Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مطمئناً تأیید معاونین در وزارت دادگستری بسیار جالب است. و وکلای جدید ایالات متحده نیز ، در حالی که ما در این کار هستیم. چه چیزی فوق العاده خواهد بود خنک نشدناگرچه حداقل برای دموکرات های سنا اگر آنها به طور ناگهانی اکثریت خود را از دست بدهند و مجبور شوند چهار سال دیگر را در بیابان بگذرانند و نتوانند جای خالی دادگستری را پر کنند. که خورد!

و هیچ چیز مانند سناتور 80 ساله شما ، پاتریک لیهی ، در حالی که چند روز بعد از اینکه طرف شما دست به چرخش اکثریت گرفت ، برای یک “اسپاسم عضله” به بیمارستان سفر کرد ، ذهن را متمرکز نمی کند. به ویژه هنگامی که آن همکار از ایالتی با یک فرماندار جمهوری خواه تبار می آید ، حتی یکی از آنها قول داده است در صورت ایجاد جای خالی یک دموکرات را تعیین کند.

سیاسی گزارش ها:

دموکرات های سنا تلاش می کنند نامزدهای رئیس جمهور جو بایدن را برای پست های مهم وزارت دادگستری در اسرع وقت تأیید کنند. اما برخی از مدافعان خواستار رویکرد دیگری هستند و از کمیته قضایی خواستار رسیدگی به جای خالی قضاوت قبل از پر کردن بقیه تیم DOJ بایدن هستند.

بحث درون حزبی نشان دهنده اصرار اساسی است که برخی از فعالان احساس می کنند در حالی که دموکرات ها سنا را کنترل می کنند ، از طریق دستکش تأیید قضات منصوب بایدن را هجوم می آورند. و اینکه چگونه حزب در نهایت تصمیم می گیرد که کدام یک از اولویت ها را تعیین کند ، می تواند میراثی را که بایدن از فضای قضایی کشور بر جای می گذارد ، تعیین کند.

دموکرات ها بخاطر می آورند که میچ مک کانل نامزدهای قضایی اوباما را مسدود کرده و از معرفی جلسه قاضی مریک گارلند به عنوان نامزد برای پر کردن صندلی دادگستری آنتونین اسکالیا ، امتناع کرد تا فقط برگردد و پرونده را برای دادگاه عالی و روش لغزش آبی منفجر کند. کاندیداهای دادگاه مدار ، با تأییدیه بزرگی برای تأیید بیش از 200 قاضی محافظه کار (عمدتا جوان) روی نیمکت فدرال آغاز می شوند.

ریچارد بلومنتال ، عضو کمیته قضایی ، به پولیتیکو گفت: “من فکر می کنم ، پس از اینکه ما در دادگستری اصلی رهبری داریم ، باید به طور بالقوه به قضات رجوع کنیم زیرا برخی از این پست ها خالی است.”

این احساسات مشترک کارولین فردریکسون ، یک مدافع حقوقی لیبرال و رئیس جمهور سابق انجمن قانون اساسی آمریکا است. “نامزدهای قضایی نمی توانند پس از معاون معاون دبیر هر بخش باشند. … آنها باید آن را به عنوان یک اولویت اصلی ببینند و آن را جلوتر از سایر نامزدها حرکت دهند. ” “این قرارهای مادام العمر است. … فقط آنها را از قبل بارگیری کنید. “

که عالی به نظر می رسد ، اما مراجعه کنید به EN SENATE. به معنای واقعی کلمه در آن بدن “مشورتی” هیچ چیز سریع حرکت نمی کند. همانطور که پولیتیکو یادداشت می کند ، دانا رموس ، مشاور ورودی بایدن در کاخ سفید در سنبله از سناتورها خواست تا 19 ژانویه توصیه هایی را برای پر کردن ده ها جای خالی قضایی ارائه دهند. بدون دستیاری لئونارد لئو چپ چپ ، اکثر آنها مهلت مقرر را رعایت نکردند.

در همین حال ، نامزدی مریک گارلند به عنوان دادستان کل هنوز در دادگستری رای نیافته است ، بنابراین ما حتی نمی توانیم در مورد پر کردن صندلی او در مدار DC صحبت کنیم. (ابتدا این کار را انجام دهید ، لطفاً!)

خوشبختانه سناتور لیهی به کار خود بازگشت و به نظر می رسد که وضعیت خوبی دارد. “من دچار اسپاسم عضلانی شدم. و به طور معمول من می گفتم “به جهنم با آن ، برای هک کردن با آن ،” اما آنها متوقف نشد ، “او به خبرنگاران گفت با بدخلقی ، با اصرار بر اینکه حالش خوب است ، نیازی به ادامه سوال نیست.

به هیچ وجه نمی توان راه آهن را اداره کرد ، اما ما ادامه کار را ادامه خواهیم داد.

وزنه برداری سنا با پریدن گزینه های قضایی بایدن را از صف جلو می کشد [Politico]
بستری شدن در بیمارستان Leahy نشان می دهد اکثریت Dems آویزان به نخ است [Politico]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer