Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به لطف Lawline ، هر دوره 1 دوره CLE رایگان به خوانندگان بالاتر از قانون ارائه می شود. در سه ماهه چهارم سال 2020 لطفا بررسی کنید:

زنده ماندن از رکود اقتصادی: اثبات همه گیر موسسه حقوقی کوچک شما

آیا مدل شرکت حقوقی کوچک می تواند در برابر همه گیر COVID و در نتیجه رکود اقتصادی زنده بماند؟ این س forال برای شرکت های کوچک حقوقی شاکی و وکلای انفرادی در زمینه آسیب های شخصی و مناطق عملی مشابه در سراسر کشور است.

این برنامه ، كه توسط جاستین بلیتز ، پزشك باسابقه آموزش داده می شود ، در مورد بسیاری از موضوعاتی كه وكلا برای جراحات شخصی شاكیان با هدف مواجه كردن در “عادی جدید” روبرو هستند ، بحث خواهد كرد. این دوره شامل س questionsالات عملی در مورد آینده دادرسی هیئت منصفه مدنی ، چگونگی انجام موفقیت آمیز میانجیگری مجازی و رسوبات از راه دور و انطباق استراتژی محاکمه شما با تغییر نگرش اعضای هیئت منصفه به دلیل ویروس کرونا است.

علاوه بر این ، این برنامه شامل مسائل مربوط به مدیریت وكالت ، از جمله بهترین روشها برای اداره یك شركت حقوقی برای مدت زمان طولانی ، ارزش گذاری پرسنل شركت حقوقی ، دبیران قانونی ، دبیران و همكاران ، به دست آوردن مشتری های جدید در طی همه گیر شدن بیماری و چگونگی در عمل وکالت خود “لاغر و متوسط” شوید و کار حقوقی خود را برای به حداکثر رساندن کارآیی ساده کنید.

CLE رایگان خود را دریافت کنید.

logo-footer