Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

وقتی به جو بایدن رأی دادم نوار کم بود. هدف اصلی من این بود که دونالد ترامپ را از کاخ سفید بیرون بکشم و یک بزرگسال را دوباره به مسئولیت بکشانم. به نظر می رسد طبق برنامه ریزی پیش برود.

هدف دیگر جبران آسیب گسترده ای بود که دولت ترامپ به حقوق اساسی بشر مهاجران وارد کرده است. من به هر دلیلی انتظار داشتم که بایدن این کار را انجام دهد ، زیرا او مستقیم گفت او می خواست به طور خاص ، وی گفت که دولت وی در 100 روز اول یا “در روز اول، “پایان” در مکزیک بمانید “. این برنامه ای است که پناهجویان را وادار می کند ماهها در مناطق خطرناک شمال مکزیک منتظر بمانند تا اینکه حتی اجازه دارند درخواست پناهندگی بدهند.

اما بنا به دلایلی ، تیم انتقالی بایدن با خاتمه بخشیدن به آن ، نتیجه معکوس می دهد. درست قبل از کریسمس ، مشاور سیاست داخلی ورودی ، سوزان رایس و مشاور امنیت ملی ورودی ، جیک سالیوان ، به این کار پرداختند مصاحبه مفصل با EFE، یک سرویس سیم اسپانیایی زبان (مانند AP) ، که شامل بسیاری از نظرات در مورد مهاجرت است. برخی از این نظرات بسیار ناامید کننده است. هنگامی که مصاحبه پرسید چه زود “ماندن در مکزیک” لغو می شود ، پاسخ سالیوان را بگیرید:

MPP [the Trump administration’s Orwellian name for the program] از همان ابتدا یک فاجعه بوده است و منجر به یک بحران انسانی در شمال مکزیک شده است. اما اجرای سیاست جدید به زمان نیاز دارد. دولت فعلی بسیاری از ظرفیت های لازم را برای اطمینان از پردازش ایمن و منظم مهاجران از بین برد. برای افزایش ظرفیت پردازش و مطابقت با الزامات بهداشت عمومی به زمان نیاز داریم.

یا پاسخ رایس به س questionالی مشابه در مورد دستور بهداشت عمومی مربوط به همه گیری که مدیر ترامپ برای جلوگیری از پناهجویان از آن استفاده کرد. سفارش بسیار کمی قانونی است (یا بهداشت عمومی) مبنای قاضی فدرال در ماه نوامبر دستور داد دولت ترامپ متوقف شود، گرچه آنها کرده اند ظاهراً این دستور را نادیده گرفته اند:

ظرفیت پردازش در مرز مانند نوری نیست که فقط بتوانید آن را روشن و خاموش کنید. مهاجران و پناهجویان کاملاً نباید باور کنند که کسانی که در منطقه فکر می کنند مرز ناگهان برای پردازش همه افراد در روز اول کاملاً باز خواهد شد. اینطور نخواهد بود

نگاه کنید ، من اعتراف می کنم که برای بازسازی سیستم پناهندگی که ترامپ تقریباً آن را به آتش کشید و اصلاح آن برای مقابله با COVID-19 ، مدتی طول خواهد کشید. اما “ظرفیت پردازش” همچنین بهانه دولت ترامپ برای Remain در مکزیک و سیاست مربوط به “اندازه گیری” بود که تعداد پناهجویانی را که CBP در هر روز قبول می کند محدود می کند. مزخرف است هیچ دلیلی وجود ندارد که گمرک و مرزبانی ایالات متحده ، که تقریباً هر ساله از 20 سال عمر خود افزایش یافته است ، فاقد “ظرفیت پردازش” باشند. من همچنین شک دارم که افرادی که در آنجا کار می کنند ، 5 سال پیش سابقه نحوه انجام کارها را از دست داده اند. این نیازی به شش ماه طول نمی کشد.

همچنین نباید اغراق نیست اگر بگوییم زندگی در معرض خطر است. مناطقی از شمال مکزیک آنقدر خطرناک است که خطرناک است وزارت امور خارجه به آمریکایی ها می گوید که به آنجا نروید. بیشتر افرادی که در مرز درخواست پناهندگی می کنند بسیار فقیر هستند ، بنابراین آنها در هتل ها منتظر نیستند. آنها اغلب در شهرهای چادری زندگی می کنند که فاقد بهداشت اولیه هستند و برای آنها اردک نشسته اند جرم و کووید -19. این (عمداً مطمئنم) تشویق مردم به تلاش برای عبور غیرقانونی، که شانس مناسبی دارد کشتن آنها، و به دولت اجازه می دهد تا آنها را به عنوان “جنایتکار” تار و مار کند و در صورت گرفتار شدن فرزندان آنها را بدزدد. این یک فحاشی است نقض حقوق بشر با هیچ قانونی در قانون وجود ندارد.

من از هر تار و پود وجودم متنفرم که دلارهای مالیاتی من برای ایجاد این وضعیت استفاده شده است. من به بایدن رأی دادم زیرا فکر می کردم بهترین فرصت برای پایان دادن به آن است. و – با وجود انتقادات شادمانه ای که اکنون از سمت چپ با آنها روبرو شده است – من هنوز هم چنین فکر می کنم. کشیدن یک رئیس جمهور چپ میانه به وضوح بیشتر از تلاش برای استدلال با یک نژادپرست استبدادی است که از واقعیتها متنفر است. اما این مصاحبه نشان می دهد که کار خاصی طول خواهد کشید.


Lorelei Laird یک نویسنده مستقل و متخصص حقوق است و تنها کسی است که می شناسید هنوز برچسب سپر “I Believe Anita Hill” را دارم. پیداش کن wordofthelaird.com.

logo-footer