Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

علیرغم تلاش گروه های بیمارستانی برای جلوگیری از اجرای آن ، قانون شفافیت قیمت بیمارستان های Medicare و Medicaid طبق برنامه ریزی شده از تاریخ 1 ژانویه اجرا می شود.

در روز سه شنبه ، الف دادگاه تجدیدنظر فدرال علیه را رأی داد گروه های بیمارستانی در چالش قانونی که برای جلوگیری از مقررات CMS ایجاد کردند. این قانون نیاز به بیمارستانهایی دارد که در ایالات متحده فعالیت می کنند اطلاعات قیمت گذاری – از جمله قیمت هایی را که با بیمه های درمانی مذاکره می کنند – در دسترس عموم قرار دهد.

قاضی دیوید تاتل ، كه نظر خود را به دادگاه تجدیدنظر آمریكا برای بخش ناحیه كلمبیا ارسال كرد ، نوشت كه یكی از استدلالهای اصلی ارائه دهندگان “علامت را از دست داد”. در استدلال های شفاهی که در ماه اکتبر شنیده شد ، انجمن بیمارستان های آمریکا – که درخواست تجدیدنظر را به همراه چندین گروه بیمارستانی دیگر ارائه داده است – گفت که بسیاری از نرخ های مذاکره با پرداخت کنندگان “غیرقابل شناخت” هستند ، زیرا آنها فقط پس از دریافت مراقبت از بیمار تعیین می شوند و بنابراین نمی توان آنها را از قبل فاش کرد .

اما ، تاتل نوشت ، این قاعده ، “به بیمارستان ها ملزم نیست كه همه جایگزینی های احتمالی هزینه ها را بر اساس مراقبت های اضافی فرضی یا هر عامل متغیر دیگری اعلام كنند. این به سادگی نیاز به افشای نرخ پایه برای یک کالا یا خدمات دارد ، نه پرداخت تعدیل شده یا نهایی که در نهایت بیمارستان براساس روشهای اضافی پرداخت دریافت می کند. “

بعلاوه ، این گروه ها بر خلاف این قانون که بیمارستان ها اطلاعات قیمت گذاری را هم از طریق یک لیست قابل خواندن توسط ماشین و هم از طریق لیست جداگانه و قابل خرید برای خرید مصرف کننده ارائه می دهند ، استدلال کردند. تاتل و سایر قضات نیز در این مورد طرف HHS قرار گرفتند و گفتند كه وزیر امور خارجه می تواند “از بیمارستان ها بخواهد اطلاعات را به طرق مختلف نشان دهند.”

گروه های بیمارستانی پس از آن درخواست تجدیدنظر کردند یک قاضی فدرال علیه آنها در دادخواستي كه در دسامبر 2019 تشكيل دادند. در دادخواست ، گروه ها ادعا كردند كه اين مقررات از اختيارات وزارت بهداشت و خدمات انسانها خارج است و افشاي اطلاعات قيمت ها منجر به هزينه هاي بيشتر مي شود. اما کارل نیکلز قاضی منطقه ای ایالات متحده با صدور رأی مختصر به منشی HHS به نفع آژانس فدرال رای داد.

همین هفته گذشته ، انجمن بیمارستان های آمریکایی ، به همراه چندین سازمان دیگر ، اقدام به تشکیل پرونده کردند توقف اضطراری حرکت اجرایی تا از اجرای این قانون در ژانویه جلوگیری کند. اما این پیشنهاد رد شد.

در بیانیه ای که به وب سایت خود ارسال شد ، این انجمن گفت که اگرچه بیمارستان های ایالات متحده “از هدف افزایش شفافیت قیمت حمایت می کنند” اما “از تصمیم امروز ناامید شده اند.”

این گروه گفت: “بعلاوه ، تصمیم برای جلوگیری از ممانعت در اجرای قانون ، فشار عمده بیماری همه گیر را در بیمارستان ها نادیده می گیرد.”

این انجمن اعتقاد خود را مجدداً تأكید كرد كه افشای نرخ های مذاكره خصوصی به بیماران كمك نخواهد كرد تا بفهمند كه در واقع چه مبلغی را برای درمان پرداخت می كنند و این افشا “رفتار ضد رقابتی در بین بیمه های بهداشت تجاری را تسریع كرده و مانع نوآوری در ارائه مراقبت های مبتنی بر ارزش می شود.”

این انجمن همچنین از دولت آینده جو بایدن رئیس جمهور منتخب خواسته است تا قانون را ارزیابی کند و “صلاحدید اجرای قانون را برای مدت اضطراری بهداشت عمومی اعمال کند.”

اعتبار عکس: fstop123 ، گتی ایماژ

logo-footer