Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دانشکده های حقوق در سراسر کشور از کلاس های 1L خود استقبال می کنند. مشتاقان نقاب دار و (امیدوارم) واکسینه شده مطمئناً سرشار از هیجان و انرژی عصبی هستند و مشتاق هستند تا پیاده روی سختی را در طول 1L سال خود آغاز کنند. در میان انبوهی از گروهها بدون شک برخی از دانشجویان علاقه مند به حرفه وکالت IP هستند ، همانطور که احتمالاً برخی از دانشجویانی که ممکن است پس از تحصیل در دانشکده حقوق به کار آی پی برسند ، حتی اگر در شروع تحصیلات حقوقی خود در این زمینه فکر نکنند. به در هر صورت ، پزشکان فعلی IP مطمئناً به من ملحق می شوند و برای همه همکاران IP ما در آینده ، آرزوی موفقیت می کنند ، هنگامی که سفرهای مدرسه حقوق خود را آغاز می کنند. حرفه ما همیشه از تزریق سالانه فارغ التحصیلان حقوق به گروه های IP در سراسر کشور سود می برد. بنابراین ، ما امیدواریم که از محصول امسال 1L در نوار IP فقط در سه سال دیگر استقبال کنیم.

در حالی که کلاسهای 1L معمولاً از یک برنامه درسی خاص پیروی می کنند ، اما تأکید کمی بر مسائل IP به خودی خود ندارند ، اما پزشکان آینده IP احتمالاً در درسهای کلاسهای 1L خود ، هم در آغاز مشاغل حقوقی و هم بعداً در حال بازتاب خواهند بود. به مانند هر چیزی ، یک پایه قوی در اصول کلی حقوقی که در طول 1L آموزش داده می شود ، زمینه لازم را برای یک حرفه حقوقی موفق فراهم می کند – در IP و همچنین هر رشته حقوقی دیگر. علاوه بر این ، من پیشنهاد می کنم برای تمرین کنندگان IP مشتاق ، آزار دادن مهارت ها و مفاهیم کلیدی مربوط به IP از کلاس های 1L آنها یک تلاش شایسته است.

نگاه کردن به دوره های 1L از طریق لنز IP تمرینی است که می تواند تجربه 1L را برای دانشجویان حقوق غنی سازد و در عین حال نقطه شروع تفکر در مورد روش IP با چشم انداز وسیع تری است. برای این منظور ، من افکار زیر را در مورد چگونگی تأکید هر یک از کلاسهای معمولی 1L بر مهارتها و استدلال های کاربردی در جنبه های مختلف تمرین IP ارائه می کنم. (به خاطر داشته باشید که من یک آکادمیک حقوقی نیستم ، اما برای افزایش سواد IP در بین دانشجویان حقوق سرمایه گذاری کرده ام ، به ویژه اینکه آنها در دنیایی فارغ التحصیل می شوند که مسائل IP به دلایل اقتصادی و ژئوپلیتیک اهمیت فزاینده ای دارد.)

مزایای استدلال حقوقی مقدماتی برای وکلای IP آینده (یعنی نحوه خواندن پرونده ها و همچنین کلاس های نوشتاری حقوقی) واضح است. 1L عاقلانه است که در برابر وسوسه ارائه این کلاسها کوتاه بیایید ، حتی اگر آنها تمایل دارند اعتبارات کمتری نسبت به پایه های 1L یک ساله مانند قراردادها و املاک. البته هر دو کلاس اخیر برای تمرین کنندگان IP بسیار مهم هستند اما به دلایل مختلف. ما می توانیم با Property شروع کنیم ، که بیشتر بر روی آنچه واقعی نامیده می شود تمرکز می کند. مالکیت فیزیکی بیش از مالکیت فکری. اما این تمایز چندان به پوشاندن مبانی فلسفی حقوق مالکیت در سیستم حقوقی کامن لا که در هر دو طبقه از اموال مشترک است ، می پردازد و زمینه مفیدی را برای تمرین کنندگان در مواجهه با مسائلی مانند ( مورد مناقشه) سوال در مورد اینکه آیا حق ثبت اختراع مالکیت خصوصی است یا مجوزهای عمومی ، فقط به عنوان یک مثال. به همین ترتیب ، درس های آموخته شده در قراردادها می تواند به ایجاد زمینه ای برای رسیدگی کمک کند چندین جنبه حیاتی از روش IP ، از صدور مجوز گرفته تا واگذاری ها و موافقت نامه های فاش نشدن.

حتی کلاسهای قانون اساسی و حقوق جزا نیز با ارائه تمرکز بر درک زبان قانونی و یادگیری راحت تر با بررسی محدودیت های دستورالعمل های قانونی ، چیزهای زیادی برای ارائه به پزشکان IP در آینده دارند. با توجه به اینکه بسیاری از قوانین IP ناشی از کنگره است ، درک اینکه چگونه این قوانین هم در طول زمان توسعه یافت و هم گاهی برای هماهنگ سازی رفتارهای متفاوت دولت ایالتی در مورد مسائل IP (حداقل در مورد علائم تجاری و اسرار تجاری) به وکلای جوان IP کمک می کند. وسعت و عمق عمل IP را درک کنید. به همین ترتیب ، بررسی حقوق جنایی در مورد نقش احساسات در توضیح رفتار می تواند برای متخصصان IP بسیار م relevantثر باشد ، که اغلب وظیفه مدیریت انتظارات و خواسته های مخترعان و خالقان را بر عهده دارند ، اغلب در زمینه های احساسی بسیار متهم به نقض یا قلدری IP توسط طرف مقابل با منابع بیشتر

صرفه جویی بهترین ها برای طرفین دعوی IP آینده ، حداقل از نظر من ، ما Torts و Civil Procedure را داریم. با شروع از مورد قبلی ، Torts مقدمه ای اساسی در مورد سازه های زیربنای تعیین مسئولیت قانونی ما ، بر اساس اعمال تجاوز به شخص یا اموال دیگری ارائه می دهد. شاید هیچ کلاس اول سال دیگری به عنوان خواندن الگوهای حقایق و یادگیری نحوه سنجش دارایی های غالباً متفاوت مطالبه نکند ، در عین حال وکلای تازه کار را نیز به چالش بکشد تا واقعاً اهمیت پیشینه را در شکل گیری قوانین عادی درک کنند. در مورد آیین دادرسی مدنی ، من می توانم شهادت دهم که مسائل دادرسی در دادگاه های فدرال همیشه در عمل دعاوی مطرح می شود ، به ویژه هنگامی که یک دعوی IP مجبور می شود یاد بگیرد که چگونه قوانین مختلف را در مورد انواع خاصی از پرونده ها پوشش دهد. به عنوان مثال ، در مورد ثبت اختراع ، علاوه بر FRCP ، با قوانین محلی منطقه خاصی که محل اختلاف است ، و همچنین قوانین ثبت اختراع محلی ، روبرو می شوید. با توجه به آن ، طرفین دعوی IP که یاد می گیرند دوره های Civ Pro خود را دوست داشته باشند ، قطعاً سود خواهند برد.

در نهایت ، سال 1L شاید شکل دهنده ترین تجربه آموزشی باشد که بسیاری از ما از گذراندن آن لذت خواهیم برد. هرچه زودتر در مراحل آموزش حقوقی خود وکلای متقاضی IP اهمیت هر یک از دوره های مورد نیاز 1L را تشخیص دهند ، بهتر است. یادگیری تجربیات آموخته شده در آن دوره های 1L بسیار مفید خواهد بود زیرا وکلای تازه کار IP شروع به کار می کنند. در مورد توصیه های عمومی 1L ، 1L ها باید در نظر داشته باشند که حس کنجکاوی فکری ، کار سخت و یادگیری این که در امتحانات آنچه را که می خواهند به اساتید حقوق بدهند ، همه برای یک سال موفقیت آمیز ضروری هستند. من برای وکلای IP آینده کلاس 2024 آرزوی موفقیت می کنم ، زیرا راه خود را برای پیوستن به وکالت آغاز می کنند!

لطفاً نظرات یا سوالات خود را برای من در [email protected] یا از طریق توییتر ارسال کنید: gkroubبه از هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی استقبال می شود.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher & Kolmykov PLLC، یک بوتیک دعاوی حق مالکیت معنوی ، و Markman Advisors LLC، مشاوره پیشرو در مورد موضوعات ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاران. تمرین گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره مرتبط تمرکز دارد و تمرکز زیادی بر موضوعات ثبت اختراع دارد. می توانید در او به او برسید [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroubبه

logo-footer