Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سالانه گزارش روندهای قانونی CLIO یک عکس فوری از بازار حقوقی ، در نظرسنجی از وکلا و مصرف کنندگان ، و همچنین جمع آوری اطلاعات مربوط به عملکرد دفاتر حقوقی هزاران وکیل که از خدمات CLIO استفاده می کنند غیر معمول است.

مانند اکثر بخش ها ، بیماری همه گیر تأثیرات مخربی بر صنعت حقوقی گذاشته است. در سراسر هیئت مدیره ، شرکت های حقوقی امور خود را از دست دادند و در ماه های ابتدایی همه گیری ، شاهد کاهش درآمد بودند. مناطق عملی مبتنی بر روابط و دعاوی بین فردی – کیفری ، خانوادگی ، صدمات شخصی – بیشتر از اقدامات معامله ای سنتی مانند املاک و مستغلات ، تجارت و IP تحت تأثیر قرار گرفتند. اگرچه در تابستان و پاییز بهبودی حاصل شده است ، اما نزدیک به یک چهارم شرکت ها کارمندان خود را اخراج کرده اند. یک سوم وكلا نگران صرف درآمد خود هستند.

از نظر کاهش خسارت ، داده های CLIO نشان می دهد که وکلا و شرکت های حقوقی که قبلاً از برخی از فناوری های مدیریت وکالت استفاده کرده اند ، سالانه زیان کمتری داشته و سود بیشتری کسب کرده اند. هرچه از فن آوری های بیشتری استفاده کنند ، رشد بیشتری خواهد داشت. کارآیی های فنی تأثیر چند برابری در تولید درآمد شرکت داشت.

شاید مهمترین موضوعی که از گزارش سال 2020 پدیدار شد این بود: برای اولین بار ، بین آنچه که وکلا فکر می کردند مشتریان می خواهند ، و آنچه مشتریان در واقع برای آنها مهم است ، همسویی وجود داشت. چگونه این اتفاق افتاد؟ همه گیری همه را در همان زمینه قرار داد و اولویت های اصلی را روشن کرد. این همگرایی به تمرکز دوباره بر تجربه مشتری اشاره دارد هنگام استفاده از خدمات حقوقی.

برای م firmسسات حقوقی ، گزارش 2020 گام های عملیاتی در جهت حفظ این هم ترازی با حرکت به سال 2021 و جهان نهایی پس از همه گیری فراهم می کند. در اینجا پنج عکس اصلی آورده شده است:

  1. بر روی فناوری مشتری مداری تمرکز کنید. سه نوع فناوری مورد مطالعه پرداخت های الکترونیکی ، فناوری جذب مشتری و CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) و پورتال های مشتری بود. پرداخت های الکترونیکی اصطکاک مبادلات پول را کاهش می دهد. سیستم های مصرف ساده و CRM کارهای اداری را کاهش می دهد و تولید موارد جدید را ساده تر می کند. پورتال های مشتری اطلاعات را بیشتر در دسترس قرار می دهند ، که می تواند تماس مشتری را کاهش دهد و وکالت را برای انجام کارهای قابل پرداخت آزاد کند. همه این فناوری ها تجربه مشتری را بهبود می بخشند و هر یک از آنها با رشد شرکت حقوقی ارتباط دارند.
  2. خدمات خود را بفروشید – از جمله فناوری خود. اگرچه وكلا در انتقال به كارهای آنلاین كار بزرگی انجام داده اند ، اما مشتری ها همیشه از آن اطلاع ندارند. شرکت های حقوقی باید فناوری مشتری مداری خود را در کنار خدمات حقوقی خود برجسته کنند. حتی در حالی که تعداد وکلائی که وکالت آنها از راه دور است ، تعداد زیادی از مصرف کنندگان از باز بودن دفاتر حقوقی اطلاع نداشتند و اکثریت مصرف کنندگان فکر نمی کنند وکلا از فن آوری اساسی مانند ذخیره سازی ابری یا پرداخت الکترونیکی استفاده می کنند. اطمینان حاصل کنید که صفحه وب و مطالب بازاریابی شما به مشتریان می گوید که در صورت حفظ خدمات شما چه انتظاری می توانند داشته باشند – اطلاعات در دسترس ، ارتباطات ساده و گزینه های پرداخت انعطاف پذیر.
  3. شما به دفتر احتیاج ندارید. یا حداقل یک فضای اداری تجاری نیست. مشتریان دیگر جلسات حضوری را در اولویت قرار نمی دهند و ویدئو کنفرانس برای اکثر جلسات مشتری خوب خواهد بود که باعث صرفه جویی در هزینه های پشتیبانی اداری نیز می شود. هنگامی که برای انجام معاملات یا مشاوره اولیه به فضای جلسه نیاز دارید ، می توانید گزینه های انعطاف پذیر و ارزان تری پیدا کنید و صرفه جویی در هزینه خود را به مشتریان خود منتقل کنید.
  4. مشتریان به گزینه های پرداخت انعطاف پذیر نیاز دارند. در یک رکود اقتصادی ، اکثر مردم توانایی پرداخت هزینه های بیش از این را ندارند 1.4 ساعت زمان وکالت (این زیاد نیست!). اما شرکت ها نباید در یک مسابقه پایین قرار بگیرند. به جای کاهش نرخ کلی ، وکلا باید خلاق باشند: برنامه های پرداخت ، مدل های اشتراک و صورتحساب هزینه ثابت همه گزینه های بالقوه هستند. همانطور که در این گزارش اشاره شده است ، “بیش از یک بعد در استطاعت اقتصادی وجود دارد.”
  5. دسترسی به شکاف عدالت باعث می شود پول روی میز بماند. مشتریانی که توانایی پرداخت وکالت را ندارند ، ادعاهای قابل قبول را دنبال نمی کنند. در سال 2021 و بعد ، وکلا از طریق شناسایی انواع مختلفی از امور نمایندگی نمی شوند – و نحوه نمایندگی مقرون به صرفه این مشتریان محروم – برای ادعای سهم بازپرداخت نشده بازار بهره مند می شوند. پذیرش نوآوری ، مدل مشتری مداری و گزینه های پرداخت انعطاف پذیر ، فرصت های جدید بازار را ایجاد می کند.

دو فکر آخر:

در سال 2021 ، زمان بازنشستگی این روایت است که وکلا از فناوری متنفر هستند. در سراسر کشور ، وکلا برای ادامه خدمت به مشتریان خود در مواقع دشوار ، به سرعت با عمل مجازی سازگار شده اند و هدف اصلی این فناوری ، ماندن است. بیشتر وکلا قصد دارند برخی از جنبه های عمل مجازی خود را پس از همه گیری حفظ کنند و بیش از 90٪ وکلا از دسترسی آنلاین به سیستم دادگاه پشتیبانی می کنند. حرفه وکالت دیگر دایناسور تخیل عامه پسند نیست و کسانی که از صنعت حقوقی گزارش می دهیم باید محتوای خود را متناسب با این موضوع تنظیم کنند.

سرانجام، حرفه وکالت باید در سازمانهای خدمات حقوقی سنتی سرمایه گذاری کند به منظور بستن شکاف دسترسی به عدالت. جوامع فاقد لیاقت نیز غالباً از سخت افزار فنی پایه و دسترسی به اینترنت برخوردار نیستند. در رکود اقتصادی آینده ، فشار قابل توجهی بر ایالت ها و شهرها برای کاهش بودجه وجود خواهد داشت ، که خدمات حقوقی بی بضاعت را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد. متخصصان حقوقی در سراسر کشور باید با صدای بلند از اقدامات ریاضتی حمایت کنند که باعث می شود آسیب پذیرترین افراد نتوانند نیازهای اساسی قانونی خود را برطرف کنند.

و این خلاصه ای از گزارش روند قانونی CLIO 2020 است! گزارش کامل را بررسی کنید اینجا. اگر می خواهید برنامه ریزی 2021 و رشد کلی شرکت خود را شروع کنید ، لیست کامل دوره های Lawline را که برای توسعه تجارت و حرفه ای.

فصل تعطیلات امن و شادی داشته باشی!

مطالب مرتبط:

  1. چگونه می توان KPI صحیح را برای عمل حقوقی خود ایجاد کرد
  2. آیا آسمان حد است؟ نکاتی را برای حفظ هزینه های خود در فضای اخلاقی تمرین کنید
  3. پرواز انفرادی: مدیریت تمرین ، تیم و امور مالی خود
logo-footer