Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سیستم های جبران جعبه سیاه در چشم تلاش های شفاف سازی طراحی شده برای دادن اطلاعات به همکاران (یا همکاران بالقوه) که برای تصمیم گیری هوشمندانه در مورد بهترین مکان برای کار آنها ضروری است ، بسیار مهم است. اما آنها پافشاری می کنند. و هیچ شرکت Biglaw بیش از Jones Day به مدل مخفیانه پایبند نیست.

و به همین دلیل بالاتر از قانون است راه اندازی یک تلاش برای باز کردن مدل جبران جعبه سیاه شرکت ، همانطور که در سال 2016 انجام دادیم پس از افزایش حقوق در بازار (ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات برای آن هستیم ، لطفاً لطفا برای ما ایمیل بزنید یا همه اطلاعاتی که در مورد غرامت یا هزینه خود برای سایر همکاران خود می شناسید برای ما 646-820-8477 پیامک کنید. با ارائه سال ، حس ساعات کاری شما – کم:> 1800 ، متوسط: 1800-2000 ، بالا: 2000+ – و محدوده حقوق بسیار بسیار مفید است.)

چیزی که بارها و بارها در تلاش ما مطرح شده است این است که افراد اشاره می کنند که روز جونز برای “همکاران سال اول” بازار “بالاتر” را پرداخت می کند ( اعلامیه اخیر این رقم را 210،000 دلار تعیین می کند). یک همکار امیدوار در یک شرکت رقیب حتی پرسید که آیا این می تواند دور دیگری از افزایش Biglaw باشد. اما ، متأسفانه برای همکاران جونز دی (و دیگران که امیدوارند حتی بیشتر افزایش یابد) ، معنی آن اصلاً نیست.

ببینید ، شرکتهای دیگر در جبران خسارت کلی – بسیار زیاد ، جلوتر هستند. جونز دی پاداش نمی دهد ، بنابراین تعداد “بالای” بازار شامل تمام پاداش هایی است که به شرکت های دیگر اعطا می شود. بنابراین ، بین پاداش های ویژه (با ارزش 12000 دلار برای همکاران سال اول) و پاداش پایان سال (پیش بینی می شود حداقل به اندازه پاداش های سال گذشته باشد که برای سال اول 15000 دلار درآمد داشت) ، خوب ، می توانید ببینید که چه کسی پیش است. برای تعیین 5،000 دلار در مقایسه با 27،000 $ ، یک مدرک پیشرفته در ریاضیات لازم نیست.

این افسانه عجیب و غریب در مورد جبران خسارت JD دقیقاً به همین دلیل است که ما می خواهیم در مورد غرامت آنها کمی روشن باشیم. بنابراین ، همکاران جونز دی به ما بزن، ما می دانیم که همه در مورد آنچه واقعاً در شرکت می گذرد کنجکاو هستند.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer