Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من شخصاً قابل درک نیستم که 70 میلیون نفر از هموطنان آمریکایی من به یک مجری تلویزیون واقعیت سابق رأی دادند که تئوری های توطئه نژادپرستانه (تولد باطل) را پخش می کند ، تحقیر حقوق مالکیت خصوصی، و مسئول آن است بالاترین افزایش مالیات در دوران پس از جنگ جهانی دوم و اولویت بندی جزوه های دولتی. اما 70 میلیون درست جلوتر رفتند و به هر حال به او رأی دادند ، همه در حالی که به روشنی گفتند که آنها برایشان اهمیتی ندارد که من یا هر کس دیگری در مورد مردی که از او حمایت می کنیم فکر می کنم. با این وجود ، علی رغم شکاف غیر قابل نفوذی که به نظر می رسد فقط در حال افزایش است ، اکثریت آمریکایی ها از هر قشر زندگی یک روند قابل توجه در حال ظهور را دارند. در واقع ، خواه در جنوب عمیق محافظه کار باشد ، یا در سواحل لیبرال ، آمریکایی ها تمایل واحدی را برای پایان دادن به جنگ با مواد مخدر نشان می دهند.

در واقع در طی این انتخابات گذشته ، هر اقدام رای گیری در زمینه جرم زدایی یا قانونی سازی که در 9 ایالت برای رای گیری انجام می شد ، در نهایت موفقیت آمیز بود. و پیروزی نیز با اختلاف کمی بدست نیامد ، بلکه در عوض با اکثریت قابل توجهی ، حتی در جنوب عمیق محافظه کار. البته ، چنین نتایج اصلاً نباید تعجب آور باشد بلکه به عنوان ادامه آن تلقی می شود روندهای طولانی تر جایی که رأی دهندگان در ایالت های دیگر ایالتی را انتخاب کرده اند که داروهای تفریحی ، از جمله شاهدانه ، قارچ ، و در حال حاضر در اورگان ، تقریباً تمام داروهای غیرقانونی را قانونی کنند. فواید این روند و تأثیر سقوط جنگ مواد مخدر را نمی توان بیش از حد بیان کرد.

همینطور که من دارم قبلاً بحث شد، صدمات مستقیم ناشی از جنگ مواد مخدر بسیار زیاد است ، و بیشتر از ضررهایی است که می تواند با قانونی شدن همراه باشد. بالا بردن این آسیب ها تغییرات مثبتی را ایجاد می کند. برای مبتدیان ، میلیون ها میلیون زندگی به دلیل مصرف موادی که حتی اگر همه آنها با هم جمع شوند ، باعث بیهوده شدن می شوند کمتر بیش از نیمی از آسیب از الکل. منابع مالیات دهندگان عظیمی به جنگ مواد مخدر اختصاص داده شده است ، بارهایی که بر دوش افراد غیر استفاده کننده وجود دارد و می توانند به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته و از طریق قانونی سازی به سمت سیاست موثرتری منتقل شوند. اما شاید مخرب ترین ، جنگ با مواد مخدر (به اشتباه) ضمانت های قانون اساسی متمم چهارم ما را از بین برد. همانطور که جیکوب سالوم در دلیل نشان میدهد:

برای دهه ها جنگ با مواد مخدر مهمترین عامل تشویق دیوان عالی کشور برای جلوگیری از ممنوعیت متمم چهارم در جستجوها و تشنج های بی دلیل بوده است. از جمله ، دادگاه متوقف شده است به بهانه توقف در ترافیک ، غرغر بدون ضمانت در سطل زباله ما ، نظارت بدون ضمانت بر مالکیت خصوصی توسط هواپیماهای کم پرواز ، آزمایش اجباری دارو برای دانش آموزان مدارس دولتی ، حکم جستجو بر اساس مطلعین ناشناس که ممکن است وجود داشته باشند یا نباشد. و جستجوهایی که توسط “سیگنال” ادعایی یک سگ پلیس انجام شده است.

جنگ با مواد مخدر همچنین بهانه اصلی سیستم سرقت قانونی شناخته شده به نام ضبط دارایی های مدنی است که به پلیس اجازه می دهد پول نقد و سایر املاکی را که ادعا می کنند به جرایم مواد مخدر مرتبط است ، بردارد.

این به اثبات تخریب قانون اساسی ما است که ثابت شده غیرمجاز است که بازیگران بد دولت در این جنگ مواد مخدر پاسخگو باشند حتی اگر آنها حکم جعلی برای ورود بدون خشونت بدون خشونت در خانه شهروندان بی گناه.

اصلاح یا معکوس کردن تخریب ناشی از جنگ مواد مخدر باید نشانه خوبی برای همه باشد. به استثنای احتمالی اصلاحات در Gerrymandering ، من تصدیق می کنم که پایان دادن به جنگ مواد مخدر بزرگترین تغییر سیاستی است که ما به عنوان یک جامعه می توانیم ایجاد کنیم تا بتوانیم بهترین تأثیر را داشته باشیم و نتایج بهتر را برای کل کشور تضمین کنیم. دیدن شواهد غیرقابل انکاری مبنی بر اینکه سرانجام آمریکایی ها از هر طیف و عقاید از این تغییر حمایت می کنند ، فوق العاده دلگرم کننده است.


کارهای تایلر بروکر در مجله Gonzaga Law Review ، The Legal Review در آلبانی منتشر شده و در دانشگاه حقوق ممفیس بررسی می شود. در صورت تمایل به برای او ایمیل بزنید یا او را دنبال کنید توییتر برای بحث در مورد ستون خود.

logo-footer