Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در موضوعی که با آن کار می کردم همکاران من، بحث داخلی بسیار عظیم و بسیار جالبی در مورد یک موضوع قضایی وجود داشت. بیشتر بحث ها قانونی بود – اینکه آیا می توانیم در حوزه قضایی خاصی پرونده خود را مطرح کنیم ، و چگونگی ، و عواقب انجام این کار ، و همه آن – و برخی از آن تاکتیکی – “آیا این به نفع مشتری ما است که در اینجا باشد ، نه آنجا “، و همه اینها. در نهایت ، ما پرونده تشکیل دادیم. موضوع صلاحیت قضایی به هیچ وجه مطرح نشد ، ما طرح رد درخواست را زدیم و به پیروزی رسیدیم.

در حالی که ما احتمالاً زمان بیشتری را در کارهای مقدماتی خود در مورد این موضوع حوزه قضایی صرف کردیم نسبت به هر مسئله حقوقی دیگری ، اما عاقلانه ما بود که بعداً آن را مطرح نکنیم. و دلیل آن ، به طور خلاصه ، صریح است: هیچ کس اهمیتی نمی دهد. کمی طولانی تر: قاضی و کارمندانش اهمیتی نمی دادند و اگر به هیئت منصفه می رسیدیم ، مطمئناً اهمیتی نمی دادند.

این می تواند تحقق سختی به عنوان یک وکیل دادگستری باشد: شما مقدار زیادی از روز یا روزهای خود را صرف مواردی می کنید که برای شما جالب است. اما مشتری شما اهمیتی نخواهد داد (او فقط می خواهد به او مشاوره داده شود و برنده شود و حق دارد که روی آن تمرکز کند). قاضی یا داور به طور کلی اهمیتی نخواهد داد (آنها به طور کلی می خواهند عدالت را رعایت کنند ، و آنها درست هستند که روی آن تمرکز کنند). و هیئت منصفه اهمیتی نخواهد داد (کل مأموریت هیئت منصفه ما این است که اعضای هیئت منصفه شهروندانی باشند که با یافتن حقایق و شنیدن داستان ها خود را در روند سیاسی ما دخیل کنند ، در حالی که به طور قطع من معتقد هستم که برای اجرای عدالت تلاش می کنم و آنها درست می گویند بر روی آن تمرکز کنند ، و اهمیت زیادی در مورد قانون تنوعی که آنها هرگز در مورد آن نشنیده اند ، نداشته باشند و به هر حال با توجه به کاربرد متداول اصطلاح “تنوع” در این روزها گیج می شوند).

همانطور که اشاره شد ، این همه آن چیزی است که باید باشد. کاری که ما به عنوان وکیل باید انجام دهیم این است که چشم خود را به توپ نگاه کنیم. بیایید با کار لذت ببریم. بیایید از چالش های حقوقی ، یا چالش های دیگر لذت ببریم. و به بیان واضح ، پرداختن به این چالش ها ممکن است به مشتریان ما کمک کند بدون اینکه حتی آنها به فکر آن باشند. من مطمئن هستم که تیم های اتومبیلرانی ایندی از سوخت یا اجزای اتومبیل خاصی استفاده می کنند تا به رانندگان خود برنده شوند حتی اگر رانندگان گاهی اوقات تصور نکنند چه چیزی در زیر کاپوت است یا از لوله ها عبور می کند. در موارد ما باید بدانیم که بهتر است چه چیزی را زیر کاپوت نگه داریم یا از چه سوختی استفاده کنیم.

اما ما باید حرفه ای باشیم و به یاد داشته باشیم که همه این موارد دیگری که به آنها گزارش می کنیم ، به طریقی یا دیگری ، اهمیتی نمی دهند و این خوب است. برای پیروزی برای مشتریان خود ، بیایید به آنچه آنها ، قضات ، هیئت منصفه و داوران اهمیت می دهند ، توجه كنیم.


جان بالستریهجان بالستریره یک وکیل دادگستری کارآفرینی است که پس از کار به عنوان دادستان و دادخواه در یک شرکت کوچک ، شرکت خود را تأسیس کرد. وی در شرکت حقوقی دادرسی و تحقیقات شریک است Crossbowman Fariello در نیویورک ، جایی که او و همکارانش به نمایندگی از مشتریان داخلی و بین المللی در پرونده های قضایی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات هستند. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer