Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وقتی نوبت به سرگرمی های همه گیر می رسد ، هیچ مدرسه قدیمی تری به جز اره برقی فروتنانه وجود ندارد. اگرچه من در دوران کودکی همانند دخترانم سهم معماهای خودم را انجام می دادم ، اما هرگز طرفدار عصبانی نبوده ام. برای مبتدیان ، کنار هم قرار دادن این پازل تلاش وحشتناکی برای چیزی بود که بعداً پاره شد و دوباره به جعبه برگشت. یعنی اگر تا این حد پیش بروید: هر وقت پازل ها را روی میز ناتمام می گذاشتم ، قطعات به ناچار روی زمین می ریزند و زیر فرش یا حتی داخل جارو برقی ناپدید می شوند. جعبه های پازل هم کاملاً محکم نیستند و وقتی یک جعبه کپک زده جای خود را داد و محتوای آن بیرون ریخت و با سایر پازل ها مخلوط شد ، چندین پازل خانواده ما در سطل زباله پیچیدند.

از زمان دختران من دختران من چیز کمی تغییر نکرده اند ، بنابراین آنها در طی همه گیری وسوسه زیادی نمی کنند. تا اینکه کشف کردم JiggyPuzzles که تقریبا تمام مسائل من را حل کرد. جیگی ظرف پازل مقوایی را با یک شیشه بادوام جایگزین کرد ، که باعث می شود قطعات در طی مراحل مونتاژ آسان ذخیره شوند. Jiggy Puzzles همراه با چسب به عنوان بخشی از بسته ارائه می شود ، بنابراین به محض این که پازل انجام شود ، قطعات می توانند برای همیشه بیشتر به هم متصل شوند.

اما Jiggy فقط با حل مزاحمت های گذشته معماهای کاربرپسندتر را ایجاد نمی کند. جیگی همچنین با ایجاد مکانیزم تحویل جدید برای کارهای هنرمندان ، جذابیت معماها را بیشتر می کند. جیگی برای طراحی معماها با هنرمندان همکاری می کند ، که نه تنها طراحی های زیبا را تضمین می کند بلکه باعث می شود خریداران احساس خوبی از حمایت از هنرمندان با خرید خود داشته باشند.

آیا من بیش از آنچه در جعبه مقوایی خریداری کرده ام هزینه Jiggy Puzzle خود را پرداخت کردم؟ البته. اما آیا من اهمیتی دادم؟ یک ذره نیست

اگر تمام این پست را تکه تکه کرده اید ، احتمالاً این درس را آورده اید: مطمئناً ایجاد مجدد خدمات حقوقی قدیمی و کسل کننده در مواردی وجود دارد که اگر کاملا غیرقابل مقاومت نباشند ، می توانیم احساس خوبی نسبت به تجربه داشته باشیم. آیا می توانیم اسناد را جذاب و کاربرپسندتر کنیم؟ یک پوشش مختصر که قاب آن بر روی دیوار باشد ایجاد کنید؟ یک مدل Twofer مانند مدلی که تام مدتهاست از آن استفاده می کند و من در مورد آن نوشتم تهیه کنید تقریباً نه سال پیش. این س ofال که چگونه می توانیم خدمات حقوقی استاندارد را از نو اختراع و تازه کنیم ، یک معما است – و این موضوعی است که به عنوان یک پروژه برای سال 2021 در ذهنم خواهد ماند ، شما چطور؟

logo-footer