Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اولین شرکتی که می خواستم در آن کار کنم ، بود بندینی ، لمبرت و لاک. در زمان کودکی ، نشسته در خانه و در حال تماشای یک نوار VHS از فیلم “The Firm” از جان گریشام ، من روی کلاهبرداری گسترده مالیاتی شرکت و ارتباطات مردمی تمرکز نکردم. چیزی که من دیدم تام کروز بود ، با اعتماد به نفس و کلاهبرداری ، قدم زدن در یک کتابخانه حقوق ماهاگونی و گرفتن حقوق برای باهوش بودن و فکر روی پاهایش. این قانون جالب بود ، حتی خطرناک بود و تماشای کروز در پیچ و خم هایش به من کمک کرد تا متقاعد شوم که قانون راهی است که می خواستم دنبال کنم.

فکر نمی کنم تنها در الهام گرفتن از تمرین توسط چیزی که در تلویزیون دیدم ، تنها باشم. مدت هاست که تلویزیون و فیلم ها دیدگاه کاملاً مشخصی از آنچه وکالت در بر دارد ، داشته اند. در هالیوود ، ما بعنوان وکیل همیشه از لباسهای حرفه ای کاملاً متناسب استفاده می کنیم. ما همیشه در هر زمینه حقوقی که مشتری ما به کمک نیاز دارد ، کاملاً مسلط هستیم. ما هر روز به دادگاه می رویم ، چند بار اعتراض می کنیم ، یک استدلال پایانی پرشور ارائه می دهیم ، سپس به دفترهای کاملاً مأمور کوکتل و شوخ طبعی خود بازنشسته می شویم.

وکیل بودن همیشه به نظر می رسید محسوس در رسانه ها به روشی که اکثر مشاغل دیگر نیستند. وکالت در وکالت بسیار زیاد است. کیف و ملافه ، نیمکت و روپوش ، لیدی عدالت خود را کور کرده و ترازو را در دست گرفته است. وکلا بخشی از یک سنت هزار ساله هستند و مسئولیت هایی را نه تنها در قبال موکلان ما بلکه در برابر سیستم های عدالت که در آن زندگی می کنیم بر عهده دارند. وکیل بودن دارای قدرت یک قهرمان یا یک شرور است. ما مشاوران ، مدافعان ، قانونگذاران ، تنظیم کنندگان هستیم. ما مهمان راهروهای قدرت هستیم ، یا گاهی خودمان صندلی های قدرت هستیم. فکر می کنید وکلا ، دنیا را اداره می کنند.

و هنوز در اینجا من در دفتر خانه ام نشسته ام ، تی شرت و فلیپ فلاپ پوشیده و آماده اتصال به جلسه بزرگنمایی شده ام. شاید بعداً سند دیگری را دوباره خط کشی کنم یا صفحه گسترده هزینه های جالب ایجاد کنم. من تام کروز نیستم و با مافیوس ها و مدل هایی سرو کار دارم و نیستم.

تأثیر همه گیر

همه گیری مجبور کردن تقریباً همه به کار در خانه مسلماً به حفظ وجهه پر زرق و برق قانون کمک نکرد ، اما شهرت این قانون با عمل واقعی چندین دهه است که نامناسب است. وکیل مدافع مدرسه قدیمی فقط جای زیادی در این دنیا ندارد.

دعوا را انجام دهید ، که به اعتقاد من برجسته ترین قسمت قانون در رسانه های مدرن است. من نمی دانم که هیچ پری ماسونی هر روز با آن در مقابل هیئت منصفه دادگستری مبارزه کند. بسیاری از وکلای شغلی شاد و کامل دارند که هرگز یک بار پا به دادگاه نمی گذارند و کسانی که از طریق داد و ستد دعوی می کنیم زمان بسیار ناچیزی را در دادگاه می گذرانیم. ما وقت خود را صرف انجام جلسات توجیهی ، کشف و کار در جهت مصوبات خارج از مراحل دادگستری می کنیم.

هر چقدر که غیر جذاب باشد غیرقابل انکار چیز خوبی است. قانون دور از روزهای گذشته است که در آن شما دوشنبه با مشتری خود ملاقات می کنید ، روز پنجشنبه هیئت منصفه خود را انتخاب می کنید و با مشاور مخالف در ساعت خوش روز جمعه حکم را می شکنید. تمرکز ما به عنوان یک حرفه از دادرسی سریع و شل و آزمایشی از محاکمه به سمت تبادل اطلاعات دقیق تر ، متفکرانه و کاوش شده دور شده است. با بلوغ این رویه ها (و نهادهای قانونی پیرامون آنها) ، توانایی احزاب برای ارزیابی واقعی چشم اندازهای خود بسیار افزایش یافته است. احزاب منطقی می توانند اکثر قریب به اتفاق دعاوی را که شروع می کنند حل و فصل کنند ، زیرا امروز ما ابزاری در اختیار داریم تا بدانیم در صورت ادامه پرونده های ما به احتمال زیاد به کجا می روند.

لحظه های ماسون در این روزها نادر است. حتی برای محاکمه شدن ، سرمایه گذاری صدها ساعت زمان و مبالغ گزاف پول از هر دو طرف طول می کشد. ده ها هیئت منصفه باید برای انجام وظیفه خود گزارش دهند و قضات و دفترداران آنها باید سریع تر معرفی شوند. انجام این هزینه های هنگفت مالی و اجتماعی معمولاً منطقی نیست. برخی از حقایق باید خیلی گل آلود باشند تا بتوانند به درستی ارزیابی شوند ، یا یک یا هر دو طرف باید بیش از حد در موقعیت خود فرو روند تا امکان تسویه حساب وجود داشته باشد. محاکمه هایی که تلویزیون و فیلم ها دوست دارند آن را دراماتیک کنند فقط امروز اتفاق می افتد که مکانیزم های کارآمد و پیشرفته ما برای حل تعارض خراب شده اند.

ما چرا اینجاییم؟

این به خاطر داشتن وکالت در وهله اول کمک می کند. ما ابزاری هستیم که جامعه برای کمک به عملکرد بهتر آن استفاده می کند. یکی از همکاران من اغلب می گوید وکلا و لوله کش ها اشتراکات زیادی دارند. اعضای هر دو حرفه درگیر مشکلات دیگران می شوند و از دانش تخصصی و سخت کوشی برای پاکسازی آن استفاده می کنند. حتی ساختارهای صورتحساب نیز اغلب یکسان هستند. اگر تفاوتی وجود داشته باشد ، این است که لوله کش ها احتمالاً بیشتر کار می کنند ، حقوق آنها نیز نیست و احتمالاً دیدگاه سالم تری نسبت به جایگاه خود در جهان دارند.

مزایای ملموس و مشهود وکالت – دفاتر بزرگ و لباس های مجلل و زیبا – خوب بود ، اما ممکن است در واقع به اصل کاری ما آسیب برساند. هیچ مبلغی از فضای اداری بلند مرتب ، لباسهای سفارشی ، کیفهای چرمی ایتالیایی یا مبلمان چرمی تافته نمی تواند همان وظیفه خلاصه نوشته شده ، تجدید نظر در قرارداد زیبا ، س questionال قابل تأمل یا تشبیه بصیرت را انجام دهد. در دنیای ما ، ماده هنوز برنده است.

از بین بردن مصنوعات و زرق و برق های وکالت چیزی را که هنوز هم نجیب و ارزشمند است ، برای ما باقی می گذارد. ما اینجا هستیم تا دنیای خود را شکل دهیم و درک کنیم. ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که قانون زنده و حیاتی است. ما برای شنیدن ، مشاوره و کمک به مردم اینجا هستیم. به همین دلیل من عاشق کاری هستم که انجام می دهم. مطمئناً ، من بدم نمی آید که هر چند وقت یکبار کت و شلوار بپوشم ، با همکارانم در اتاق استراحت بخورم و از امکاناتی که وکالت به ما می دهد لذت ببرم. اینکه می خواهم تام کروز شوم ، بخشی از دلیل اصلی من ورود به قانون است. اما اکنون که اینجا هستم ، افرادی که به آنها کمک کرده ام و روابطی که ایجاد کرده ام به خاطر می آورم.

این شغل است و نه امتیازات که مرا روز به روز ادامه می دهد.


جیمز گودنو مدیر عامل و شریک مدیر شرکت NLJ 250 است کریگ فنمور. در سن 36 سالگی ، وی جوانترین مدیر اجرایی شناخته شده یک شرکت بزرگ حقوقی در ایالات متحده شد. وی JD خود را از دانشکده حقوق هاروارد و گواهینامه های مدیریت تجارت دوگانه از MIT را در اختیار دارد. وی در حال حاضر در دانشکده تجارت قاضی دانشگاه کمبریج (انگلستان) تحصیل می کند ، جایی که او برای کارشناسی ارشد در زمینه کارآفرینی کار می کند. جیمز یکی از نویسندگان کتاب است انگیزه هزاره ها، که در رده انتشار نسخه جدید مدیریت کسب و کار در آمازون به رتبه یک رسید. وی و همکارانش به عنوان یک تمرین دهنده فناوری مبتنی بر فناوری را ایجاد و اجرا کردند عمل شاکیان و مدل تجاری می توانید با جیمز در توییتر (JamesGoodnow @) یا از طریق ایمیل با وی در آدرس ارتباط برقرار کنید [email protected].

logo-footer