Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از مارک ویلسون / گتی ایماژ)

بخشی از رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ ، در طول چهار سال گذشته حرفه وکالت ، سیستم عدالت و قانون اساسی در این قانون ایجاد شده است. از ممنوعیت مسلمانان ، لغو DACA ، و از هم پاشیدن خانواده ها در مرز گرفته تا انباشت دادگاه های فدرال با قضات غیرمجاز و تحت فشار قرار دادن قضات قضایی دادگاه عالی تا استفاده از دادستان کل و دادگستری به عنوان وکلای شخصی در شرکت های Biglaw که با خوشحالی سابق را پذیرفتند. رئیس جمهور به عنوان مشتری تا زمانی که بود نه خوب دیگر به یکی نیست ، اما دو استیضاح ، دولت ترامپ واقعاً بر آنچه افکار عمومی درباره وکلا فکر می کنند تأثیر گذاشته است – و نه لزوما به روشی خوب.

ما بیش از 150 وکیل از شرکتهای حقوقی در هر اندازه و تعداد زیادی از زمینه های مختلف نظرسنجی کردیم تا بفهمیم حرفه وکالت به لطف دولت ترامپ تغییر کرده است. در زیر پاسخ های جالب آنها آورده شده است.

فکر می کنید چالش های گسترده حقوقی اقدامات دولت ترامپ بر برداشت عمومی از حرفه وکالت تأثیر گذاشته است؟

این یکی کمی پیچیده بود. بخش مساوی از پاسخ دهندگان (29.03 درصد) گزارش دادند که چالش های گسترده قانونی برای اقدامات دولت ترامپ وجود دارد تا حد زیادی ساعتشهرت را مسلح کرد از حرفه وکالت یا هیچ تاثیری بر شهرت ندارد حرفه وکالت.

فکر می کنید اقدامات وکلا در دولت ترامپ چه تاثیری بر درک عمومی حرفه وکالت داشته است؟

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گزارش دادند که آنها این باور را دارند شهرت حرفه وکالت بسیار آسیب دید با اقدامات وكلا در دولت ترامپ.

فکر می کنید اعتبار شرکت ها از طریق مشاوره در مورد تلاش های دولت ترامپ مانند چالش های انتخابات 2020 چگونه تحت تأثیر قرار گرفته است؟

تقریباً 60 درصد پاسخ دهندگان اظهار داشتند که اعتقاد دارند شهرت شرکت هاست بسیار آسیب دید از طریق مشاوره به تلاش های دولت ترامپ

انتقادی را که به موسسات حقوقی دخیل در این تلاش ها وارد شده چگونه درک می کنید؟

بزرگترین گروه از پاسخ دهندگان (47.37٪) گزارش دادند كه آنها معتقدند انتقاد از شركتهای درگیر در چنین تلاشهایی فوق العاده موجه.

آیا نقش یک شرکت در نمایندگی دولت ترامپ بر تصمیم شما در مورد عضویت در آن شرکت تأثیر می گذارد؟

در اینجا ، 75.86٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که نقش یک شرکت در نمایندگی دولت ترامپ نقش مهمی دارد تأثیر منفی می گذارد تصمیم آنها برای پیوستن به آن شرکت

آیا نقش یک شرکت در به چالش کشیدن دولت ترامپ بر تصمیم شما در مورد عضویت در آن شرکت تأثیر می گذارد؟

تقریبا 70 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که تصمیم یک شرکت برای به چالش کشیدن دولت ترامپ این تصمیم را خواهد گرفت مثبت تأثیر می گذارد تصمیم آنها برای پیوستن به شرکت

اکنون که جو بایدن رئیس جمهور است ، آیا شاهد درک درستی از حرفه وکالت در جامعه خواهیم بود؟ فقط چند هفته می گذرد ، اما ما امیدواریم که آینده ای درخشان برای وکلا با مدیریت جدید برقرار باشد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer