Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

پنهان کاری در چند سیاست نهایی غیر مردمی یا بخشش های جنجالی برای رئیس جمهور لنگ لنگ چیز جدیدی نیست. و همه ما بر اساس انعطاف چندین دهه ای شخصیت او دانستیم که اگر دونالد ترامپ در انتخابات شکست بخورد ، قصد داشت خشم ویژه ای ایجاد کند.

اما برخی از این موارد … بیا. اواخر هفته گذشته ، دولت ترامپ در یک سیاست پیش رفت این امر می تواند در اجرای قانون معاهده پرندگان مهاجر در سال 1918 ممنوع شود که دولت فدرال را از جریمه شرکتها برای اقداماتی که باعث از بین بردن پرندگان مهاجر می شود جریمه کند ، به شرطی که هدف از این اقدامات کشتن “عمدی” پرندگان مهاجر نباشد. کدام حوزه انتخابیه برای مرگ اتفاقی پرندگان سر و صدا دارد؟ مهم نیست ، حدس می زنم ظاهراً دموکراتها شاهین ها ، عقاب ها ، پرندگان دریایی ، لک لک ها ، پرندگان آواز و گنجشک های تحت پوشش قانون معاهده پرندگان مهاجر را دوست دارند ، بنابراین در خروج از درب ترامپ می خواهد غوطه وری پرندگان وحشی در چاله های نفتی بدون پوشش را آسان کند.

در سیاست دیگری که هیچ کس نمی خواهد ، وزارت دادگستری ترامپ اصلاح قانون “شیوه اعدام های فدرال” را تصویب کرد که اجازه می دهد اعدام های فدرال با روش های دیگری غیر از تزریق کشنده در ایالت هایی که مجاز به این روش ها هستند ، انجام شود. در واقعیت عملی ، این احتمالاً تأثیر زیادی نخواهد داشت ، زیرا فقط تعداد معدودی از ایالت ها هنوز برق گرفتگی ، جوخه شلیک ، محفظه گاز و / یا دار زدن دارند. روی کتابها به عنوان گزینه های احتمالی برای تزریق کشنده، و همچنین به دلیل اینکه مجازات اعدام یک قرون وسطایی است که هیچ اثر بازدارندگی قابل اندازه گیری بر جرم ندارد – مطمئناً ، شاید 150 سال پیش عطر و بوی خاصی از مرزهای آمریکا برای مجازات اعدام وجود داشته است ، اما هر کسی که فکر کند به زباله دان تاریخ راه پیدا نمی کند ، فقط خود را فریب می دهد. پس چرا سعی می کنید روشهای مجازات اعدام را در دوران مرگ اقلیت خود گسترش دهید؟ دقیقاً همانطور که شما را برای دموکرات ها و کل کشوری که نتوانست شما را انتخاب کند ، به عنوان یک فرد سخت بازی کند ، زیرا شما می دانید که آنها از این کار متنفر هستند.

اما چوب سخت در برابر جرم فقط مربوط به افرادی است که از طرف ترامپ مرتکب جرمی نمی شوند. عطای رحمت به راجر استون در حال حاضر اخبار قدیمی است. اخیراً ترامپ مایکل فلین ، مشاور امنیت ملی سابق خود را عفو کرد، که به اتهام خود (تحت سوگند) قبل از اینکه بعداً بخواهد از این ادعای گناه انتقام بگیرد ، گناه خود را پذیرفته بود. گزارش هایی وجود دارد که ترامپ “وکیل” رودی جولیانی هفته گذشته با ترامپ در مورد امکان عفو ​​مقدماتی برای خود گفتگو کرد ، اگرچه جولیانی با شدت گزارش ها را تکذیب کرد، برای آنچه کلمه او ارزش دارد (مطلقا هیچ چیز). احتمالاً آن را به خاطر نمی آورید جولیانی قبلاً تهدید کرده بود که اگر هرگز ترامپ روی او را خدشه دار کند ، امتیاز وکیل-مشتری را برای آزاد کردن آلودگی روی ترامپ نقض خواهد کرد، که موجب عفو جولیانی در صورت تمایل می شود. قرار است تعداد بیشتری از این بخشش های حلقه ترامپ در طول ماه دسامبر وجود داشته باشد ، به خصوص با شان هانیتی ، مجری برنامه فاکس نیوز ، از رئیس جمهور خواسته است تا خود و سایر اعضای خانواده ترامپ را عفو کند.

و همه اینها فقط یک کار کوچک است زباله های تخریب نشده ترامپ در تلاش است تا مخفیانه به سیاست رسمی دولت وارد شود در روزهای پایانی ریاست جمهوری در سال 2016 ، دونالد ترامپ مقام ریاست جمهوری را به دست آورد ، اما با تقریباً 2.9 میلیون رأی رای مردم را به هیلاری کلینتون از دست داد. در سال 2020 جو بایدن بهترین گزینه دونالد ترامپ بود که با برتری بیش از 6.8 میلیون آرا popular در انتخابات پیروز شد. ترامپ هرگز با حکم اکثریت حکومت نکرده است (یا اصلاً اداره نمی شود ، گلف برای بازی وجود دارد) ، بنابراین جای تعجب نیست که او به چیزهای کوچکی مانند آنچه که اکثر شهروندان واقعاً اکنون می خواهند پس از خارج شدن از دفتر کار ، اهمیتی ندهد.

برخی از جنبه های این نفس نفس آخر حکومت اقلیت به راحتی توسط دولت بایدن قابل لغو است ، برخی دیگر نه به همین دلیل. من فکر می کنم در لیست طولانی بازسازی های جدی که سیستم دموکراتیک ما پس از ریاست جمهوری ترامپ نیاز دارد ، ما می توانیم کوتاه شدن دوره اردک لنگ ریاست جمهوری را اضافه کنیم مانند ما در سال 1933. هر چند اکنون ، من فقط منتظر هستم که به زودی نیازی به نوشتن در مورد سیاست های جدید مضحک در مورد کشتارهای بی هدف پرندگان و موارد مشابه نداشته باشم.


جاناتان ولف یک همکار دعوا در یک شرکت مینه سوتا با خدمات متوسط ​​و کامل است. او همچنین به عنوان استاد نویسندگی کمکی در دانشکده حقوق میچل هملین تدریس می کند ، برای طیف گسترده ای از نشریات مقاله می نویسد ، و داشتن سواد اقتصادی و علمی را هم برای وی کار می کند و هم لذت او را. هر نظری که او ابراز می کند احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود صرفاً نظر وی است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer