Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

جورج کانوی از طریق توییتر

ما داریم سهم ما از خانواده کانوی را تحت پوشش قرار داد همانطور که درام داخلی به مبارزه برای روح حزب جمهوری خواه منجر شد ، اگر نه کشور. اما ما بیشتر از موضوع کلودیا کانوی ، تأثیرگذار رسانه های اجتماعی که درگیری با مادرش وجود دارد – و ادعای عجیب و غریب و بی پرده تصویر که پلیس نیوجرسی را وارد این ماجرا کرد – بیش از چند عنوان را به خود اختصاص داده است. دلیلش این است که ، علی رغم ورود داوطلبانه او به دنیای تأثیرگذاری ، ما کم و بیش موضع گرفته ایم که او 16 ساله است و نیازی نیست که او را به جنگ پدر و مادرش با رئیس قدیمی مادرش ، دونالد ، تأثیرگذار رسانه های اجتماعی ، بکشاند. ترامپ.

اما از آنجایی که این یک خبر خوب برای قلمه Biglaw است ، ما متوجه شدیم که خوب است که توجه ATL را به سمت او معطوف کنیم.

روز یکشنبه ، کلودیا در American Idol ظاهر خواهد شد برای تست یک بلیط طلایی به عنوان بخشی از نمایش برتر فصل نمایش.

“من می دانم که نیمی از جهان به خاطر پدر و مادر من و هر گاو نر مرا شوخی می بیند -. من فقط یک جوان 16 ساله با احساسات هستم ، و می دانید که سعی می کنم آینده را رقم بزنم. این واقعا فرصت خوبی است. یک فرصت واقعاً جالب که بلافاصله با آن همراه شدم ، زیرا اگر “American Idol” به شما برسد ، شما نه نمی گویید ، ” او گفت.

در حالی که همه ما برای کلودیا هیجان زده هستیم ، ما نیز در این زمینه سهیم هستیم. امیدوارم ، این پخش در یک ویدیوی تبلیغاتی اجتناب ناپذیر با توپ نرم پیش از اجرای خود ، از کاموی از طرف دعوی پرمخاطب برخوردار باشد.

[Screencap]

همه هیجان زده شوید!


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer