Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

بسیار خوب ، تغییرات پیشنهادی در آزمون وکالت بیش از حذف قانون خانواده است. آنها همچنین اعتماد و املاک ، تعارض قوانین و معاملات امن را رد می کنند. و این آزمون بر روی کامپیوتر انجام می شود.

فراتر از آن ، دشوار است که بگویید این آزمون جدید ظرف پنج سال که سرانجام آن را برگزار می کنند ، چگونه خواهد بود. تنها چیزی که می توانیم از این اعلامیه بدانیم که پس از همه گیری مجبور به محاسبه حساب با پوسیدگی و بی فایده اساسی آزمون وکالت در انجام تنها مأموریت اعلام شده خود در زمینه تضمین وکلا بودن وکلای مجاز برای تمرین می شویم ، ما می خواهیم … بیشتر یا کمتر از همان آزمون دقیق.

وب سایت NCBE معنای این آزمون جدید را با واضح ترین عباراتی که می توانند جمع کنند توضیح می دهد:

تصویب هیئت مدیره زمینه را برای شروع کار در مورد اجرای توصیه های گروه ویژه فراهم می کند. مراحل عمده اجرا شامل این موارد خواهد بود

  • توسعه مشخصات محتوا با شناسایی دامنه پوشش ؛
  • پیش نویس انواع جدید سوالات برای آزمایش یکپارچه دانش و مهارت ها ؛
  • اطمینان از دسترسی برای نامزدهای معلول ؛
  • آزمایش میدانی قالب های مورد جدید و محتوای امتحان جدید ؛
  • انجام تجزیه و تحلیل و بررسی برای اطمینان از عدالت در مورد جمعیت های مختلف نامزدها ؛
  • ارزیابی گزینه های تحویل حضوری رایانه در آزمون ؛
  • ایجاد فرایندهای امتیازدهی و روشهای روان سنجی برای برابر کردن / مقیاس گذاری نمرات ؛
  • تدوین سیاست ها و رویه های مدیریت آزمون ؛
  • کمک به حوزه های قضایی برای آماده سازی و حمایت از آنها در فعالیت هایی مانند تنظیم الزامات نمره قبولی و اصلاح قوانین برای همسویی با تغییرات آزمون ؛ و
  • تهیه مطالب مطالعه و نمونه سوالات آزمون برای آماده سازی داوطلبان.

از آنچه می توانم بگویم … آنها قرار است یک آزمایش داشته باشند. به طور جدی ، من رزومه های 1L را با توضیحات تجربه کار قوی تر خوانده ام. یکی از موارد به معنای واقعی کلمه “نوشتن س newالات جدید” است که بدون هیچ گونه شوخی.

شاید یک روش گرافیکی وجود داشته باشد که این مورد را روشن کند:

این … خیلی کمکی نکرد.

خوب است که ببینید “مهارت ها” مخصوصاً بعد از NCBE ، لب به لب می کنند یک مطالعه جامع دانشگاهی را که آزمایش مهارت بیشتری را به عنوان اخبار جعلی تجویز می کرد ، رد کرد. اما بر اساس آنچه آنها نوشته اند ، به نظر می رسد مهارت هایی که آنها در مورد آزمایش صحبت می کنند به این معنی است که فقط “مهارت” های موجود آزمایش شده توسط MEE و MPT را به MBE بزنند و آن را یک روز بنامند و این چیزی نیست که ما هستیم همه در مورد صحبت کردن

یک آزمون یکپارچه تغییر اساسی را از آزمون نوار چند مرحله ای فعلی (MBE) ، آزمون مقاله چند مرحله ای (MEE) و آزمون عملکرد چند مرحله ای (MPT) منعکس می کند ، که اجزای جداگانه ای هستند که دانش و مهارت های خاص را پوشش می دهند و از موارد واحد با همان قالب استفاده می کنند. هر جز component

یا شاید دقیق تر اینکه بگوییم آنها MBE و MEE را به MPT خرد می کنند. اما هر چه

آمیت شلزینگر ، مدیر اجرایی برنامه های حقوقی در Kaplan ، اشاره می کند که انتقال این آزمون جدید به قالب رایانه یک معامله بسیار بزرگ است و بدیهی است از دیدگاه آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در آزمون ، یک آزمون یکپارچه چالش های جدیدی را ارائه می دهد:

این بزرگترین تغییرات در آزمون وکالت از سال 1972 ، زمانی که آزمون وکالت چند دولتی معرفی شد ، است ، بنابراین تصادفی نیست که این تغییرات گسترده شامل حذف بالقوه آن باشد. در بیشتر ایالت ها ، نمره MBE شما 50 درصد از نمره شما است ، بنابراین در چند سال که آزمون جدید شروع می شود ، تفاوت قابل توجهی با نمره امروز ما خواهد داشت. تغییر به یک روش آنلاین احتمالاً بسیاری از دانشجویان فکر می کنند ، “چه چیزی آنها را طولانی کرد؟” بیشترین امتحانات مهم مجوز و قبولی ، از جمله GRE ، GMAT ، LSAT ، MCAT ، آزمون NCLEX-RN و بیشتر مراحل آزمون مجوز پزشکی USMLE ، قبلاً با رایانه انجام می شود. ما همچنین می دانیم که این مسیری است که کنفرانس ملی وکلای دادگستری از قبل از همه گیر شدن به آن منتقل می شدند. اگرچه این احتمالاً تحول را سرعت می بخشد ، اما در برخی موارد در سال 2019 هنگامی که آنها آزمون مسئولیت حرفه ای چندرسانه ای مبتنی بر رایانه را آغاز کردند ، قالب از بین رفته بود.

اما هنوز هم با توجه به سنگین بودن انتقادات پیرامون مجوز ، “تعامل مشتری و مذاکره” یا “مهم ساختن برنامه درسی دانشکده حقوق” یا “پایان دادن به تثبیت کلی گویی“یا رک و پوست کندن هر کاری که ممکن است منعکس کننده باشد عمل واقعی وکالت، اعلام می کند که چند موضوع مبهم رها می شوند ، این آزمون به یک رایانه منتقل می شود و سه م testلفه آزمون را برای برخی از NCBE Megazord کنار هم می اندازد که ناظران نگران را مسطح می کند.

ریچارد ساسکیند ، معلم حقوقی فناوری ، داستانی در مورد مدیران ابزارهای قدرت می گوید که رئیس آنها از آنها می پرسد “ما چه چیزی می فروشیم؟” پاسخ غلطی که اکثر افراد داوطلب می شوند “تمرین” است. در حقیقت ، آنچه آنها می فروشند “چاله” است. مشتری ها سوراخ می خواهند و مته بهترین مکانیزم تحویل شرکت است که در حال حاضر ارائه می دهد. اما کار فروش حفره مشتری است.

با خواندن توصیه ها و همچنین گزارش های سه فازی که در آن گنجانده شده است ، نمی توان احساس کرد که NCBE تست هایی را می نویسد و به این “مطالعه سه ساله” می پردازد که تصمیم دارد آزمون دیگری را بصورت ماهوی مشابه آنچه که آنها ارائه می دهد ارائه دهد تا آنجا که ممکن بوده است این حرفه به وکلای ذیصلاح احتیاج دارد ، نه “تست های 12 ساعته ای که می توانید در سالن رقص برگزار کنید.” اگر مورد اخیر زمانی بهترین روش برای ارائه محصول نهایی بود ، مطمئناً اکنون وجود ندارد. احکام قضایی اکنون ، کم و بیش ، به سه سال آموزش حقوقی معتبر نیاز دارد و با این وجود این تلاش گران قیمت به نوعی از صدور مجوز جدا شده است. وکالت تخصصی تر است. پیشرفت در فناوری نحوه تعامل وکلا با مشتری را کاملاً تغییر داده است. هرگونه تلاش جدی برای اصلاح روند صدور مجوز ، همه این موارد را در نظر می گیرد.

در عوض ما در حال تمرین هستیم.

اما یک مته رایانه ای!


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer