Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

در پی تصرف خشونت آمیز کپیتول هیل که با ادعاهای کاملاً نادرست انتخابات “دزدیده شده” برافروخته شد ، تماس تلفنی دونالد ترامپ با مقامات انتخابات جورجیا که آنها را تشویق به “یافتن” رای کافی برای اعطای جایزه به وی می کند ، ممکن است گذشته ای دور به نظر برسد. اما نه ، همین چند روز پیش بود.

نه اینکه این تماس از خاطرات ما محو شود. افسانه هایی که دیروز به اوباش بی قاعده دامن زدند ، با اصرار دونالد ترامپ و فعالانش مبنی بر اینکه آرا سه برابر شمرده شد و هوگو چاوز ، زامبی ، به طور مخفیانه ماشین های رای گیری را از زیرزمین خود راه می انداخت. دست کم چهار نفر پس از حمله روز گذشته به پایتخت کشته شده اند و از آنجا به تلاش های مداخله در انتخابات ترامپ یک خط مستقیم وجود دارد.

کلتا میچل است قبلاً در فولی و لاردنر حضور داشته اند، پس از ابراز نگرانی از شرکت برای شرکت میچل در تماس تلفنی ، رئیس جمهور ایالات متحده متعهد شد که به طور کامل برای بررسی همه الزامات اتهام دخالت در انتخابات ، استعفا داد. میچل “گروه های چپ” را به دلیل استعفا مقصر دانست ، بنابراین تا پایان در مارک تجاری ماند.

اما یک چیز مرتباً در مورد رونوشت تماس بدنام خطا می کرد:

شما همچنین وكلائی دارید كه نماینده رئیس جمهور ، كورت و الكس و كلتا میچل هستند …

“Cleta Mitchell” خود توضیح است. “Kurt” کورت هیلبرت ، وکیل جورجیا است که وکیل دادگستری در تاریخ است ترامپ علیه کمپ، دعوایی که اساس دعوت معروف “مذاکره برای حل و فصل” را تشکیل داد. با این حال ، این “الکس” هرگز در تماس تلفنی صحبت نکرد بنابراین ما نمی توانیم دریابیم که او کی بود. اما “الکس” کیست؟ یک انفرادی محافظه کار تصادفی که می خواهد جنا الیس بعدی شود؟

نه ، این یک شریک Biglaw است. پس از چند روز حفاری ، ما این موضوع را تشخیص داده ایم الکس بی کافمن از فاکس روچیلد آخرین شرکت کننده در تماس بود.

هنگامی که برای اظهار نظر در نظر گرفتیم ، این شرکت تأکید کرد که “سیاست شرکت وکلای فاکس روچیلد را از نمایندگی به عنوان مشاور هر کسی که در تلاش برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شرکت می کند منع می کند” و نتیجه گرفت که “کافمن در تماس 2 ژانویه رئیس جمهور ترامپ و دیگران در انتخابات شرکت نکرد. ظرفیت به عنوان یک وکیل فاکس روچیلد. “

در ابتدا با سرخ شدن ، این جمله باعث ترس من از این شد که در جستجوی “الکس” به بن بست دیگری برخورد کنم. اما بعد آن خط آخر را تجزیه کردم و فهمیدم که دقیقاً نمی گوید او در تماس نبوده است. پس از درخواست دیگر برای دیدن اینکه آیا شرکت قصد دارد یک دوره بعد از “دیگران” را در آن جمله قرار دهد ، بیانیه ای اصلاح شده از جمله این خط دریافت کردم:

کافمن هنگام حضور در وکالت فاکس روچیلد بازی نمی کرد ، اما در مورد تماس 2 ژانویه بین رئیس جمهور ترامپ و دیگران صحبت نکرد.

خوب ، شما آن را دارید. آنها تقریبا من را داشتند!

این بیانیه همچنین توضیح می دهد که “[t]وی شرکت وکلا را از شرکت در مناصب عمومی یا شرکت به عنوان افراد در فعالیت های سیاسی منع نمی کند. ” این زبان “شرکت در فعالیت های سیاسی” تلاش می کند تا وزن زیادی داشته باشد. این تلاش میچل را برای کنار زدن نگرانی های فولی و لاردنر مبنی بر اینکه وی با این ادعا که وی به فعالیت سیاسی خصوصی مشغول است و به عنوان مشاور حقوقی عمل نمی کند ، سرکش می شود ، پیگیری می کند. علی رغم اینکه به عنوان وکیل وی معرفی شده و کل تماس را به بحث از طرف رئیس جمهور صرف کرده است.

هنگامی که ما در مورد وضعیت میچل با Foley & Lardner بحث کردیم ، به این نکته اشاره کردیم که وکلائی که در خارج از محدوده شرکت های خود مشغول به کار هستند می توانند انواع اخلاق و بیمه را مطرح کنند. به همین منظور ، فاکس روچیلد خاطرنشان می کند که کافمن در حال حاضر به طور مستقل به عنوان مشاور عمومی حزب جمهوری خواه شهرستان Fulton و یک مشاور عمومی وابسته برای حزب جمهوریخواه جورجیا فعالیت می کند ، اما اعلام می کند که این شرکت “نماینده حزب جمهوری خواه Fulton County یا Georgia نیست حزب جمهوری خواه در رقابت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020. ” این عبارت بیان می کند که شرکت در شرایط دیگر این کار را انجام می دهد در حالی که یکی از شرکای آنها برای آن نهادها در داخل است.

بنابراین ، به نظر می رسد که کافمن برخلاف میچل ، در مقام مشاوره به احزاب جورجیا عمل می کند ، به نظر می رسد این شرکت فعالیت سیاسی حتی اگر به عنوان مشاور حقوقی نیز در نظر گرفته شود ، توصیف می کند. اگرچه این تماس او را نماینده دونالد ترامپ معرفی می کند ، اما این عبارت صرفاً عبارتی نادرست بود. در این صورت ، احتمالاً ، اقدام به نمایندگی از نهاد دیگری مانند حزب ایالت ، بسیاری از مسائل پیچیده تری را که میچل دعوت کرده است با ارائه مشاوره حقوقی و هیچ وابستگی دیگری غیر از فولی و لاردنر حل می کند. این گفت که دشوار است سیاست در برابر “نمایندگی به عنوان مشاور هر کسی که در تلاش برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شرکت می کند” با “مگر اینکه به عنوان مشاور داخلی برای کسی که در تلاش برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شرکت می کند ، کار کند.”

هنوز هم لازم به ذکر است که تلاش برای تضعیف انتخابات و کاشتن بذرهای جمعیتی که دیروز دیدیم تنها کار آزادگان مشکوک مانند رودی و جنا الیس نبوده است. وکلا با شجره نامه Biglaw به شدت درگیر این تلاش هستند.

و برخی از این شرکتهای Biglaw در تلاشند تا “سیاست شرکتشان وکالت Fox Rothschild را از نمایندگی به عنوان مشاور هر کسی که در تلاش برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شرکت می کند” منع کرده و آن را نیز بخورند.

در اینجا بیانیه نهایی فاکس روچیلد به طور کامل آورده شده است:

سیاست شرکت وکلای فاکس روچیلد را از ارائه مشاوره به عنوان مشاور هر کسی که در تلاش برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شرکت می کند منع می کند. این شرکت وکلا را از شرکت در مناصب عمومی یا شرکت به عنوان افراد در فعالیت های سیاسی منع نمی کند.

نه الکس کافمن و نه فاکس روچیلد نماینده رئیس جمهور یا مبارزات انتخاباتی وی نیستند. کافمن در دفتر شرکت آتلانتا شریک است. کافمن ، به عنوان شغل شخصی خود ، مشاور عمومی حزب جمهوری خواه شهرستان Fulton و مشاور عمومی معاون حزب جمهوریخواه جورجیا است. کافمن هنگام حضور در وکالت فاکس روچیلد بازی نمی کرد ، اما در مورد تماس 2 ژانویه بین رئیس جمهور ترامپ و دیگران صحبت نکرد. فاکس روچیلد نماینده حزب جمهوری خواه در کانون فولتون یا حزب جمهوری خواه جورجیا در رقابت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نیست.

زودتر: دونالد ترامپ شرکت بیگلاو را در وسط تلاش برای دخالت در انتخابات جلب می کند
Cleta Mitchell پس از ایجاد مشکل در تماس دونالد ترامپ ، در برابر Foley & Lardner حضور یافت


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer