Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در آخرین قسمت The Jabot ، من با آنها صحبت می کنم ماریا ملندز در مورد اینکه چرا او وکالت را ترک کرد و به عنوان مدیر ارشد تنوع و شمول در سیدلی درآمد. ما در مورد چالش های منحصر به فرد این نقش و چگونگی استفاده از تجربه گذشته خود گپ می زنیم. ما درمورد تعیین اهداف و معیارها در فضای D&I ، انواع برنامه هایی که بیشترین سود سهام را در دنیای D&I پرداخت می کنند ، و اینکه چگونه یک شرکت وکلا را به شرکت در تلاش های D&I تشویق می کند ، به ویژه در همه گیر شدن مواردی که وکلا از قبل نادیده گرفته شده اند ، بحث می کنیم.

پادکست Jabot شاخه ای از برند Above the Law است که بر روی چالش های زنان ، افراد رنگین پوست ، LGBTQIA و سایر جمعیت های مختلف در صنعت حقوقی تمرکز دارد. نام ما غیر از روت بدر گینسبورگ بدنام و jabot (یقه تزئینی) است که او هنگام تحویل مخالفان از نیمکت استفاده می کرد. این یک یادآوری است که حتی وقتی برنده نمی شویم ، باز هم نیرویی قدرتمند هستیم که باید حساب شود.

گوش دادن مبارک!


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer