Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به استثنای Packers ، ورزش های حرفه ای آمریکا تحت سلطه هستند صاحبان میراث هاپسبورگ، شکست خورده های بدون سرنخ، و کارآفرینان پول جدید که در واقع به بازی اهمیت می دهند و در نتیجه آنها را دشمن همه مالکان دیگر می کند. در هر صورت ، با حق امتیاز متعلق به افراد یا گروه های کوچک و نزدیک ، هواداران عموماً فاقد قدرت هستند که نبرد را از زمین بیرون بکشند و وارد … نوع دیگری از دادگاه کنند. حداقل ورزش های دانشگاهی می توانند کمی از نظر حقوقی مشاجره کنیدبه

خوشبختانه فوتبال همین مشکل را ندارد.

بارسلونا متعلق به ارتش مشترکان هوادار خود است و یکی از آنها شکایات حقوقی را هم به دادگاه های فرانسه و هم به کمیسیون اروپا ارسال کرده است زیرا این باشگاه اجازه داده است لیونل مسی ستاره کهنه کار خود را برای شهر نور ترک کند.

طرفدار ادعا می کند که تیم پاریس چنین است قوانین رقابت برای پرداخت دستمزد مسی:

طبق قوانین FFP ، باشگاه های بزرگ اروپایی از پرداخت سهم بیش از حد درآمد کل تیم های خود به تیم های بازی خود منع می کنند ، همچنین بر اساس شکایات اعضا ، انتقال مسی 34 ساله آرژانتینی به PSG قوانین را نقض می کند.

با این حال ، دیدن یک غیر آمریکایی شمالی که امور مالی ورزش را بر عهده دارد ، جالب است. در حالی که لیگ های این کشور برای حفظ برابری بین تیم ها سقف حقوق را وضع می کنند ، اروپایی ها اهمیتی نمی دهند که چقدر هزینه می کنید تا زمانی که مالکان حداقل 30 درصد آن را به جیب می زنند.

سام بور ، مدیر ارشد گروه تجاری ورزشی Deloitte ، در ماه آوریل به رویترز گفت که هیئت رئیسه فوتبال اروپا یوفا از لحاظ تاریخی گفته است که نسبت دستمزد به درآمد 70 درصد باید بالاترین حد برای باشگاه ها باشد. اما او اضافه کرد که تعدادی از باشگاه های بزرگ ممکن است از این رقم فراتر رفته و احتمالا حتی در کوتاه مدت 100٪ تخلف کنند.

اما من هنوز در تلاش هستم تا بفهمم طرفداران بارسلونا از چه چیزی شکایت دارند. اینطور نیست که پاریسی مسی را شکار کرده باشد. بارسلونا حتی پس از پیشنهاد او از توافق با او خودداری کرد حقوقش را 50 درصد کاهش دهد و آنها هنوز نتوانستند آن را محقق کنند. در آن زمان شما نمی توانید کسی را با بودجه به خاطر گرفتن او از دست خود سرزنش کنید.

خوب ، “دست” نیست زیرا فوتبال است ، اما شما این ایده را دریافت می کنید.

اعضای بارسلونا با شکایت از انتقال مسی به PSG جلوگیری کردند [Reuters]

logo-footer