Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

اکنون که سرانجام سناتور لیندزی گراهام کمیته قضایی کمیته قضایی را به سناتور دیک دوربین تحویل داد ، حزب دموکرات ایلینوی از طرف دیگر راهرو به اعضای کمیته همکار خود اخطار داد.

“یک دستیار قوه قضائیه به گفت:” کرسی دوربین در موارد مختلف گفته است که نمی تواند یک مجموعه قوانین برای نامزدهای جمهوریخواه و مجموعه دیگری از قوانین برای نامزدهای دموکرات وجود داشته باشد. ” سیاسی. “انتظار ما این است که جمهوری خواهان نیز با حسن نیت عمل کنند و با دولت بایدن همکاری کنند تا جای خالی دادگاه های منطقه را در ایالت های قرمز و بنفش پر کنند.”

ترجمه: ما قصد نداریم قوانینی تلافی جویانه را تغییر دهیم که از طریق نامزدهای قضایی به همان روشی که شما در سال 2017 انجام دادید ، ایجاد شود. هنوز.

چهار سال پیش ، سناتور چاک گراسلی روش لغزش آبی را خنثی کرد ، که به موجب آن سناتورهای ایالت داخلی می توانستند نامزدهای قضایی فدرال را با عدم بازگرداندن “برگه آبی” برای انتصابات دادگاه های مدار بلوکه کنند. به طور طبیعی او تغییر قانون را در سال بیانیه انکار کرد که او در حال تغییر قوانین است.

“برخی از همکاران و گروههای بیرونی لیبرال من را به لغو سنت 100 ساله لغزش آبی متهم کرده اند. این به سادگی درست نیست. من تصمیم گرفتم سیاست لغزش آبی را که اکثر پیشینیان من در اکثر قریب به اتفاق این تاریخ 100 ساله داشته اند ، اعمال کنم ، “بعدا اضافه کرد که تقصیر همه دموکرات ها بود به هر حال زیرا” در سال 2013 ، دموکرات ها اهریمن Filibuster همان چیزی است که به سناتورها اجازه می دهد ترجیحات سناتورهای کشور خود را در صحن سنا اعمال کنند. “

سناتور هیچ استنادی برای استفاده تاریخی این ماده برای “اعمال” ترجیح دولت-خانه ارائه نکرد. وی همچنین پس از بیش از یک سال باز نگه داشتن صندلی دادگستری اسکالیا ، از ذکر این نکته که حزب خودش به تازگی از نامزدهای دیوان عالی کشور هسته ای استفاده نکرد ، غافل شد. شرم را مرده فرض کنید.

اما اکنون دموکرات ها کاخ سفید و سنا را کنترل می کنند ، بنابراین سوال این است که آیا آنها به عمل گراسلی مبنی بر اجازه دادن بلوک های لغزش آبی برای قضات دادگاه های منطقه ادامه می دهند یا آنها را کاملا مشورتی می کنند. هنگامی که سناتور گراهام مسئولیت کرسی را به عهده گرفت ، تمرین را ادامه داد. و به نظر می رسد دوربین نیز در این زمینه توقیف باشد ، اگرچه پولیتیکو گزارش می دهد که اگر جمهوری خواهان از رویه جلوگیری از نامزدهای بایدن استفاده کنند ، این ممکن است تغییر کند.

این ناامیدی برای ترقی خواهان است ، که امیدوار بودند دوربین در انتصابات قضایی سخت بازی کند. اما نگاهی به لیست 54 جای خالی قضایی نشان می دهد که چرا صندلی ممکن است در حال حاضر پودر او را خشک نگه دارد. پس از موافقت تأیید 226 قاضی میچ مک کانل ، اکثریت قریب به اتفاق جایگاه های خالی دادگاه های منطقه ای در ایالت هایی با دو سناتور دموکرات وجود دارد که شامل سه سناتور در کانکتیکات ، هفت نفر در نیویورک ، شش نفر در نیوجرسی ، پنج نفر در واشنگتن و 16 نفر دیگر در کالیفرنیا است. اگر سناتور توبرویل هرگز کشف کند آن شاخه سوم دولت چیست، او فقط یک نامزد برای مسدود کردن دارد.

بنابراین در حال حاضر ، “قانون گراسلی” پابرجاست. مگر اینکه جمهوری خواهان از رویه سو abuse استفاده کنند ، در این صورت … خوب ، دور بزنید و این را بفهمید.

Senate Dems یک صفحه از GOP را در جنگ های نامزدهای قضایی می گیرد [Politico]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer