Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شما دلایل زیادی را شنیده اید که چرا پرونده های پرمخاطره دیگر به دادرسی نمی روند.

تقصیر شرکت های حقوقی است! شرکتهای حقوقی چنان نرخهای گزافی را دریافت می کنند که مشتریان قادر به رسیدگی به پرونده ها نیستند. هزینه دفاع ممکن است از هر قضاوت نامطلوبی بالقوه فراتر رود.

این تقصیر مشاوران خارج است! پرونده های عدم دادرسی ، یک حلقه باطل ایجاد می کند: پرونده ها محاکمه نمی شوند ، بنابراین وکلا در شرکت های بزرگ تجربه پرونده ها را ندارند ، بنابراین وکلای شرکت های بزرگ (که پرونده ها را محاکمه نمی کنند) از رسیدگی به پرونده ها می ترسند ، بنابراین وكلا در شركتهای بزرگ برای جلوگیری از محاكمه پیشنهاد تسویه حساب می كنند.

تقصیر قضات است! قضات تسویه حساب را به دادگاه ترجیح می دهند (برای صرفه جویی در کار و جلوگیری از خطر معکوس کردن) ، بنابراین قضات عمداً رسیدگی به پرونده ها را سخت و گران می کنند. بین اظهارات پیش از محاکمه و مبادله مواد و در دادگاه های دادرسی ، ارائه گاه به گاه شهادت مستقیم کتبی و تهیه مکرر یافته های پیشنهادی واقعیت و نتیجه گیری از قانون ، قضات هزینه و تلاش رسیدگی به پرونده ها را افزایش می دهند ، بنابراین قضات به طور م effectivelyثر توافق.

این تقصیر قانون اعداد بزرگ است! اگر یک متهم به احتمال زیاد در یک پرونده پیروز شود – مثلاً 90 درصد احتمال برنده شدن دارد – اما خواسته شاکی در دادگاه یک میلیارد دلار خواهد بود ، در این صورت ارزش تسویه حساب در این پرونده 10 درصد میلیارد یا 100 میلیون دلار است. هیچ کس توانایی این را ندارد که پرونده ای را امتحان کند که یک شکست ناچیز یک رویداد تهدید کننده زندگی شرکت باشد.

بگذارید دلیل جدیدی به این ترکیب اضافه کنم. (من در تیتر این مقاله تقلب کردم. این در واقع دلیل اصلی این نیست که پرونده های بزرگ به محاکمه نمی روند. اما من فکر می کنم این “یکی از دلایل بسیاری” است که پرونده های بزرگ به دادگاه نمی روند ، و من فکر می کنم مردم اغلب از آن چشم پوشی می کنند.)

دفاع شخصی: خطر شخصی کم ارزش دانستن یک پرونده (در سمت دفاع) بسیار بیشتر از خطر شخصی در ارزیابی بیش از حد پرونده است.

فرض کنید یک پرونده واقعاً 3 میلیون دلار حل و فصل داشته باشد. فرض کنید وکیل دادگستری (خارج یا داخلی) برای این پرونده ارزش زیادی قائل است و به اشتباه توصیه می کند که 4 میلیون دلار برای حل و فصل آن ارزش دارد. متهم 4 میلیون دلار پرداخت می کند. پرونده از بین می رود هیچ کس از خطای ارزیابی آگاه نمی شود. همه شغل خود را حفظ می کنند

اما فرض کنید وکیل (خارج یا داخلی) یک پرونده را دست کم می گیرد. “ما برای حل این پرونده نباید یک پنی بیشتر از 2 میلیون دلار بپردازیم” ، حتی اگر این پرونده واقعاً 3 میلیون دلار باشد.

سپس پرونده رسیدگی می شود. متهم در دادگاه 20 میلیون یا 30 میلیون دلار ضرر کرد. کم ارزش بودن وکلا از پرونده بلافاصله برای همه مشهود است. (در واقع ، حتی ارزیابی صحیح پرونده نیز در این شرایط بسیار بد به نظر می رسد.)

ممکن است در طول زندگی حرفه ای چند بار از پس این کار بر بیایید ، اما بهتر است عادت نکنید که پرونده ها را کم ارزش جلوه دهید و سپس در دادگاه ضرر کنید. این کار را دو یا سه بار در یک سال انجام دهید ، و من تضمین می کنم که مشتری در دفتر حقوقی خارج از کشور س askال می کند ، یا مدیر عامل مدیر در مورد مشاوره عمومی (که به نوبه خود به نظر می رسد در رأس دعوا نگاه می کند ، به نوبه خود به وكیل خطی رسیدگی خواهد كرد كه پرونده را اداره می كند ، كه به نوبه خود به وكیل خارج نگاه می كند ، كه به نوبه خود به سگ نگاه می كند ، اما این داستان دیگری است).

چرا پرونده های بزرگ به محاکمه نمی روند؟

دلایل زیادی وجود دارد ، اما یکی از دلایل آن دفاع شخصی است: پرداخت هزینه زیاد برای حل و فصل پرونده ها آسان است. و برعکس ، می تواند معیشت فرد را تهدید کند که خطرات بزرگی را تهدید می کند.

هر فرد متفکری چه کاری انجام می دهد؟


علامت گذاری هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و دستگاهبله (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer