Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مراسم فارغ التحصیلی یک آئین اصلی است. دانشکده های حقوق شما را به عنوان دانشجو دعوت می کنند و پس از پیاده روی تشریفاتی با روپوش های روان در یک صحنه در مقابل دوستان و خانواده شما ، آنها شما را به عنوان اهداکنندگان بالقوه خود می فرستند. بعد از آن کیک وجود دارد.

مانند بسیاری از موارد ، COVID-19 برنامه های فارغ التحصیلی را مختل کرد. اکثر مدارس خطر آوردن مادربزرگ را به یک رویداد فراگیر تشخیص دادند و جشن را لغو یا به تعویق انداختند تا همه گیر همه گیر شود. اما با توجه به پایان کار – اما به هیچ وجه اینجا – و افزایش موارد در سراسر کشور ، دانشکده های حقوق تصمیم می گیرند که فقط پیش بروند و همه را به اینجا منتقل کنند.

به عنوان مثال ، دانشگاه جورجیا ، که فارغ التحصیلی را تا دسامبر به عقب انداخت ، هنگامی که دسامبر به نظر می رسید همه چیز تمام شده است. هنوز تمام نشده است ، اما گرجستان جلوی آن را نخواهد گرفت:

چرا؟ نه ، جدی ، چرا باید این اتفاق بیفتد؟ آن دسته از اسناد SNHU که در تبلیغات تجاری فعالیت می کنند ، مدرک خود را از طریق پست الکترونیکی f ** king دریافت می کنند و به نظر می رسد که در این مورد بسیار متشنج هستند. تقریباً انگار که احساس موفقیت حتی بدون روپوش احمقانه نیز می تواند واقعی باشد.

به نوعی تصمیم برای پیش بردن این مزخرفات کاملاً از م institutionسسه ای منطقی است درگیر عبور باک کلاس جهانی است از طریق تمام ترم بهار. البته این مدرسه ای است که نمی تواند تصمیم خود را صرف لغو فارغ التحصیلی بگذارد.

این مدرسه به فارغ التحصیلان حداکثر 8 مهمان اجازه می دهد و در حالی که ماسک ها و “غلاف های نشستن” اقدامات احتیاط آمیز تحسین برانگیزی است ، نوعی از قرار دادن Evel Knievel در کلاه ایمنی است – مطمئناً عالی است اما شما همچنین نمی توانید از دره پرش کنید. و این فقط نشستن نیست – آوردن چند صد فارغ التحصیل و دانشکده به همراه 8 مهمان هرکدام باعث ایجاد ازدحام بی مورد در ورود و خروج از این رویداد یا ایجاد گپ و گفتگو می شود در حالی که ناگزیر دیر انجام می شود. همه اینها گامهایی است که ، صریحاً ، می توانست در ماه مارس برداشته شود و احتمالاً می توانست به ما اجازه دهد که در غیر این صورت به طور معمول ادامه دهیم. اما گربه از آن کیف خارج شده است و اکنون بار ویروسی از هر طرف می آید. این اقدامات احتیاطی تقریباً به اندازه قبل محتمل نیستند.

همچنین ، شما بعد از آن فاجعه یک روز شکرگذاری که در این کشور داشتیم ، می خواهید یک مراسم داخلی نیز برگزار کنید؟ آیا این یک مسئله دقیق است؟

نه اینکه اینجا گرجستان را جدا کنم. بدون شک مدارس دیگری نیز وجود دارد که قصد دارند با فارغ التحصیلی حضوری با تاخیر پیش بروند. پیام به همه این موسسات این است: شما نیازی به این کار ندارید. بعضی ها غر می زنند. بیشتر در مورد آن خوب خواهد بود این کشور با توجه به این چیز از نظر کشش داخلی دیده می شود. مراسم فارغ التحصیلی مهمتر از حفظ تمرکز بر آن در حال حاضر نیست.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer