Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

روز دوشنبه ، دولت بایدن اعزام بچه های مهاجر به یک پناهگاه اضطراری در تگزاس ساخته شده از تریلر و یک چادر مرکزی. این امر با واکنش بسیار قابل پیش بینی و همچنین اخباری که آنها در حال برنامه ریزی برای افتتاحیه هستند ، ایجاد کرد دیگری در فلوریدا. دولت به عنوان ضروری و موقت از این موضوع دفاع می کند و امیدوارم به خدا آنها این حرف را نزنند مگر اینکه فکر کنند درست است. اما نمی توان انکار کرد که این پناهگاه ها برای بچه ها بد هستند و همچنین نگاهی بسیار بد به رئیس جمهوری که نقطه اصلی فروش او همیشه “نبودن دونالد ترامپ” بود.

به گفته واشنگتن پست ، دولت تصمیم به بازگشایی پناهگاه گرفته است زیرا بیماری همه گیر به تعداد کمتر بچه در هر مرکز نیاز دارد و به این دلیل که تعداد کودکان در بازداشت رو به افزایش است. آن مطلب دوم بی چون و چرا درست است؛ دلهره از خردسالان بدون همراه است از ماه نوامبر به شدت افزایش یافته است، و دولت بایدن نیز چنین کرده است اجازه ورود مهاجران به کشور ما را داد، معکوس کردن سیاست ترامپ از اجازه دهید مردم در مکزیک بمیرند زیرا مردم قهوه ای دورررر ترسناک هستند.

همچنین بسیار خوب است که آنها در حال قرار دادن فضای بین بچه های بازداشت شده هستند. سیاست ترامپ در این باره (تا زمانی که متوقف شود) قرار بود آنها را در اتاق های هتل بچسبانید که لزوماً ایمن تر نبودند ، اما در مورد حقوق قانونی بچه ها اجرا می شدند. و آزاد كردن بچه ها بدون یافتن اسپانسر بزرگسالان هم غیرقانونی است و هم ایده وحشتناكی. حتی آنهایی که به اندازه کافی بزرگ شده اند و می توانند از خود مراقبت کنند ، در یک کشور خارجی بی خانمان و برای بهره برداری رسیده اند.

مشکل این است که سرپناه های موقت نیز هدف اصلی حقوق قانونی کودکان است. آنها مجوز دولتی ندارند ، که به خودی خود نقض شهرک Flores است ، سندی که (هنوز هم ، بیش از 20 سال پس از Flores v. رنو حل و فصل شد) تنها طرح کلی از حقوق قانونی خردسالان بدون همراه است. فقدان مجوزهای ایالتی ، همراه با موقت بودن تسهیلات تحت قوانین فدرال ، منجر به تأسیسات فلوریدا شد معتبر متهم از استخدام سو ab استفاده کنندگان جنسی به دلیل عدم موفقیت در بررسی کارمندان.

این امکانات نیز معمولاً در وسط ناکافی قرار دارند ، این بدان معناست که برای وکلای داوطلب بسیار سخت است که به این بچه ها بروند و سعی کنند به آنها کمک کنند. Homestead ، مرکز فلوریدا ، از میامی فاصله زیادی ندارد ، اما مرکز تگزاس دو ساعت با سان آنتونیو فاصله دارد. و من می توانم از گزارش در مورد “افزایش” سالمندان خردسال بدون همراه به شما بگویم که افسران ICE گاهی اوقات در حق مشاوره مهاجران با محرومیت از ورود وکلا به دلایل خودسرانه یا ایجاد قوانینی مانند “بدون رایانه” ، بیشتر تداخل می کنند. (مصاحبه هایی که من در این باره انجام دادم قدیمی هستند ، اما من شک زیادی دارم که دسترسی مهاجران به مشاوره تحت ترامپ بهتر شده است.)

و بدیهی است که اپتیک وحشتناک است. من قبلاً هم از سمت چپ به بایدن حمله کرده ام و استدلال می کنم که این “ثابت می کند” او هیچ فرقی با ترامپ ندارد. هیچ کس که در جزئیات قانون مهاجرت غوطه ور است ، این فکر را نمی کند ، اما بدون شک در مورد افرادی که می خواهند ایمان بیاورند کار خواهد کرد. این تصمیم نیز بسیار باورنکردنی است ، مورد حمله استفان میلر قرار گرفت، که از زیر سنگ بیرون آمد تا اشک تمساح را در مورد “بی رحمی و غیرانسانی بودن سیاست های مهاجرت جو بایدن” گریه کند. قبل از اینکه این نوع کار را حتی جدی بگیرید ، به یاد بیاورید که میلر معمار جدایی خانواده است.

من با دولت بایدن موافق هستم که بچه ها در طول COVID-19 نمی توانند بیش از حد شلوغ شوند ، و من مطمئناً آنها را در سلولهای نگهداری از مرزها و گمرک (که همان قفسه های حلقه زنجیره ای است که همه از تصاویر با آنها آشنا هستند) نمی خواهم. اما برای 775 دلار برای هر بچه در روز، قیمت گزارش شده از این تریلرهای اختیاری حقوق مدنی در امتداد ریو گراند ، آیا نمی توانیم به جای آن منابع را برای یافتن و پاکسازی حامیان مالی آنها سرریز کنیم؟ آیا ما باید همان کاری را انجام دهیم که همیشه انجام داده ایم ، اما زیر یک پوشش جدید رنگ؟


Lorelei Laird نویسنده مستقل و متخصص حقوق است و تنها کسی است که می شناسید هنوز برچسب سپر “I Believe Anita Hill” را دارم. پیداش کن wordofthelaird.com.

logo-footer