Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط Jamie Squire/Getty Images)

سیمون بیلز ، که یکی از بزرگترین ژیمناست های تاریخ المپیک شناخته می شود ، هفته گذشته با کنار کشیدن از فینال مسابقات انفرادی بازی های المپیک 2020 توکیو ، جهان را شوکه کرد. او از طریق اینستاگرام به ما گفت: “من واقعاً احساس می کنم که گاهی وزن جهان را روی دوشم دارم.” ما فهمیدیم که او از نگرانی های مربوط به سلامت روانی ناشی از “پیچ و خم” ، از دست دادن ناگهانی کنترل بدن رنج می برد. برای هر ژیمناستیکی ، کنترل و تعادل کلیدی برای عملکرد ورزشی است و “پیچ و تاب” می تواند هم برای سلامت جسمی و هم روانی مضر باشد.

بیلز با پذیرش وضعیت خود ، تصمیم آگاهانه ای برای خروج گرفت ، به مطبوعات می گوید، “ما همچنین باید بر خود تمرکز کنیم ، زیرا در پایان روز ، ما نیز انسان هستیم …. ما باید از ذهن و بدن خود محافظت کنیم ، نه اینکه فقط به آنجا برویم و آنچه را که جهان از ما می خواهد انجام دهیم. “

به عنوان وکیل ، ما آموزش دیده ایم تا رقابتی ، برش خورده و مظهر یک فرد کمال گرا باشیم. ورزشکاری در درون ما رشد می کند ، ذهن ما را در حال انجام تمرینات در اوج عملکرد – و یا خطر از دست دادن – از دست دادن کارآموزی ، تسلیم شدن در رتبه پایین تر ، یا از دست دادن “مدال طلا” برای “جایزه کتاب” ، تقویت می کند. این از زمان ورود به دانشکده حقوق در ما ریشه دوانده است – درک اینکه رتبه کلاس شما تعیین می کند که همسالان و اساتید شما چگونه به شما نگاه می کنند و اینکه رتبه بندی در بازنگری حقوق ، پیش شرط لازم برای دستیابی به نقش همکار تابستانی در Biglaw است. یک آزمون در پایان ترم تعیین می کند که ارزش خود ، ارزش ذاتی و مسیر قابل پیش بینی شما چگونه است. همه در روزهایی که نمرات آزاد می شوند با نفس نفس زده تماشا می کنند و منتظر می مانند تا بفهمند کی روش دادرسی مدنی یا جرائم را “رزرو” کرده است ، و چه کسی ترم بعدی را پس نمی گیرد. در مصاحبه ها ، بارها و بارها در مورد نمرات خود از شما س askedال می شود و لازم است که یک رونوشت غیر رسمی با خود داشته باشید. همه چیز مربوط به عملکرد شماست – نه توانایی های شما.

ما در مورد سلامت روان در حرفه وکالت صحبت می کنیم ، اما علائم فرسودگی شغلی ، فرسودگی ، افسردگی و اعتماد به نفس شکسته را که در حوزه وکالت به وجود می آید نادیده می گیریم. ما دائماً از وکلای موسسه حقوقی می خواهیم که قبض بیشتری بدهند ، مشاغل بیشتری ایجاد کنند و در بحبوحه همه گیری در حال وقوع به دفتر بازگردند ، زیرا بهره وری بیشتر خواهد بود و “باید” به حالت عادی بازگردیم. ما فراموش می کنیم که چگونه مبارزه سال گذشته به علاوه بر بسیاری از والدین شاغل از خانواده های دو درآمد تأثیر گذاشته است ، در آموزش کودکان در خانه و انزوای اجتماعی به این ترکیب افزوده شده است. برای بسیاری ، این همه گیری باعث شده است که شادی در زندگی شغلی خود زیر سوال برود و منجر به مهاجرت های دسته جمعی در جستجوی نقش هایی شود که کار از راه دور و اولویت بندی بهتر سلامت روان را ارائه می دهند.

با این حال ، هنگامی که سیمون بیلز با صداقت ، شجاعت و شفافیت خام صحبت می کرد ، افرادی بودند که خروج وی را به عنوان نشانه ضعف قضاوت می کردند. ما مصدومیتی را که او باید با آن کنار بیاید ، آسیب های جسمی که در طول راه با آن روبرو شده بود ، و فشار جهان را در 24 سالگی تماشا می کنیم. همه اینها می تواند خسارت عمیقی ببرد.

درس شماره 1 شغلی که می توانیم از سیمون بیلز بیاموزیم این است که احساسات ما اهمیت دارد ، نحوه احساس بدن ما اهمیت دارد و نحوه ظاهر شدن خودمان (نه فقط دنیای خارج) اهمیت دارد. استراحت کردن ، به اشتراک گذاشتن داستان خود و داشتن برنامه های عملی برای سلامت روان شما کلیدی است. هیچ کس نباید از مکث کردن ، کنار کشیدن و صرف وقت لازم برای بهبودی – شخصی یا حرفه ای – بترسد. به یاد داشته باشید ، همه ما با شیاطین داخلی خود ، انتقاد از خود و خودگویی منفی خود می جنگیم. خستگی شغلی و فرسودگی شغلی بسیار واقعی است و هرگز نباید از سلامت روانی ما غافل شد. من سیمون بیلز را تحسین می کنم که به همه ما نشان داد که دفاع از خود و سلامت روانی شما نشانه نهایی شجاعت است.


وندی واینر وکیل ، متخصص شغل و بنیانگذار شرکت است گوروی نویسندگی، برنده جایزه شرکت خدمات رزومه نویسی. وندی برندهای شغلی و شخصی قدرتمندی را برای وکلا ، مدیران و رهبران C-suite/Board برای جستجوی کار و ردپای دیجیتالی خود ایجاد می کند. او همچنین برای نشریات اصلی درباره مشاغل جایگزین وکلا ، نام تجاری شخصی ، داستان سرایی LinkedIn ، استراتژی شغلی و روند جستجوی کار می نویسد. می توانید از طریق ایمیل در او تماس بگیرید [email protected]، با او در ارتباط باشید لینکدین، و او را در توییتر دنبال کنید thewritingguru.

logo-footer