورد ضربه قرار گرفته است.

ترامپ ورشکسته و زندانی است و حزب جمهوری خواه از رهبر سابق خود که رسوا شده است دوری می کند.

دیگران سعی می کنند سبک ترامپ را تکرار کنند ، اما همه آنها فقط سایه اصلی هستند. حزب جمهوری خواه به آنچه در گذشته بوده است برنمی گردد ، اما سیاست های جدیدی برای محافظت از طبقه کارگر بیش از ثروتمندان هدایت می شود: تعرفه های بالا ، مهاجرت کم ، گره های خارجی و شاید نگاه سخاوتمندانه تر نسبت به جهانی مراقبت های بهداشتی یا حداقل دستمزد بالاتر.

حزب زنده مانده است. ترامپ چنین نمی کند.

صادقانه بگویم ، من می توانم آینده ای را تصور کنم که شبیه هر یک از آن چشم اندازها باشد. می توانم آینده های جایگزین دیگری را نیز تصور کنم. فقط آینده 2023 توپ بلورین من را از بین می برد.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و دستگاه هابله (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer