Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

CMS ، Medicare ، Medicaid ،

مانند بسیاری از آژانس های مختلف تحت ریاست جمهوری رئیس جمهور بایدن ، مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید در چهار سال آینده به طرز وحشیانه ای متفاوت از آنچه در دوره قبل از وی انجام شد متفاوت خواهد بود. کمک به این تغییر احتمالاً مدیر تازه معرفی شده ، Chiquita Brooks-LaSure خواهد بود ، که انتظار می رود تمرکز خود را بر دستیابی به خدمات بهداشتی و برابری داشته باشد.

اگرچه هنوز تاریخی برای جلسه استماع تأیید سنا بروکس-لاسور مشخص نشده است ، طبق نامزدی وی در 22 فوریه به کمیته مالی سنا ارجاع شد. واشنگتن پست. برای مرجع ، مدیر سابق CMS Seema Verma برای نقش در 29 نوامبر 2016 نامزد شد و در 13 مارس 2017 تأیید شد.

بروکس-لاسور در حال حاضر مدیرعامل Manatt ، یک شرکت خدمات حرفه ای ملی است. اما او سابقه زیادی در دولت دارد. پیش از این ، وی به عنوان معاون سیاست در مرکز اطلاعات و مصرف کننده نظارت بر بیمه CMS و مدیر سیاست پوشش در وزارت بهداشت و خدمات انسانی خدمت می کرد. در صورت تأیید ، او اولین زن سیاه پوستی است که مسئولیت CMS را بر عهده دارد.

جنیفر کریک ، وكیل مراقبت های بهداشتی در شركت حقوقی Haynes and Boone ، گفت: یكی از اولویت های اصلی بروكس-لاسور احتمالاً گسترش دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی است.

علاقه بروکس-لاسور به گسترش دسترسی ، به ویژه از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه ، کاملاً مستند است. فقط سال گذشته ، او مقاله منتشر شده مشترک است در امور بهداشتی در مورد این موضوع.

کریک گفت ، به طور خاص ، برای گسترش دسترسی به مراقبت ، وی ممکن است سیاست های دائمی را که به طور موقت در طی همه گیری Covid-19 آغاز شده ، انجام دهد. به عنوان مثال ، CMS انصراف داد برخی از الزامات پوشش Medicare برای خدمات telehealth برای افزایش دسترسی به مراقبت در موارد اضطراری بهداشت عمومی. این شامل اجازه دادن به مدیکر برای پوشش بازدیدهای از راه دور بهداشتی است که از ذینفعان در خانه های آنها در هر منطقه ارائه می شود ، در حالی که فقط خدمات بهداشتی از راه دور برای افرادی که در مناطق تعیین شده و در یک مرکز مراقبت های بهداشتی ارائه می شوند ، پوشش داده می شود.

سینتیا کاکس ، معاون رئیس بنیاد خانواده قیصر ، در یک ایمیل گفت: تمرکز نامزد جدید در گسترش پوشش احتمالاً شامل تشویق ایالات برای گسترش Medicaid و پذیرش معافیت های نوآوری است که بر اساس قانون مراقبت مقرون به صرفه ایجاد می شود.

وی گفت: “من گمان می كنم كه برخی از ایالت ها می خواهند گزینه های عمومی ، یارانه های اضافی یا سایر سیاست هایی را كه باعث افزایش استطاعت و جذب پوشش می شود ، مورد بررسی قرار دهند.” “CMS حمایتی می تواند از طریق معافیت های ACA به این امر كمك كند.”

این مطابق با مقاله بروکس لاسور در امور بهداشتی است که در آن گزینه هایی برای گسترش پوشش به همه آمریکایی های کم درآمد و افزایش استطاعت پوشش برای افراد با درآمد متوسط ​​پرداخته شده است. این گزینه ها شامل افزایش یارانه های تقسیم هزینه بازار ACA و گسترش اعتبارات مالیاتی به افرادی با درآمد بالاتر از آستانه واجد شرایط بودن فعلی بود.

دسترسی فقط تمرکز بروکس-لاسور نخواهد بود. استفانی کنان ، معاون ارشد رئیس تیم امور عمومی فدرال مشاور McGuireWoods ، در یک مصاحبه تلفنی گفت: در گذشته ، او علاقه شخصی زیادی به مسائلی مانند بهداشت مادر نشان داده است.

اختلاف نژادی در سلامت مادر نتایج در ایالات متحده شناخته شده است ، و در مقاله دیگری Brooks-LaSure که یکی از نویسندگان آن است ، اظهار داشت که Medicaid نقشی اساسی در بهبود نتایج بهداشت ملی زنان باردار و پس از زایمان دارد.

کنانس ، که بروکس-لاسور را از زمان عضویت خود در عضویت کارمندان حزب دموکرات در کمیته راه های خانه و وسایل مجلس می شناسد ، گفت بروکس-لاسور به احتمال زیاد به بررسی مسائل مربوط به عدالت در دوره تصدی خود به عنوان مدیر CMS ادامه خواهد داد. از 2007-10.

دولت بایدن دارای یک دستور کار گسترده بهداشت و درمان و اجرای آن در میان بیماری همه گیر Covid-19 ضروری است. این بدان معنی است که Brooks-LaSure و CMS سال اول شلوغ و پر چالشی را سپری می کنند.

كنان گفت ، اما تجربه قبلی بروكس لاسور او را در جایگاه خوبی قرار خواهد داد ، زیرا وی زبان دولت را می داند.

وی گفت: “او کارمند کنگره بوده است ، در کاخ سفید کار کرده است ، بنابراین دولت را در هر دو شاخه دیده است.” “و من فکر می کنم که این برای داشتن درک درستی از مکان مناسب ، و چگونگی کمک به شما و همچنین چگونگی کمک به دیگران برای کمک به شما در تلاش برای پیشبرد ابتکارات دولت بایدن بسیار مهم است.”

عکس: kutubQ ، گتی ایماژ

logo-footer