Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

می دانید آن روزها را هرگز فراموش نمی کنید؟ در میان تمام روزهای کارهای پیش پا افتاده و کارهای تکراری ، برخی از روزها غیر از باور خاص هستند. چنین روزهایی معمولاً دارای مناسبتهای مهم و مهم مانند تولد کودک یا راه اندازی یک تجارت موفق است. روزهایی که هرگز فراموش نمی کنید. آنها به شما یادآوری می کنند که چرا زندگی ارزش زیستن دارد. آنها به شما ثابت می کنند که شما سفر درست را انتخاب کرده اید.

ماه مه 2021 یکی از آن روزهای بسیار فراموش نشدنی را برای من در بر گرفت. در دسامبر سال قبل ، ناشر من بسته ای را حاوی چندین نسخه از کتاب اولم برایم پست کرده بود. شش ماه کوتاه ، سرانجام آن بسته را در آستان خود پیدا کردم!

بسته را که بسته بودم ، مشتاقانه از درب ورودی و داخل خانه خود را باز کردم و مشتاقانه در آن را باز کردم.

وقتی من آماده می شدم جعبه را باز کنم ، فرزندانم صاف و صاف نشستند و چشمانشان گشاد بود که تحسین لمس آرام مادر و لبخند سرشار از آن را تحسین می کردند. آنها به همان اندازه من هیجان زده بودند كه بسته بندی كاغذ را از هم پاره می كنم و سرانجام در زندگی واقعی كتاب های داخل آن را می بینم. با یک درام طبل مشتاقانه که خیلی زود به هیاهوی غیرقابل کنترل همه ما تبدیل شد ، بسته را باز کردم و جلد جلد شومیز کتابم را نگاه کردم.

سه نسخه بکر از کتاب من وجود دارد ، “ارزش Blockchain ، تغییر شکل مدل های تجاری ، جامعه و جوامع” چاپ شده روی آن صفحات واضح و تمیز همه چیزهایی بود که قبلاً نمی دانستم و اکنون آموخته ام. این کتابی است که حدود 5 سال پیش برای اولین بار در مورد بلاکچین کنجکاو شدم به آن نیاز داشتم. و این کتابی است که امیدوارم به بسیاری از افراد دیگر مانند من کمک کند – افرادی که گیر کرده اند و سعی می کنند از موانعی که من با آن روبرو شده ام عبور کنند.

تمرکز این کتاب کاربردهای بلاکچین است. فناوری بلاکچین ، که زیربنای همه ارزهای رمزپایه است ، از توانایی بالاتری برخوردار است و فقط به عنوان یک وسیله مبادله و ذخیره ارزش عمل نمی کند. تعداد زیادی از مدل های تجاری نوظهور ، از جمله اقتصاد رمز ، P2P ، ارزش های کوچک ، ایجاد دارایی های جدید ، نرم افزار مبتنی بر بلاکچین ، بلاکچین به عنوان یک سرویس (BaaS) و بسیاری دیگر ، از فناوری بلاکچین به روش های ابتکاری استفاده می کنند که اخلاقی ، قانونی و قانونی مهم را افزایش می دهد. مسائل اجتماعی.

این کتاب مدل های نوظهور تجارت بلاکچین و پیامدهای آن را در تجارت ، جامعه و قوانین بررسی می کند. توسعه این مدل های تجاری س importantالات مهمی را ایجاد می کند که نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق و راه حل های عملی دارد. من با مدیرعاملان ، بنیان گذاران و مدیران تقریباً 10 صنعتی که تحت تأثیر ورود قریب الوقوع بلاکچین تحت تأثیر قرار خواهند گرفت ، مصاحبه کردم و با استفاده از مثالهای واقعی ، پیشنهادات ارزش منحصر به فرد بلاکچین را به اشتراک گذاشتم و مجموعه ای از بهترین روش ها را برای مقابله با ورود بلاکچین به صنایع اصلی ایجاد کردم. .

این کاملاً یک سفر بوده است ، اما سفری که من برای همیشه از آن سپاسگزارم و نتیجه آن چیزی است که من بی نهایت افتخار می کنم که خودم آن را می نامم. مه سال 2021 هدیه یک روز عالی را به من هدیه داد که هرگز فراموش نمی کنم. تصاویری که پس از باز کردن بسته و کتابی که در قفسه قرار دارد ، برای شبکه های اجتماعی گرفتیم ، هر دو وصیت نامه سفر شغلی من است و پتانسیل رشد و پیشرفت را در این صنعت منحصر به فرد ثابت می کند.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قوی تر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شدن: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت بدست آورید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer