Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر توسط Ryan Alcantara Photography)

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از سری پست های مربوط به مادر شدن در حرفه وکالت است ، با همکاری دوستان ما در MothersEsquire. به صفحات ما خوش آمدید Jaclyn S. Alcantara. کلیک اینجا اگر می خواهید به MothersEsquire کمک مالی کنید.

برای مقابله با عدم تنوع جنسیتی در سطوح بالای حرفه ای وکالت ، شرکت ها و شرکت های برتر مزایای دوستانه خانواده مانند تمدید مرخصی والدین ، ​​ساعات انعطاف پذیر ، کار ترکیبی یا دورکاری و مکمل های مراقبت از کودک را تقویت کرده اند. البته ، چنین مزایایی بسیار دور از جهان است ، اما نمی توان انکار کرد که مزایای والدین در حال حاضر استاندارد است. این مزایا نشان دهنده پیشرفت مهمی در حرفه ای است که به طور سنتی با ساعت های طولانی و سطح بالای استرس مشخص می شود. در واقع ، سالهای اولیه حرفه وکالت برای بسیاری از افراد مصادف با اولین مادر شدن است.

مادر وکیل بودن کار سختی است ، اما به طرز باورنکردنی ثوابی دارد.

از سوی دیگر ، وکیل بودن در انتظار ، بسیار سخت است.

از هر هشت زوج یک نفر با ناباروری دست و پنجه نرم می کند. اکثر برنامه های بیمه درمانی خصوصی شامل IUI و IVF نمی شود. حتی در صورت حاملگی ، از هر چهار بارداری ، یک مورد به سقط جنین ختم می شود. یکی نظر سنجی دریافتند که 68 درصد از افراد برای اطمینان از داشتن پوشش باروری تغییر شغل را در نظر می گیرند (این رقم برای کسانی که مشکلات باروری را تجربه کرده اند به 90 درصد افزایش می یابد). واضح است که این مسائل برای کارکنان اهمیت دارد.

با این وجود ، چالش های مرتبط با ناباروری ، سقط جنین و فرزندخواندگی اغلب دور از چشم و دور از ذهن است و مشکلات تشکیل خانواده را به نقطه ای کور برای کارفرمایان حرفه وکالت و فراتر از آن تبدیل می کند. شرکای مدیریتی و رهبران شرکتها معمولاً در سن باروری هستند و در زمانی پرورش داده شده اند که چنین مسائلی “شخصی” بوده و بنابراین خصوصی می ماند. متأسفانه ، سکوت و انگ در اطراف این مبارزات می تواند تأثیر منفی ناباروری را بر رفاه روانی و پیشرفت شغلی کارکنان مبهم کند.

من در اواخر 20 سالگی با ناباروری دست و پنجه نرم می کردم. به نظر می رسید که درد دل ، انزوا ، اضطراب و فشار مالی آن تقریباً همه جنبه های زندگی من را در طول دو سال و نیم که برای بچه دار شدن دخترمان طول کشید ، تحت تأثیر قرار داده است. اما من یکی از خوش شانس ها بودم. سفر ناباروری همه افراد به این نسبت کوتاه نیست ، یا به این خوشی به پایان می رسد. برخی از آنها چندین دور ناموفق IVF را تجربه می کنند ، فرزندخواندگی خصوصی را تجربه نمی کنند یا سقط های متعدد را تجربه می کنند. خسارت جسمی و روحی ناباروری بسیار زیاد است و به دلیل محدودیت های سنی و بیولوژیکی ، اغلب در زمانی اتفاق می افتد که انتظار می رود وکیل به طور همزمان فداکاری و آمادگی خود را برای مشارکت آینده در قالب ساعت های قابل پرداخت بالا اثبات کند.

با این وجود ، اگر ناباروری و فرزندخواندگی بسیار گران هستند ، آیا درخواست وکالت برای حمایت بهتر از تلاش های کارکنان قبل از تولد بسیار مهم است ، در حالی که ما برای سیاست های بیشتر دوستدار خانواده پس از نوزاد فشار می آوریم؟ مزایای تشکیل خانواده ارائه شده توسط استارباکس ممکن است چیز دیگری را پیشنهاد دهد در سال 2017 ، کافی شاپ های زنجیره ای در همه جا خبرساز شدند که 20000 دلار برای IVF در اختیار کارکنان خود قرار دادند ، از جمله برای باریستاهای نیمه وقت خود به طور متوسط ​​10،000 دلار در سال. برنامه بازپرداخت گسترش خانواده Starbucks همچنین به هزینه های فرزندخواندگی کمک می کند و اخیراً برای کمک به جایگزینی ، IUI و داروهای باروری که تحت پوشش بیمه سلامت نیستند ، گسترش یافته است.

واقعیت این است که حمایت از کارکنان در تلاش برای ایجاد خانواده نیازی به پیشنهاد گران نیست. در واقع ، این می تواند یک مزیت برای استخدام و حفظ باشد – به ویژه برای زنان در این حرفه. (اشتباه نکنید ، ناباروری تنها یک مشکل زن نیست. اما بارهای جسمی مرتبط با IVF و سقط جنین عمدتا بر عهده زنان است.)

یک راه ساده برای شروع ، آموزش کارکنان در مورد راههایی است که مزایای فعلی کارفرمای آنها می تواند به آنها کمک کند. این می تواند به سادگی شامل زیر بخش “تشکیل خانواده” در کتابچه راهنمای کارکنان یا مزایای آن باشد. این بخش می تواند گزینه هایی مانند استفاده از FSA یا HSA برای درمان ناباروری را مورد بحث قرار دهد ، حتی اگر بیمه درمانی این گزینه های پزشکی را پوشش ندهد. این بخش همچنین می تواند استفاده از مزایای سلامت روان را در سراسر فرایند تشکیل خانواده تشویق کند. مطالعات نشان داده است که میزان افسردگی در زنانی که با ناباروری دست و پنجه نرم می کنند ، مشابه زنان مبتلا به سرطان است. بسیاری از کارفرمایان در حال حاضر EAP هایی با دسترسی آسان برای مشاوره ارائه می دهند. در طول بیماری همه گیر ، مشاوران بیشتری شروع به ارائه جلسات از راه دور کرده اند ، و مشاوره را راحت تر و در دسترس تر از گذشته کرده است.

به همین ترتیب ، داشتن سیاست های خاص مرخصی برای درمان باروری یا روزهای سوگواری پس از سقط جنین می تواند هزینه نسبتاً کمی داشته باشد ، اما با نشان دادن دلسوزی و حمایت از کارمند در زمان تلاش غیرقابل توصیف ، منفعت بی بدیلی را به همراه دارد. بسیاری از کارفرمایان اظهار می کنند که این شرایط حساس را به صورت موردی اداره می کنند ، اما این می تواند مشکل ساز باشد. یک خط مشی نانوشته خطر استفاده ناعادلانه را به همراه دارد و باعث می شود کارمند احساس کند که درخواست درمان خاصی را دارد ، به جای آنکه مدعی مزایایی باشد که در حال حاضر برای آنها در نظر گرفته شده است.

نیازی به گفتن نیست که مطلوب ترین مزایای تشکیل خانواده مستلزم سرمایه گذاری و خرید کارفرما است-هرچند شاید نه به اندازه ای که کارفرمایان تصور می کنند. به عنوان مثال ، برنامه های بیمه درمانی خصوصی خصوصی ، IUI و IVF را شامل نمی شود مگر اینکه توسط ایالت محل کار آنها تعیین شده باشد ، و تنها حدود یک سوم ایالت های ایالات متحده هر گونه پوشش ناباروری را اجباری می کنند. و با این حال ، در a نظرسنجی 2021 در مورد مزایای باروری ، از کارفرمایان پرسیده شد که آیا پوشش مزایای ناباروری منجر به افزایش قابل ملاحظه و قابل توجه هزینه برنامه پزشکی شده است. 97٪ حیرت انگیز گفتند افزایش قابل توجهی را تجربه نکرده اند ، از جمله کارفرمایانی که در حال حاضر IVF را پوشش می دهند. به همین ترتیب ، در ماساچوست ، جایی که پوشش IVF اجباری است ، یک مطالعه به سفارش دولت نشان داد که این دستور فقط 54 سنت به 4.44 دلار برای هر نفر در ماه می افزاید.

درست است! با هزینه کمتر از یک فنجان قهوه برای هر نفر در ماه ، شرکت شما می تواند تقریباً مانند Starbucks مناسب خانواده باشد! به طور جدی ، موارد کمی وفاداری را تقویت می کنند مانند امکان وجود فرزند مادر. حمایت از تلاش های خانواده سازی برای کارفرمایان و کارکنان یک برد و برد است.


(تصویر توسط Ryan Alcantara Photography)

Jaclyn S. Alcantara وکیل دادگستری در Shook، Hardy، and Bacon در کانزاس سیتی ، میسوری ، متخصص در پیگیری و مشاوره ثبت اختراع است. او همچنین عضو سابق هیئت مدیره آگاهی از ناباروری کانزاس سیتی است. ژاکلین همسرش را در ارکستر دبیرستان ملاقات کرد و آنها با هم والدین یک دختر کنجکاو و وسواس گونه دینو در سن ابتدایی بودند. اطلاعات بیشتر در مورد شیوه های حقوقی او را می توانید در شرکت او پیدا کنید صفحه بیو و می توان از طریق ایمیل در او تماس گرفت [email protected].

logo-footer