Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با بالاتر از قانون حقوقی غیر رویداد فناوری در حال انجام ، ما مشغول نهایی کردن بخش بعدی خود هستیم که در آن مدیریت اسناد ، مونتاژ و ابزار PDF تمرکز خواهد شد.

ما Non-Event را در ماه فوریه راه اندازی کردیم تا گفتگوی فناوری را مستقیماً به وکلای مبهم فناوری ارائه دهیم. Non-Event ما به زبان انگلیسی ساده انجام می شود ، برای رسیدن به یک برنامه کاملاً رزرو شده ، و آرزوی ایجاد “سرگرمی” را دارد (البته در حد معقول).

برای پرش در بحث مدیریت سند ، برخی از “داده های قصد” را ارائه می دهیم گردآوری شده توسط بمبورا، یک شریک بازاریابی بالاتر از قانون. کلمه ابر زیر مباحث مربوط به مدیریت اسناد را نشان می دهد که بیشتر از همه در ذهن خوانندگان ATL است و این بر اساس افزایش علاقه در 12 هفته گذشته است.

بیش از 146،000 بالاتر از قانون ، بازدید کنندگان منحصر به فرد به قالب متن غنی علاقه مند هستند و آن را به عنوان موضوع برتر در اختیار شما قرار می دهند ، با TIFF ها ، نرم افزار امضای الکترونیکی و مباحث مربوط به مدیریت قرارداد ، پنج موضوع برتر را جمع بندی می کنند.

در اینجا اعداد نشان دهنده علاقه به 15 منطقه برتر وجود دارد:

Bombora بزرگترین همکاری داده B2B است – ترتیبی که در آن ناشران زیادی داده های کاربر ناشناس را برای تعیین مناطق مورد علاقه برای گروه ها و شرکت های مختلف کاربر جمع می کنند.

داده های حاصل از اهداف ، موضوعاتی را نشان می دهد که فعالیت های پژوهشی در میان زیر مجموعه ای از کاربران در حال تسریع است – یک شاخص احتمالی قصد سرمایه گذاری در این زمینه.

منتظر قسمت بعدی Non-Event باشید تا تحقیقات خود را انجام دهید. و اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، به بخش مدیریت تمرین تا جریان کار فعلی خود را یک نسخه بزرگ ارتقا دهید.

logo-footer