Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از اوان ووچی-استخر / گتی ایماژ)

وقتی فرزند کوچکم را رها کردیم – جرمی ، شما او را به یاد دارید – در دانشگاه ، من به همسرم برگشتم: “من به یاد می آورم که قبل از بچه دار شدن ، چیزهایی وجود داشت که هر دو از انجام آنها با هم لذت می بردیم. اما نمی توانم برای زندگی خودم به یاد بیاورم که آن چیزها چه بودند. وقت آن است که دوباره آن کارها را انجام دهیم. چه هک بودند؟ “

(من می شنوم که یک گروه کر از شما فریاد می زند ، “رابطه جنسی”. این خنده دار نیست.)

من همین احساس را در مورد رئیس جمهور دونالد ترامپ دارم. ما هر روز از خواب بیدار می شویم تا ببینیم او چه کرده است – به لیبرال ها ، به کشور ، به جهان – و تلاش می کنیم تا در جریان اخبار جدید باشیم. خشم های چند هفته پیش از بین رفته است ، و با خشم های امروز پنهان مانده است. ترامپ به سختی یک سال پیش استیضاح شد. در آن زمان بسیار مهم به نظر می رسید. امروز به سختی آن را به یاد می آورم.

جلب توجه البته می تواند خوب یا بد باشد. نیل فالکنر، 35 سال بزرگتر من و یک مربی سالها پیش ، می گفت: “در جلب توجه مراقب باشید. با دویدن برهنه در خیابان پنجم در ساعت پیک می توانید توجه ها را به خود جلب کنید. همه توجهات چیز خوبی نیست. “

این قطعاً برای ترامپ صدق می کند. او وقتی کارهای خوبی انجام می داد جلب توجه می کرد. او وقتی مشغول کارهای دیوانه وار بود جلب توجه می کرد. اما مهمتر از همه ، او به سادگی جلب توجه کرد.

اکنون سه هفته دیگر هیجان داریم: ترامپ چه کسی را بخشود؟ آیا او بخواهد خود بخشودگی انجام دهد؟ آیا او اعلام می کند که برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 نامزد شده است؟ کی او آن اعلان را اعلام می کند؟ آیا در چند هفته آینده ژانویه چند تروریست دیگر خواهیم کشت؟ آیا ایران را بمباران خواهیم کرد؟ (آن دو مورد آخر را که به نوعی پیش از انتخابات انتظار داشتم. اما هنوز زمان باقی مانده است)

ترامپ می خواهد توجه کند. برای سه هفته آینده ، جذب آن برای او آسان است. او خواهد.

خیلی هیجان انگیز است.

خیلی خسته کننده است

و من مطمئن نیستم که برای ما بعنوان یک کشور خوب است که در جلب توجه به خود ، بزرگترین مرحله جهان را به یکی از فاضل ترین افراد جهان ارائه دهیم.

در هر صورت ، حالا چه؟

با تمام خوش شانسی ها ، ما هفته ها از رئیس جمهور بایدن چیزی نمی شنویم. ما می توانیم به نگرانی در مورد پرداخت وام مسکن ، تربیت بچه ها ، نوشتن مختصر ، آوردن مشتری و سایر مواردی که ذهن وکیل را به خود مشغول کرده است ، برگردیم.

در همین حال ، ترامپ تمام تلاش خود را برای جلب توجه ما از حاشیه انجام خواهد داد. او اعلامیه هایی را ارائه خواهد داد ، از دولت انتقاد می کند ، جمهوری خواهان دیگر را تحسین یا شکنجه می کند ، و هر کاری که می تواند برای ماندن در کانون توجهات انجام دهد.

و پرونده های قضایی! پرونده های مدنی ، برای افترا ، تجاوز جنسی و هر آنچه دادستان کل نیویورک در ذهن دارد. آنها آزمایشات دهه خواهند بود! و پرونده جنایی اگر وکیل دادگستری منهتن به دنبال کاری جنایتکارانه به دنبال ترامپ برود ، ما هر روز صبح از خواب بیدار می شویم که چه خبر است ، چه شواهد نشان می دهد ، و آیا این همه یک شکار جادوگر دیگر است؟ این محاکمه قرن خواهد بود!

دیر یا زود ، این محو خواهد شد.

فروش روزنامه کاهش خواهد یافت. رتبه بندی تلویزیون به شدت سقوط خواهد کرد. شبکه های اجتماعی کمی آرام خواهند شد.

و همه ما باید به این فکر کنیم که در روزهای قبل از ترامپ برای سرگرمی خود چه کار کردیم.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و محصولات دستگاهو (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer